Jump to content
Nancyyy

Monity Wandoo, Kuki, Incredit i Netcredit. Proszę o pomoc!

Recommended Posts

Nancyyy

Jak w tytule. Na jaki adres - korespondencyjny czy zameldowania te firmy wysyłają monity? 

Na jednej z umów widnieje adres zamieszkania jako adres zameldowania. Czy to w jakiś sposób może mi pomóc? Z góry dzięki za pomoc

pawelbjg

Wszystkie, które ja miałem przychodziły na adres zameldowania chociaż miałem inny do korespondencji. Łatwy Kredyt wysyłał na korespondencyjny.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • macias45
   By macias45
   Witam mam w 3 firmach Vivus,kuki,finbo po nie cale 3 tysiące do oddania termin minął mi, dwa tygodnie temu.Chcialbym się dowiedzieć czego się spodziewać  I jak wyjść na prostą 
  • mavor
   By mavor
   Witam,
   z tego co widzę moja sytuacja nie jest tragiczna w porównania do innych osób na tym forum, lecz na pewno też do przyjemnych nie należy.
   Przez uzależnienie od hazardu, mimo relatywnie wysokich zarobków doprowadziłem się do sytuacji w której mimo innych, mniej istotnych zadłużeń wpadłem w kilka chwilówek:
   kuki.pl - 5500 PLN, termin: 14.10.2020 netcredit - 3000 PLN, termin: 26.10.2020 Niestety przez hazard nie mam pieniędzy z tego miesiąca co skutkuje tym że spłata tych pożyczek będzie opóźniona. Na początku następnego miesiąca, będę dysponował ok. 4000 PLN które będę mógł przeznaczyć na spłatę zadłużenia, podobnie jak na początku grudnia.
   Jak najlepiej ugryźć ten temat? Widziałem że kuki ma możliwość przesunięcia spłaty pożyczki o miesiąc za 1000 PLN, lecz nie posiadam obecnie takiej kwoty, a zaciąganie kolejnej chwilówki na przedłużenie spłaty innej wydaje się średnim pomysłem. 
   Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam.
  • Luk0053
   By Luk0053
   Jakiś czas temu (dokładnie w lutym) wziąłem pożyczkę w kuki (4.5 tys do spłaty 5.2 tys) niestety przedłużałem cały czas do tej pory, i nie wiem co mam dalej robić 
   Pozatym mam jeszcze trochę kredytu w mBanku który wziąłem wcześniej i o niego się za bardzo nie boję 
   Najbardziej martwi mnie kuki (nie chciałbym mieć jakiś problemów w BIK bo na razie nie mam żadnych zaległości w spłacie) to mnie wszystko przerasta 
   Mysle nad wzięciem jakiegoś kredytu konsolidacyjnego na samo kuki co o tym myślicie? 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: