Jump to content
Hugoboss

Pracownik banku pomoże - czyli oferty z olx ,ogłaszamy24

Recommended Posts

Hugoboss

Witam wszystkich .Czy jest może osoba na forum która korzystała lub zna kogoś kto korzystał z oferty z olx/ogłaszamy24 pt. Pracownik banku pomoże z kredytem/pomoge skutecznie załatwić kredyt itp .? Nie ukrywam ,że jestem juz po rozmowach z wieloma z nich i schemat jest podobny chodzi o wyslanie raportu bik potem danych potrzebnych do wypełnienia wniosku i z tego co sie orientuje ich pomoc polega na wnioskowaniu w kilku bankach jednoczesnie w celu uzyskania wyzszych kwot a jesli wynagrodzenie jest za slabe w stosunku do oczekiwań to są w stanie załatwić zaświadczenie o zarobkach na wysoką kwotę .Dodatkowo po finalizacji pobierają od 10 do 20% prowizji w zależności od " trudności w załatwieniu sprawy". 

Maciek86

Przepraszam, ale na takie pytanie nie da się odpowiedzieć. Pyta nas Pan o jakaś reklamę, której nikt z nas na oczy nie widział, ani nie znamy osoby, która ją zamieściła. Proszę opisać sytuację na forum, to otrzyma Pan konkretną odpowiedź, czy da się z tego wyjść.

Stolaz

Dodatkowo druga część pana spostrzeżeń odnośnie działań owych "pośredników" kwalifikuje się do prokuratury, więc nie wiem czy jest sens robić sobie problemy.

Hugoboss

Jasna sprawa .Chciałem się tylko rozeznać w tych wszystkich ogłoszeniach i dowiedzieć jak to działa czy np kredyt w obu bankach jednocześnie jest realny. Tak wiec jeśli ktoś robił podobnie mile widziane bedą komentarze :)

darkaav

Przecież to śmierdzi z daleka przekrętem!

 

Poza tym Art 297 KK :

 

Cytat

Kto, w celu uzyskania dla siebie lub innej osoby kredytu, pożyczki bankowej, gwarancji kredytowej, dotacji, subwencji lub zamówienia publicznego, przedkłada fałszywe lub stwierdzające nieprawdę dokumenty albo nierzetelne, pisemne oświadczenia dotyczące okoliczności mających istotne znaczenie dla uzyskania takiego kredytu, pożyczki bankowej, gwarancji kredytowej, dotacji, subwencji lub zamówienia publicznego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

 

Sylwia085

śmierdzi z daleka , prowizja 20%? koszmar;p

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: