Jump to content
kamilpl87

Kolejne cesje a sąd.

Recommended Posts

kamilpl87

witam ma pytanie odnośnie cesji 

Refinansowalem w wandoo pożyczkę następnie juz właścicielem długu byo oreon.Nastepnie oreon sprzedał do smart lease.Czy smart lease musi przestawić przelew na moje konto przed cesją? Albo przelew refinasowania? czy sad juz nie interesuje wando tylko oreon?  Chyba sad chce wiedzieć jak powstał dlug?

 

lukaszb
2 godziny temu, kamilpl87 napisał:

witam ma pytanie odnośnie cesji 

Refinansowalem w wandoo pożyczkę następnie juz właścicielem długu byo oreon.Nastepnie oreon sprzedał do smart lease.Czy smart lease musi przestawić przelew na moje konto przed cesją? Albo przelew refinasowania? czy sad juz nie interesuje wando tylko oreon?  Chyba sad chce wiedzieć jak powstał dlug?

 

Jeżeli zostaniesz pozwany powinni wykazać przejście uprawnień pomiędzy podmiotami + wypłatę pieniędzy + wiele innych. Każda kolejna cesja to dodatkowa szansa na wygraną.

kamilpl87

Nie dołączyli ani przelewu na moje konto przed refinasowaniem,zawarcia potwierdzenia umowy,także potwierdzenia przelewu które potwierdza refinasowanie.No to juz wiadomo co podważyć i czemu sąd ma obiekcje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • stasia10
   By stasia10
   Potrzebuje pomocy. Mialam pozyczke w pozyczke plus 9.300  plus prowizja 2782.66.Refinansowalam dwa razy jedno na kwotę 2782.66 zł drugie na 1555.52 zł. W przypadku drugiego odstąpiłam od umowy. W sumie do zapłaty pozostała i mi kwota 10527.14.Wplacilam 8.000 pozostała kwota stanowi refinansowanie. Obecnie jest po terminie i jest cesja do deltawiste ou w estonii. Piszą że całkowita kwota do zapłaty 2627.61 z ustawowymi odsetkami za opóźnienie w wysokości 11.2% od kwoty pozostałej do spłaty a mianowicie 3.46 zł dziennie. Mam problem czy dobrze te naliczone dzienne odsetki bo jak liczę opóźnienie w wysokości 11.2%tojest inna kwota. Czy jest szansa otrzymać od nich te refinansowania. Czy mogłabym z nimi wygrać w sądzie. 
  • olla2015
   By olla2015
   1.Sprawa z extraportfel przekazana cesjądo RRM
   2. RRM wniosło sprawę do sądu i uzyskało nakaz
   3. Nakaz poszedł na zły adres (wiedziałam o tym z portalu www), wysłałam wniosek o prawidłowe doręczenie (udowodniłam nowy adres), jednocześnie wnosłam też sprzeciw (załączam skan...wiem ze mało maślane, ale pisałam do 2 lata temu). Ze sprzeciwem się zmieściłam w terminie, chociaż on teoretycznie się zaczął biec, bo poszedł na zły adres.
   4. sąd wyslał mi nakaz na prawidłowy adres, ale pominął to że WNIOSŁAM też sprzeciw (zmieściłam się w terminie) - nakazu na nowym adresie nie odebrałam
   5. Sprawa została zakończona - roszczenie uwzględnione, pomimo mojego sprzeciwu
   6. W sprawie od 2 lat nic sie nie zadziało, nie było (na razie! ) komornika. Z tego co wyśledziłam sprawę ma teraz Kruk (Prokura), na stronie extraportfel na moim profilu nadal wisi informacja że przekazana do RRM I wniosek do sądu.
    
   Czy mam to jakoś ruszać ? Co zrobić żeby się nie obudzić z komornikiem w tej sprawie

  • mery291
   By mery291
   Witam, pytanie do osób korzystających z usług kancelarii. Czy udało Wam się odzyskać refinansowania w firmach:
   Kuki
   Lendon
   EXTRAPORTFEL
   SZYBKA GOTOWKA
   SMART POZYCZKA
   ZALICZKA PL
   NET CREDIT
   Jeśli tak, to czy za każdym razem sprawa przechodziła przez sąd czy zwrócili na wniosek?
   Pytam bo zastanawiam się, z których firm szukać dokumentów bo w niektórych firmach mam ok 4000 zł refinansowa ale są też takie gdzie jest tylko 1500.Przy kwocie 4000 można iść do sądu ale przy 1500 to po odliczeniu kosztów sądowych chyba nie będzie się opłacać, tak myślę. Jeśli macie jakieś doświadczenie proszę o podpowiedź. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: