Jump to content
Mod

BGŻ BNP Paribas - Kredyt Samochodowy - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt samochodowy - BGŻ BNP Paribas

 

27.gif

 

 

Wysokość kredytu: do 125% wartości samochodu.

Maks. okres kredytowania: do 8 lat.

Atuty oferty: Bardzo niskie oprocentowanie już od 6,9% - jeden z najtańszych kredytów samochodowych na rynku.

 

ban_ks.jpg

 

Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym BGŻ BNP Paribas. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

 

Czy warto zaciągnąć kredyt na samochód w BGŻ BNP Paribas? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu samochodowego BNP Paribas.

medocs

Witam,

 

Mam kupca na samochód wart 20 000,-. Kupiec chce kupić auto właśnie poprzez kredyt samochodowy w BNP Paribas.

Pytanie brzmi jak cały proces wygląda dla mnie i czy jest szansa, że gość mnie oszuka? Ponieważ pieniędzy nie dostanę do ręki, lecz na konto prawdopodobnie następnego dnia. Jak mam mieć pewność że pieniądze znajdą się na moim koncie?

LuxTrans

Witam,czy mam szanse się starać o kredyt samochodowy w cenie 190 000 brutto z roku 2010 .Z wplata wlasna około 15-20 %.Mam 20 lat i dobry BIK

Guest

polecam kredyt samochodowy w bnp apribas fortis wszystkim szukajacym taniego kredytu na auto.

 

polecam kontakt z ich doradca , maja naprawde niezle promocje teraz:

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kredytu w wysokości 20 000 zł, udzielonego na 36 miesięcy na zakup pojazdu używanego, oprocentowanego nominalnie 7,9%, przy prowizji 2%, na dzień 7.03.2011 r. wynosi 9,65%. Oferta promocyjna przeznaczona dla osób, które posiadają lub założą konto z pakietem L lub XL.

Mateusz D.

Nie polecam kredytu w tym banku na samochód.

 

W umowie jest zapis, który upoważnia bank do odbioru wypłaty z ubezpieczenia wartości czterokrotności raty. Bank oczywiście zapomniał, że pieniądze z tego tytułu zabrał i teraz muszę udowadniać wszystko. Obsługa niemiła. Zdecydowanie odradzam. Miałem kredyt w BZWBK i mam w Idea Bank - zupełnie inny poziom obsługi.

Alti22

w bnp max kwota kredytu samochodowego to 500 tyś

adp4

W miesiącu grudniu 2018r złożyłem wniosek o rozliczenie kredytu i cofnięcie cesji na AC samochodu. Przy składaniu wniosku wpłaciłem żądaną przez obsługę BNP Paribas kwotę by rozliczyć kredyt. Potem okazało się że muszę ponownie dopłacić ok. Żądaną kwotę wpłaciłem w wymienionym banku. Kredytu nie rozliczono. Okazało się że Pani z banku wpłaciła nie na to konto co trzeba. Dobrze więc poprosiłem by Pani przyjęła w maju 2019 r większą kwotę by po 6 miesiącach rozliczyć ten kredyt. Poproszono bym wpłacił 1 zł i złożył wniosek o przeksięgowanie uprzednio wpłaconej kwoty. W dniu 3.06.2019 r otrzymałem rozbite na 12 rat łączną kwotę 0.58 złotych. Gdzie ja żyję co to za Bank kim jest dla nich klient. 
Dodam że pracuję i bank jest czynny do 16.00 w związku z czym musiałem się zwalniać w pracy tracąc wynagrodzenie i tracić koszty dojazdu.

 

JEŚLI CHCECIE SOBIE ZAOSZCZĘDZIĆ NERWÓW TO ZDECYDOWANIE ODRADZAM. 

 

PS. Dla wątpiących posiadam wszelką dokumentację dotyczącą tego kredytu i zastanawiam się nad wystąpieniem do Sądu Cywilnego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Weź najlepszy kredyt samochodowy. Wypełnij wniosek!