Jump to content
Nicca

Problem mBank

Recommended Posts

Nicca

Witam,

 

Na wstępie napiszę, że już nie wiem co robić i pomyślałam, że zwrócę się na forum.

Posiadam limit odnawialny w mbanku na kwotę 17 600zł, limit jest mi trudno jednorazowo spłacić dlatego wystąpiłam z wnioskiem o restrukturyzację. 21.10.2019. został sporządzony wniosek w oddziale banku. Natomiast po otrzymaniu pozytywnej decyzji, dnia 07.11.2019 została podpisana umowa w oddziale banku. W skrócie zostało utworzone konto techniczne i każda określona wpłata będzie pomniejszała zadłużenie. Harmonogram miał zostać wysłany mailowo. 19.11.2019 zadzwoniłam na infolinię dopytać o harmonogram, dowiedziałam się, że nikt żadnej umowy nie widzi, tylko wniosek z 21.10.19, Tego samego dnia udałam się do banku, rozmawiałam z pracownicą, która podpisywała umowę. Nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć co się stało, niby złożyła wewnętrzną reklamację ale żadnego numeru potwierdzenia nie otrzymałam. Dzisiaj zadzwoniłam na infolinię i dalej to samo. Jutro jadę do oddziału z oficjalną reklamacją na pracownika i całą sytuację. Na dodatek dzisiaj dzwoniłam do owej Pani dopytać czy coś wiadomo- nie odebrała i nie oddzwoniła. Co mówi samo za siebie. Doskonale wiedziała, że zależy mi na tej umowie i cała sytuacja bardzo mnie zmartwiła.

Co zrobić? Chcę jutro spotkać się z kierownikiem oddziału. Nie może tak być, że znika umowa z moimi danymi, podpisami itd...Co można jeszcze w tej sprawie zrobić? Może jest tu jakiś doradca mbanku i mogłby coś podpowiedzieć ? Może jakieś oficjalne pismo z kancelarii prawnej? Nie wiem czy mam wpłacać pieniądze według podpisanej umowy czy dalej odsetki z limit. Każde opóźnienie będzie negatywnie wpływało na BIK a tego chcę uniknąć.

kozerus

ma Pani swoją kopie umowy podpisaną przez bank?

Nicca
2 godziny temu, kozerus napisał:

ma Pani swoją kopie umowy podpisaną przez bank?

Tak, mam

PracownikBanku

Jeżeli restrukturyzacja nie dojdzie do skutku to można pomyśleć o konsolidacji tego limitu w innym banku i rozłożenie go na raty.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: