Jump to content
Adminic000

Kancelaria Signi nęka listami.

Recommended Posts

Adminic000

Jak w temacie. Co kilka dni znajduje w skrzynce jakieś listy od nich mimo tego, że w ramach tzw dogadania spłacam tyle ile mogę, ale spłacam. Nie są to listy polecone, są to listy zwykle. Przez miesiąc tych listów potrafi przyjść 10, czasami więcej. Mimo kategorycznego zaprzestania w rozmowie telefonicznej i mailu oni robią swoje. Czy w tym przypadku mogę złożyć przeciwko nim cywilny wniosek w sprawie o uporczywe nekanie? 

bob94

Wisisz im pieniadze to ci nękają, a że tyle listów to pewnie też za kilka chwilówek. Ja ich miałem to list na miesiąc przychodził.

mariuszd31

Rozwaliło mnie to, nękają listami.

A co się dziwisz, kasę chcą.

Mają telepatycznie się odzywać?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Karolllka00
   By Karolllka00
   Witam, 
   mam zaciągniętą pożyczkę w firmie Funeda, raty sie oplatacane. Z mojego punktu widzenia jest ok. Jakiś czas temu dostalam list polecony od kancelarii Signi że przejmują oni pożyczki od tej firmy, taka sama informacja widnieje na stronie Funedy. Kilka dni przed upływem terminu ostatnio płaconej raty dostalam informacje, aby przelew raty zrobić bezpośredno na konto Signi, nie poprzez profil klienta na stronie Funedy. Tam tez zrobiłam, niestety rata nie została tam odnotowana i caly czas dostaje smsy i maile o zaleglosci i naliczaniu odsetek. Telefon Funedy nie dziala, kontaktowalam sie z Signi gdzie mi powiedzieli ze rata wplynela a profil na Funedzie jest już nie obsługiwany i żeby sie tym nie przejmować. Czy ktoś spotkał sie z taką sytuacja, bo nie wiem co o tym myśleć? 
  • martaJ8
   By martaJ8
   Witam. 
   Mój przypadek dotyczy spirali kredytowej. Kiedy wydawało mi się, że spłacam  ostatnią chwilówkę  okazało się, że jednak mam 2 niespłacane zobowiązania kredytowe. Wykazał to raport BIK. 
   Pożyczki były nieduże na 2500zł  ( wzięta w  2017 r. i  2000 zł ( 2018 r.).  Z historii spłacania wynikło, że pierwsza  była spłacona w wysokości 1000zł, druga trochę mniej, potem z przestałam je spłacać  ( z powodu braku środków).  Po pobraniu raportu  skontaktowałam się z firmą AIQULABSS  (Supergrosz), która poinformowała mnie, że pożyczki zostały sprzedane dwukrotnie. Obecnie zostały wykupione nie wiadomo przez kogo, a sprawę prowadzi Kancelaria SIGNI. Dług wynosi ponad 9000 zł, przy czym w ubiegłym miesiącu wpłaciłam po 1000zł na każdą z nich. 
   Ale dług nieznacznie się zmniejszył (wiem, że odsetki są naliczane, ale ). 
   W czym problem?  1)  Bardzo trudno się skontaktować z firmą, kontakt tylko telefoniczny (nie mailowy).  2) Brak jakichkolwiek powiadomień ze strony tychże firm o zadłużeniu przez te kilka lat, brak jakichkolwiek dokumentów. 3)  Brak możliwości sprawdzenia jak naliczane są odsetki , w jakiej wysokości itp... ,  z BIK -u wynika, że codziennie są naliczane.  
   PYTANIA:
   1. Czy ustalenia telefoniczne są wiarygodne?  Przedstawiciel firmy pyta o deklarowaną kwotę wpłaty , a następnie przesyła SMS, w którym podaje dane do przelewu...
   2. Jaką mam pewność, że za 5 lat ktoś od nowa nie będzie chciał ode mnie spłaty za ten dług?  Jak  sprawdzić  jak  naliczane są odsetki , bo takiej informacji nie chce nikt udzielić? Skąd wziąć dokument potwierdzający całkowitą spłatę?
   3.  Dlaczego w BIK istnieje firma pierwotna od której wzięłam pożyczkę, a nie firma, która ją odkupiła?
   Wiem, że łańcuszek firm jest nieprzypadkowy, ale jak z tego wyjść do końca?  Bardzo proszę o odpowiedź. Na forum przeczytałam już kilka cennych rad, więc może znajdą się osoby, które coś pomogą i w mojej sprawie.
    
    
  • Misia77
   By Misia77
   Witam, otrzymałam nakaz zapłaty z chwilowki.Zlozylam skutecznie sprzeciw. Czekam na sąd i roprawe. Firma signi która mnie pozwala ciagle straszy mnie komornikiem i wydanym nakazem. Wysyłają pismo z możliwością rozłożenia na raty. Wysyłają sms. Dlaczego dążą do ugody? 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK