Jump to content
Lazik123

Uchylenie zajęcia wynagrodzenia.

Recommended Posts

Lazik123

Mam komornika, prowadzącego moje 3 sprawy od wielu miesięcy. Akurat trafił mi się w porządku bo zdjął mi blokadę na kontach i pobiera tylko od pracodawcy. Ostatnio chciałem wziąć pożyczkę zakładową na spłatę całości lub części tego zadłużenia. Pracodawca się nie zgodzi dopóki mam zajęcie komornicze. Komornik z kolei mówi, że nie chce zdjąć zajęcia wynagrodzenia, mimo że deklarowalem wpłaty o podobnej wysokości jak wpłacał pracodawca. Argumentuje to tym, że jak mi zdejmie i w międzyczasie inny komornik mnie dopadnie to on straci te sprawę automatycznie. Czy to prawda? I Czy można to jakoś obejść? Fakt, że grozi mi 1 komornik jeszcze i wolałbym żeby właściwy mi komornik się nie zmienił.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • karolcia84
   By karolcia84
   Czy jest na forum ktos kto mial komornika za IFA (Money Man)? Czy oni zciągaja w pierwszej kolejności dług z ruchomości?
  • Nunka
   By Nunka
   Hej. Dostałam nakaz zapłaty na  1460 zł jutro mija termin na spłatę zbierając wszystkie oszczędności jestem wstanie spłacić 1180 zł a resztę za 2 tygodnie czy zdążę przed komornikiem czy raczej nie ma szans i czy będzie egzekwował z całości czy z tego co zostało? Sprawa jest z Santander. Proszę o odpowiedz 
  • emzetka
   By emzetka
   Właśnie otrzymałem pismo od komornika, który dodatkowo dosyła mi nakaz zapłaty z EPU, którego nigdy nie widziałem na oczy, ponieważ został dostarczony pod adres, w którym dawno nie mieszkam i nie miałem żadnej możliwości aby go odebrać.
    
   Czy mogę coś zrobić w związku z tym?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK