Jump to content
AleksandraF

Szukam pożyczki pod zastaw nieruchomości

Recommended Posts

AleksandraF

Dzień dobry. Mam na imię Aleksandra i szukam pożyczki w kwocie 20 000 złotych pod zastaw nieruchomości.
Ta nieruchomość to 1/36 udziałów w spółdzielczym bloku wielomieszkaniowym w miejscowości Reda woj Pomorskie, na ulicy Fenikowskiego 11
W udziałach zawierają się też grunty pod budynkiem. W skład tej 1/36 wchodzi mieszkanie 36m2 na parterze z tarasen 46m2, aktualnie zamieszkuje tam lokator który płaci 800zł miesięcznie czynszu. Hipoteka oczywiście jest wolna.

Pożyczkę chcę przeznaczyć na zakup samochodu którym będę prowadziła działalność gospodarczą czyli przewozy osobowe w Holandii gdzie obecnie mieszkam i pracuję. 

Banki nie chcą mi udzielić pożyczki ze względu na to że mam dochody za granicą jak i również mam dług w wysokości 13 tysięcy z czego 4,5 tysiąca jest pod egzekucją komorniczą na moim rachunku bankowym ale spłaciłam już z tego 1500 zł .
Chciałabym pożyczyć te 20 tysięcy na 2 lata.
Oczywiście na pożyczkę podpiszę akt notarialny z natychmiastową egzekucją w przypadku braku spłaty, ewentualna forma prawna pożyczki jest do ustalenia, nie mam doświadczenia w takich sprawach. 

Jeżeli ktoś z Państwa chce zainwestować pieniążki z dobrą stopą zwrotu i z zabezpieczeniem 5krotnie przekraczającym wartość inwestycji to bardzo proszę o kontakt na adres formellinka@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie.
Aleksandra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.