Jump to content
Grzegorz19

kredyt w GDB-Finance, po wypełnieniu wniosku żądają 30 zł za SMS

Recommended Posts

Grzegorz19

Czy może jest tutaj ktoś kto starał się o kredyt w GDB-Finance@afrodyta2.superhost.pl i może mi coś powiedzieć o nich po wypełnieniu wniosku żądają 30 zł za SMS. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Alisa

naciągacze...

lukasek816

Witam: Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy wysyłają smsy na gdb Finance. Ja utopiłem 560zł. Wysłałem wniosek, otrzymałem odpowiedż pierw że wniosek zaakceptowany, potem że oczekuje na inwestora, i że mam sprawdzić status wkrótce. Jak zauważycie nie ma do tych złodziei i oszustów żadnego telefonu kontaktowego, a na e-meila jak napiszecie to wam z automatu odpiszą, iż przepraszają i nie są w stanie odpisać bo mają zbyt dużo wniosków ci złodzieje. A na końcu po 14 dniach, otrzymałem odpowiedż, iż niestety żaden inwestor nie może mi udzielić kredytu. Dzisiaj właśnie tak jak w przypadku pożyczki polskiej byłem przesłuchiwany w Prokuraturze bo też tych złodziei zgłosiłem. Skończy się im okradanie ludzi na smsach. Jeżeli ktoś z was coś jeszcze wie na temat tej pożyczki w GDB, to proszę o kontakt. :?

problem
Witam: Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy wysyłają smsy na gdb Finance. Ja utopiłem 560zł. Wysłałem wniosek, otrzymałem odpowiedż pierw że wniosek zaakceptowany, potem że oczekuje na inwestora, i że mam sprawdzić status wkrótce. Jak zauważycie nie ma do tych złodziei i -ów żadnego telefonu kontaktowego, a na e-meila jak napiszecie to wam z automatu odpiszą, iż przepraszają i nie są w stanie odpisać bo mają zbyt dużo wniosków ci -. A na końcu po 14 dniach, otrzymałem odpowiedż, iż niestety żaden inwestor nie może mi udzielić kredytu. Dzisiaj właśnie tak jak w przypadku pożyczki polskiej byłem przesłuchiwany w Prokuraturze bo też tych złodziei zgłosiłem. Skończy się im okradanie ludzi na smsach. Jeżeli ktoś z was coś jeszcze wie na temat tej pożyczki w GDB, to proszę o kontakt. :?

 

 

ZA TE PIENIADZE PRAWNIK BY CI MOMÓGŁ WYLEŻŚĆ Z DŁUGU.

ducholek

Właściciel

Serwis http://www.GDB-Finance.pl jest własnością firmy Geldor wpisanej do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 23445/2001, z siedzibą w Rybniku, 44-207, ul. Morwowa 64, NIP: 642-247-94-42, numer tel.: 515426052, e-mail: mail@GDB-Finance.pl

sanczo

Zostałem też oszukany przez tą firmę. Straciłem na smsach prawie 500 zł. Jestem zły i załamany. Uwierzyłem i potrzebowałem wsparcia finansowego, a zamiast tego to dałem się nabrać. Jak można dobrać się im do tyłków. Gdzie iść na skargę, czy jest szansa na uzyskanie jakiegoś odszkadowania lyb ukarania tych oszustów.

dkrawulski

Za 30 złotych prawnik nie pomoże wyjść z długu-lekka przesada ale rozumie, że bardziej z humorem i nutką dekadencji pisane;)

Co do wysyłania sms-ów. ZABRONIONE!!! Tak winniście traktować tego typu oferty. Nigdy nie otrzymacie żadnego kredytu z podobnych seriwsów nastawionych wyłącznie na zarabianie.

Klaudia Kubiak

Nie za 30 zł, a za 560, o których wyżej była mowa! :) Swoją drogą, przepraszam, ale trudno mi zrozumieć:

jeśli nie mam pieniędzy to nie mam 500 zł żeby wywalić na smsy prawda? A jeśli SMS kosztuje 30 zł, a po pierwszym nikt nie odpisuje, bądź daje złe wskazówki, bądź nie dzieje się nic, to dlaczego wysyłacie kolejne 17,5 SMSa? Czy kredytu na takich stronach nie szukają osoby naprawdę postawione pod ścianą? A czy takie osoby mają pieniądze na wysyłanie 18stu SMSów? Nie rozumiem.... Jeśli faktycznie tyle jest osób "głupich" przepraszam bardzo, ale to nie jest naiwność, przecież ile można bezskutecznie wysyłać (będąc naiwnym) SMSów? Jeden? Dwa? Ale nie 18! Jeśli więc tyle jest takich osób, to już wiem dlaczego nadal chce się takim firmom starać o następnych "klientów". Myślałam, że nikt już na to nie idzie:/

malgoska

czy ktoś może zna jakiegoś prywatnego, ale uczciwego, inwestora? prywatnego

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK