Jump to content
kostaryk

Harmonogram spłat

Recommended Posts

kostaryk

Witam wszystkich,

 

Czy instytucja finansowa ( w tym przypadku Kasa Stefczyka) po spłaceniu zobowiązania, na moje żądanie, może czy musi wydać mi harmonogram spłat?

Maciek86

Po co Ci harmonogram, skoro spłaciłeś kredyt?

Możesz prosić o duplikat umowy i wskaż we wniosku również, że prosisz o pierwotny harmonogram, albo po prostu zaświadczenie o kosztach kredytu.

 

kostaryk

Ponieważ zastanawiam się nad SKD umowy Kasy Stefczyka. Umowa od 01.2017 do 08.2019 spłacania co miesiąc na 15 każdego dnia. Wychodzi 31 rat... Jednak całkowita kwota do spłaty wychodzi rata x 30 miesięcy. 31 to za dużo. Dziwne też rzeczy są w BIK, gdzie sprawdzałem wszystkie moje wpłaty i 2-ga rata nie jest uwzględniona. Tak jakbym zapłacił 1-szą ratę i potem raty od 3 do 31. Co się stało z 2-gą? Mam umowę i potrzebuje harmonogramu do potwierdzenia mojego podejrzenia. 

kostaryk

Mam jeszcze pytanie, czy bank(Skok) na moją prośbę musi udostępnić mi wykaz wszystkich moich wpłat dotyczących danego kredytu włącznie z datami tych wpłat? ? 

Stanley

kostaryk

Mam umowę i potrzebuje harmonogramu do potwierdzenia mojego podejrzenia. 

 

Twoja pożyczka, Twój problem, Twoja decyzja.

Ale.....spłaciłeś, poproś, by wydali Tobie  zaświadczenie o spłacie, całkowitym zamknięciu i zaprzestaniu przetwarzania danych osobowych. Oficjalnie, na piśmie, nie u pani Zosi czy Kasi w okienku. Bank wydając takie pismo, prześwietli niczym rentgen całą historię spłaty. Czasem znajdą nadpłatę, lub....1 złoty niedopłaty. Masz takie pismo, wiesz na czym stoisz.

Wszyscy moi klienci, a były ich setki pisali takie listy do banków, w których zamykali kredyty i wychodziły czasem ,, ciekawe ,, rzeczy.

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: