Jump to content
stelmart

kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, Gołdap

Recommended Posts

stelmart

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Jest mi potrzebna pomoc doradcy. Niestety tu gdzie mieszkam GOŁDAP woj. warmińsko - mazurskie, doradców brak. Moja sytuacja jest następująca:

wartość nieruchomości 200000 zł (82 m. kw.)

kwota kredytu 200000 zł

waluta kredytu CHF

czas spłaty 30 lat

Oprócz kilku rat. które kończą się w lipcu, nie mamy żadnych zobowiązań finansowych. Ponadto jestem posiadaczką jednego mieszkania na wsi. Mamy jedno dziecko.

Ja jestem zatrudniona na czas nieokreślony od 10 lat w tej samej firmie i moje dochody to ok 2500 zł netto. Mój mąż pracuje na umowę na czas określony w Irlandii (od września 2007). Jego dochody, to ok 7000 netto. Gdzie w moich okolicach mogę szukać doradcy? Z góry dziękuję za pomoc.

Linki
mariuszbierdzio

Witam ,

Pracuej w MultiBanku w Warszawie ale pochodze z OLECKA i bardzo czesto tam jestem ( pomogłem już w uzyskaniu kilku kredytów hipotecznych ludziom z OLECKA i okolic) Prosze o podanie nr kontaktowego do Pani wtedy sie skontaktuje.

 

Za 2 tygodnie bede w Olecku wiec jak najabrdzie mozemy sie spotkać i porozmawiać o kredycie) Oczywiście doradztwo jest CALKOWICIE BEZPŁATNE ;)


 • Similar Topics

  • Kredyt gotowkowy jaki bank

   Kwota kredytu 22000 Okres kredytowania 60m Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń:3200/3300/3300 Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)1900/1400 Źródło uzyskiwania dochodów umowa o prace Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa 1.07.2017 do 31.07.2019  nastepna na czas nieokreślony Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie Pko bp Wie

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt 19 lat

   Witam, mam 19 lat. Potrzebuje około 85tys. Czy jest w którymś z banków otrzymać taka kwotę? Jeśli ma to jakieś znaczenie pracuje w jednym z banków.    Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 1808 złotych netto (na rękę) Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): brak Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: od 10/2018 na czas nieokreślony Nazwa banku, do

   in Kredyty gotówkowe

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt gotówkowy 85 000 pln (120 mies)

   Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu. Chciałabym poznać atrakcyjną ofertę kredytową, gdzie najważniejszym kryterium będzie całkowity koszt kredytu oraz możliwość wcześniejszej spłaty (ograniczając koszt odsetek i unikając opłat za wcześniejszą spłatę). Uprzejma prośba o złożenie propozycji?    Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 6 220 netto Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): 4 398 netto podstawa, 1 822 netto premia

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt 80 tyś na wykończenie

   Witam   Jestem zainteresowany wzięciem kredytu w wysokości 80-100 tyś zł na na 96-120 miesięcy na wykończenie domu.   Zapraszam do współpracy. Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 2700 złotych netto (na rękę) Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): brak Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: od 02/2018 na czas nieokreślony Nazwa banku, do któreg

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.