Jump to content
stelmart

kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, Gołdap

Recommended Posts

stelmart

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Jest mi potrzebna pomoc doradcy. Niestety tu gdzie mieszkam GOŁDAP woj. warmińsko - mazurskie, doradców brak. Moja sytuacja jest następująca:

wartość nieruchomości 200000 zł (82 m. kw.)

kwota kredytu 200000 zł

waluta kredytu CHF

czas spłaty 30 lat

Oprócz kilku rat. które kończą się w lipcu, nie mamy żadnych zobowiązań finansowych. Ponadto jestem posiadaczką jednego mieszkania na wsi. Mamy jedno dziecko.

Ja jestem zatrudniona na czas nieokreślony od 10 lat w tej samej firmie i moje dochody to ok 2500 zł netto. Mój mąż pracuje na umowę na czas określony w Irlandii (od września 2007). Jego dochody, to ok 7000 netto. Gdzie w moich okolicach mogę szukać doradcy? Z góry dziękuję za pomoc.

Linki
mariuszbierdzio

Witam ,

Pracuej w MultiBanku w Warszawie ale pochodze z OLECKA i bardzo czesto tam jestem ( pomogłem już w uzyskaniu kilku kredytów hipotecznych ludziom z OLECKA i okolic) Prosze o podanie nr kontaktowego do Pani wtedy sie skontaktuje.

 

Za 2 tygodnie bede w Olecku wiec jak najabrdzie mozemy sie spotkać i porozmawiać o kredycie) Oczywiście doradztwo jest CALKOWICIE BEZPŁATNE ;)


 • Similar Topics

  • Kredyt mieszkaniowy 100 tys

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 100 000 4.Wkład własny - 59 000 5.Wartość nieruchomości - 159 000 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - ok 32 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - śląskie/Sosnowiec 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - planowane zakończe

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na budowę domu

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 300mcy 3.Wysokość kredytu - 320000zł 4.Wkład własny - 70000zł plus 53000zł z książeczki mieszkaniowej 5.Wartość nieruchomości - 420000zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - działka, dom/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 117mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - pomorskie/jagatowo 10.Obecny stan zaawanso

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na zakup domu -270 tys

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 25 lat 3.Wysokość kredytu - 180 tys 4.Wkład własny - 90 tys 5.Wartość nieruchomości - 270 tys 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 150m/kw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Małopolskie/Gorlice 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - 100% 11.Łączna liczba osób w

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Pekao SA - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w banku Pekao SA.       Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w banku Pekao SA ? Przeczytaj zdania i opinie o Pekao innych kredytobiorców i zdecyduj sam. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA Zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w Pekao? Opisz swoje doświadczenia kredytowe.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt 300 tys, jak to ugryźć?

   Witam wszystkich, zwracam się z prośbą o ocenę naszej sytuacji materialnej, pod kątem potencjalnego kredytu....nieśmiało przymierzamy się do realizacji planu przeprowadzki do miasta i w związku z tym - kupna mieszkania. Nasza sytuacja jest nieco złożona. Ja - umowa o pracę do 31.12.2019r, z obietnicą kolejnej umowy na czas nieokreślony,  z tymże zastanawiam się nad zmianą pracy a to odsunęłoby w czasie uzyskanie umowy bezterminowej. Mąż - gospodarstwo rolne + praca w Niemczech. Czy jest sza

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.