Jump to content
stelmart

kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, Gołdap

Recommended Posts

stelmart

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Jest mi potrzebna pomoc doradcy. Niestety tu gdzie mieszkam GOŁDAP woj. warmińsko - mazurskie, doradców brak. Moja sytuacja jest następująca:

wartość nieruchomości 200000 zł (82 m. kw.)

kwota kredytu 200000 zł

waluta kredytu CHF

czas spłaty 30 lat

Oprócz kilku rat. które kończą się w lipcu, nie mamy żadnych zobowiązań finansowych. Ponadto jestem posiadaczką jednego mieszkania na wsi. Mamy jedno dziecko.

Ja jestem zatrudniona na czas nieokreślony od 10 lat w tej samej firmie i moje dochody to ok 2500 zł netto. Mój mąż pracuje na umowę na czas określony w Irlandii (od września 2007). Jego dochody, to ok 7000 netto. Gdzie w moich okolicach mogę szukać doradcy? Z góry dziękuję za pomoc.

mariuszbierdzio

Witam ,

Pracuej w MultiBanku w Warszawie ale pochodze z OLECKA i bardzo czesto tam jestem ( pomogłem już w uzyskaniu kilku kredytów hipotecznych ludziom z OLECKA i okolic) Prosze o podanie nr kontaktowego do Pani wtedy sie skontaktuje.

 

Za 2 tygodnie bede w Olecku wiec jak najabrdzie mozemy sie spotkać i porozmawiać o kredycie) Oczywiście doradztwo jest CALKOWICIE BEZPŁATNE ;)


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.