Jump to content
mariano33

Przelewy w różnych bankach na swoich kontach

Recommended Posts

mariano33

Posiadam główne konto w mBanku - miałem w nim już kilka kredytów, jedne spłacone terminowo inne z windykacją. Póki co raczej nie potrzebuję kredytu (pewnie i tak go nie dostanę póki co).

Także posiadam konto firmowe. 

 

Dzisiaj założyłem konto w Alior Banku - czy to w ogóle coś da gdy na konto firmowe z mBanku dostanę przelew a później przeleje pieniądze na Alior a z Aliora na konto prywatne w mBanku? Czy takie zabiegi mają w ogóle sens aby zbudować jakaś historię wpływów w Aliorze?

Sentinel75

takie przelewanie z pustego w próżne? nie wiem co chcesz w ten sposób osiągnąć, przecież to co napisałeś możesz zrobić np. 7x w miesiącu

 

zdolność kredytowa oraz pozytywne wpisy w bazach, o to dbaj, a jak chcesz aby scoring kredytowy rósł to weź sobie kartę kredytową i z niej (chociaż minimalnie) korzystaj; jak będziesz w 100% spłacał zadłużenie to karta będzie bezkosztowa (pomijam opłatę za wydanie lub/i obsługę) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.