Jump to content
janina006

Provident - odstąpienie umowy a brak spłaty.

Recommended Posts

janina006

Witam nie wiem co mam zrobić wziełam duzą sume w Provident odstąpiłam od umowy ae straciłam prace i nie mogłam zwwrócic po 30 dniach minelo 60 dni teraz srrasza mnie sądem nie wiem co zrobić nie mam od kogo pożyczyc takiej sumy . inaczej było by gdyby to były raty

mariuszd31

Ja bym coś tam wplacil.. 

janina006

myślisz ze to coś da ?

 

lukaszb
9 godzin temu, janina006 napisał:

myślisz ze to coś da ?

 

Nie da, ale wytrącisz im argument z ręki, że wyłudziłaś pożyczkę.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • somedieyoung
   By somedieyoung
   Proste pytanie: czy w przypadku odstąpienia od umowy pożyczki jedynym kosztem pożyczkobiorcy są odsetki za korzystanie? Innymi słowy - czy w takiej sytuacji instytucja pożyczkowa ma prawo przerzucić na pożyczkobiorcę koszt przelewu środków?
  • stasia10
   By stasia10
   Smart pożyczka 06.04.2020 odstąpienie od umowy w terminie 14 dni tj. 20.04.2020 finansowo uznany prowizji nie płacę. W dniu 6.05. 2020 wezwanie do zapłaty po 3 dniach działania. windykacyjne. Zgodnie z umową 30 dni do zapłaty z odsetkami od kapitału. tj. 20.05.2020.Mam naliczone od 6.05. 2020 odsetki karne. Zaznaczam że w umowie nie mam napisanego jaka kwota a 1 dzień. Czy ich działania są słuszne. 
  • stasia10
   By stasia10
   Posiadałam pozyczke w Smart pożyczka. Po 14 dniach wypowiedziałam. Przesłałam im wiadomość poprzez pocztę elektroniczna o treści nazwisko dane osobowe numer pożyczki data. Nie zrobiłam tego na oddzielnym oświadczeniu.Czy to zmienia coś w moim temacie czy ono jest ważne. Dzwoniłam do nich otrzymałam informację iż wiadomości odczytują później ale na daną chwilę nie mają ode mnie żadnej informacji. Złożyłam pismo o wytłumaczenie sytuacji i otrzymałam pismo po 30 dniach że wyjaśnia. Minęło następne 60 dni i nic nie ma., Zaznaczam iż pozyczke zapłaciłam razem z prowizja. Kwota prowizji 1600 zł. Czy wezwać ich do zwrotu. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: