Jump to content
kubavatar

Szukam 5000zl pod weksel, umowę cywilno prawną

Recommended Posts

kubavatar

Witam,

Potrzebuje pożyczki 5000zl, dochody powyżej 3000zl miesięcznie.

Oddam 24 raty po 350 zł = 8,400.

Proszę o wiadomość tutaj Bądź na meila biuroruchy@gmail.com

Pozdrawiam

Stanley

Niestety proszę pogodzić się z myślą, że nie otrzymasz takiej pożyczki z prostego powodu, nie ma chętnych na takie samobójstwo finansowe. Weksel i umowa są dowodem potwierdzającym zawarcie umowy, lecz w razie braku spłaty do odzyskania pieniędzy mogą minąć lata świetlne. 

Praktycznie 100 % takich ofert to....... ściema oszustów w celu wyłudzenia jakiejś opłaty za fikcyjną czynność.

kubavatar

Nie rozumiem, znam osobę która tak otrzymała 8 tysięcy na raty. Jak inaczej można dostać prywatną pożyczkę dajmy około 5 tysięcy, bez posiadania majątku ale z pracą powyżej 3 tysiące miesięcznie

Stolaz

Jeśli znasz osobę, która w ten sposób uzyskała pożyczkę w kwocie 8 tysięcy PLN to nie pozostaje Ci nic innego jak zwrócenie się do owego pożyczkodawcy po 5 tysięcy dla siebie. Ja osobiście wątpie, że prywatnie coś takiego się uda.

 

Prędzej chwilówka lub pożyczka pozabankowa.

Stanley
29 minut temu, kubavatar napisał:

Nie rozumiem, znam osobę która tak otrzymała 8 tysięcy na raty. Jak inaczej można dostać prywatną pożyczkę dajmy około 5 tysięcy, bez posiadania majątku ale z pracą powyżej 3 tysiące miesięcznie

Posłuchaj co mówi Stolaz, bo jak znasz, to czemu nie idziesz ? A może ktoś ściemnia ?

Ja też znam takiego gościa, sprzedał działki, wziął pół miliona, i udzielił kilka pożyczek na weksel i umowę notarialną. Oczywiście nie odzyskał ani złotówki, nie pomógł Sąd, Komornik, ani kilka firm windykacyjnych. Pożyczył tzw. golasom, od których nie ma z czego wyegzekwować. 

kubavatar

Ja rozumiem jak pożycza się byle komu, ale skoro mam pracę od x miesięcy, wypłaty na konto to co, nagle dostanę 5 tysięcy rzucę pracę i ucieknę? Ale mimo wszystko dziękuję za radę :)

dexx

Praca nie jest żadna gwarancja spłaty. Dzis ja masz jutro możesz wyjechać poza Polske,  ulec wypadkowi lub nie daj boże umrzeć. Nikt  przy zdrowych zmysłach nic nie pożyczy obcej osobie bez zabezpieczenia. Takiej pożyczki szukaj u kogos z rodziny lub znajomych ewentualnie.Pytanie czy Ty byś pożyczył komuś z Internetu 5k.

kubavatar

Nie no rozumiem już wszystko, czytając w internecie myślałem, że pożyczka na "weksel" z umową cp jest tak skonstruowana, że pożyczkodawca ma gwarancję zwrotu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.