Jump to content
Akwamaryna

Kredyt 4000 bez zaświadczeń?

Recommended Posts

Akwamaryna

Dzień dobry!

Mam aktualnie dosyć ciężką sytuację. Potrzebuję pilnie zmienić mieszkanie, nie mam żadnych środków i chciałabym wziąć kredyt. Problem w tym, że mam ledwie 18 lat i bardzo świeżą pracę (wniosek chciałam złożyć w następnym tygodniu, i miałabym wtedy przepracowany tydzień), a jest to moja pierwsza. Siłą rzeczy, wyciągu z trzech ostatnich miesięcy zapewnić nie mogę. Zarówno ja jak i mój narzeczony mamy umowę zlecenie, na której będziemy zarabiać po 2200 netto miesięcznie, zaczął wtedy co ja. Kredyt chciałabym wziąć na kwotę 4000 złoty i okres 12-24 miesięcy, jest to mi obojętne, bo i tak mamy zamiar spłacić to w pół roku. Byłaby to moja pierwsza pożyczka. Nie mam żadnych długów.

 

Nie chcę brać chwilówek (wątpię, by opcja odłożenia na spłatę w maksymalnie dwa miesiące 4000 się powiodła), ale boję się, że nie mam na co liczyć w bankach, mimo, że mam pracę i nie jestem zadłużona. Czuję się przyparta do muru, ale nie chcę sobie niszczyć przyszłości, a nie mamy od kogo pożyczyć nawet części tej kwoty.

 

Kończąc ten nieco przydługi wywód, jest jakiś bank, w którym miałabym szansę?

kozerus

nie ma szans na kredyt niestety.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: