Jump to content
Piotrek

Raiffeisen PolBank - Kredyt Hipoteczny - Opinie

Recommended Posts

Piotrek

Pytania i Opinie Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Raiffeisen PolBank.

 

 

raiffeisen.png

 

Waluty kredytu: PLN.

Okres kredytowania: do 30 lat.

Maksymalna wysokość: do 80 % wartości nieruchomości.

 

Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym Raiffeisen Bank. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

 

Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Banku ? Przeczytaj zdania i opinie o Raiffeisen Bank innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

 

Zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank? Opisz swoje doświadczenia kredytowe.

Linki
garnier

Wzielam w listopadzie kredyt w Raifie, oprocentowanie 6%, rata ok.600chf /mc na 24 lata, sami ocencie.

 

Czy komus spadla ilosc chf w racie ze wzgledu na spadek stopy procentowej??

wielkie dzieki za odpowiedz!

dts

Również nie polecam tego banku. Moje szczęście, że brałem gdy dawali 1,95%, potem co 2-3 miesiąc podnosili aż do 4,3%. Nic nie mówiłem, gdy podnosili stopy w Szwajcarii, ale w listopadzie Szwajcarzy obniżyli radykalnie, a bank podniósł o 0,4%. Mam w banku doradcę. Zaproponowali mi 3% + LIBOR 3M ... niby mniej niż teraz, ale co będzie gdy Szwajcarzy wrócą ze stawkami? Teraz mówią, że zarząd ... potem będzie, że zdecydowałem się na taką marżę. Doradcy napisałem ostatnio, że gdy wszystko wróci do jakiejś normy pójdę zagłosować za zmianą (zmienię bank). Jeżeli ma prowizję od działań swoich klientów może coś zrobi ... Na razie czekam na uspokojenie sytuacji.

Guest

Właśnie wróciłem z banku od z podniesionym ciśnieniem na max-a. Zaproponowali mi marżę 3,98% + 3M LIBOR. A jeszcze 2 tygodnie temu było 3,3% ale się na czas nie zdecydowałem i koniec. To jest złodziejstwo. Brak słów. Niech nikt nigdy nie bierze kredytu w tym banku. Teraz trzeba zaczekać aż to wszystko się uspokoi i zmienić bank. Powiedziałem doradcy, że choćbym miał dopłacić do kredytu i tak zmienię bank za takie traktowanie. Teraz trzeba tylko jeszcze poczekać aż zarząd zmieni decyzję i znowu podniesie oprocentowanie bo tak im się będzie podobało.

Pytam gdzie jest nasz rząd, że pozwala na takie przekręty gdzie!!!!! Do kur…wy nędzy mam tego serdecznie dość. Oszukują nas każdym kroku.

marecki_1023

marecki_102

Czy można coś zrobić tak jak klienci mbanku. Zjednoczyli i poszli do sądu. Dość tego żeby banki nas okradały. Czy da się wogóle z nimi wygrać podważyć umowę. Jeżeli nie to pewnie mogą podwyższyć oprocentowanie nawet do 100% i nic nie będzie można zrobić.

dts

Nie wierzę, że można wygrać z bankiem. Zwłaszcza przy takiej konstrukcji umowy jaką mam. Nawet, gdyby podważyć zapisy w umowie, to bank się dostosuje i zmieni formułę oprocentowania na marża + libor. Tylko, że żaden sąd nie nakaże bankowi dać marży takiej jak stosował w dniu podpisania umowy (u mnie było ok. 1%, bo wtedy oprocentowanie w szwajcarii było również ok 1%). Wygram w sądzie i co ... powiedzą to samo co teraz 3% + LIBOR. Sądzę, że najszybsza droga to zmiana banku (o ile są takie co teraz dają niższe marże). Inna rzecz, że nie chciałbym przez pół roku walki spalać się kosztem pracy. Jak to mi ostatnio ktoś powiedział: klient głosuje nogami ... po prostu idzie gdzie indziej. Tyle, że teraz chyba trzeba poczekać na uspokojenie sytuacji.

Guest

ja poczekam na możliwość pozwu zbiorowego, trudno będę płacić i czekać na ustawę i znajdę pewnie 10 poszkodowanych osób,

projekt ustawy jest na stronie ministerstwa sprawiedliwości "PROJEKTY AKTÓW PRAWNYCH MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI" w części prawo cywilne pkt 10

10. "Projekt ustawy o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym"

dts

Jeżeli iść do sądu to tak na prawdę po co? By udowodnić coś bankowi? Pewnie w miarę łatwo wykazać, że zapisy w umowach są niezgodne z prawem bankowym, pismami nadzoru bankowego oraz chyba jakimiś orzeczeniami UOKiK (tego jeszcze nie doczytałem). I co dalej? Jestem prawie pewien, że w sądzie bank będzie chciał iść na ugodę i grzeczie zaproponuje przejście na rzetelny wzór (powiedzą, że nawet zagwarantują stałą marżę) MARŻA BANKU + LIBOR 3M. Tylko, że rok temu marże były na poziomie 1-1,5%, teraz poniżej 3 praktycznie nie dają. I co to da? Oprocentowanie spadnie na jakiś czas, a potem po wzroście LIBOR-u pójdzie jeszcze wyżej niż jest teraz. Chyba, że udałoby się uzyskać wyrok by bank musiał zaproponować MARŻĘ (w sumie marża związana jest z ryzykiem przy udzielaniu kredytu - teraz mówią, że marże są duże, bo czasy mniej spokojne niż 2-3 lata temu) na takim poziomie jaki stosował przy udzielaniu kredytu. Pytanie tylko jak to zrobić? Wg mnie tylko przy takim ewentualnym wyroku sądu sprawa ma sens. Zgodnie z zasadami walki walczyć jest sens wtedy, gdy można wygrać ... a nie dla samej walki. Załóżmy wygraną połowiczną: sąd nakaże przejście na właściwy wzór związany z LIBOR. Bank proponuje marżę - 2-3%. Za moment LIBOR idzie w górę, więc bank podnosi ... i to wyżej niż teraz. Bank wychodzi na swoje ... a my znów narzekamy. Chyba, że nie mam racji ... Ogólnie to chętnie powalczę wspólnie, ale nie dla zasady. Dla zasady to mogę zmienić bank refinansując kredyt. Tylko czy nowe będzie lepsze? Czy ktoś zna może "ludzki" bank?

Guest

Kredyt w tym banku mam od 2 lat, mi też oprocentowanie rośnie nieustannie przy byle jakim pretekście, ostatnio zaproponowano mi przejście na marże plus libor, ale uwaga marża 4,8% plus libor!!!! To oczywiscie jakaś kpina bo pomimo spadku stop w Szwajacarii oni nic nie stracą a dodatkowo zabazpieczą się na wypadek wzrostów w przyszłości. Tak wiec ide na rozmowy w sprawie reinansowania kredytu, mam nadzieję, że znajdę coś lepszego, choć sytuacja nie jest zbyt dobra na rynku kredytowym. Wiecie kredytów nie dają nowych a przyzwyczaili się do zysków stad pomysł żeby łupuić na maxa starych klinetów.

 

Bank ogólnie jest strasznie nieprofesjonalny, kilka razy zapomnieli przesłać transze do dewelopera. Obsługiwało mnie już chyba 8 opiekunów, którzy nie wiedzieli za wiele i sprawiali wrażenie, że robią łaskę, że wogle ze mnia rozmawiają. Postawa banków w Polsce to jakaś kpina.

marecki_102

Napisałem do banku zapytanie dlaczego nie obniżają oprocentowania jeżeli wszystkie wskaźniki czyli stopy w Szwajcarii, LIBOR idą w dół, a % stoi „ przypomina mi się reklama ING z Markiem Konradem” ale to nie ważne. Ważniejsze jest to jaka dostałem odpowiedź. Oni po prostu śmieją się ludziom prosto w twarz i piszą cytuję:

 

Tak przy okazji zaproponowali mi marże w wysokości 4,95%.

 

„Szanowny Panie

 

W pierwszej kolejności najuprzejmiej przepraszamy za długi okres

oczekiwania na odpowiedź na Pańskie zapytanie.

 

W nawiązaniu do Pańskiego listu chcielibyśmy poinformować, iż w obecnej

sytuacji rynkowej można zaobserwować rosnące dysproporcje pomiędzy

oficjalnymi stopami banków centralnych, stopami rynkowymi, a obecnymi

kosztami pozyskania pieniądza przez banki. Brak reakcji Zarządu Banku na

obniżkę stóp bazowych w Szwajcarii spowodowany jest właśnie koniecznością

pozyskiwania przez Bank walut, w których indeksowane sa produkty hipoteczne

- jest to niezbędne dla zapewnienia długoterminowego finansowania

zaciągniętych przez Klientów zobowiązań. Ponieważ oprocentowanie kredytów

jest wypadkową nie tylko stóp bazowych banków centralnych, ale także

kosztów własnych Banku, jeżeli koszty własne rosną, oprocentowanie nie

spada, nawet jeśli stopy referencyjne są sukcesywnie obniżane.

 

Informujemy także, iż istnieje możliwość zmiany sposobu naliczania

oprocentowania od Pańskiego kredytu na oprocentowanie kwartalnie zmienne,

będące sumą stałej marży Banku oraz stawki referencyjnej LIBOR3M

(wyliczanej jako średnia arytmetyczna z ostatnich pięciu notowań

trzymiesięcznego LIBORu obowiązujących w kwartale kalendarzowym

poprzedzającym okres obowiązywania Stawki Referencyjnej). Jeśli jest Pan

zainteresowany otrzymaniem oferty dotyczącej wysokości marży, prosimy

zgłosić ten fakt w dowolnym oddziale Banku, lub w Centrum Telefonicznym (22

549 99 99 lub 0 801 180 801, Doradcy są do Pańskiej dyspozycji codziennie

między 7mą a 22gą, w przypadku zlecenia telefonicznego niezbędne będzie, by

znał Pan swój numer Klienta i kod T-Pin, bądź by znał Pan numer Klienta

oraz ustanowił T-Pin w rozmowie z doradcą przed zleceniem dyspozycji). Bank

na podstawie zgłoszenia przygotuje ofertę i wystąpi do Pana z konkretną

propozycją.

 

To jest jakaś farsa ten bank nadaję się tylko do jednego do du..py i brak mi słów żeby powiedzieć co o nich myślę.

Guest

jak wyglada sprawa z refinansowaniem. ja wzialem kredyt poltora roku temu i dopiero po 3 latach szybsza splata kredytu jest mozliwa bez oprocentowania

czy moglby ktos mi wytlumaczyc kwestie refinansownia ?

luter35

Do Stawki: Możesz napisać, jakie warunki przeniesienia kredytu hipotecznego zaoferował Ci Deutsche Bank? Też biorę pod uwagę taki scanariusz...

Guest

witam wszystkich

zaciagnałem pożyczkę w tym banku w 2006 roku. Regularnie co 3mc podnosili mi ratę a co za tym idzie oprocentowanie.

Obecnie mam 6,8%. Próbowałem sie dodzwonić na infolinie z dużym problemem uzyskałem połaczenie z panienka. Oczywiście dowiedziałem się, że juz nie mam opiekuna i nie dostane telefonu do odziału w którym mam pożyczke na moje pytanie dlaczego nie da telefonu powiedziała bo nie i już ma zabronione udzielanie takich informacji.

Zaproponowała zmianę warunków umowy na marżę banku 4,7% + libor 3mc 0,7.

Nie mogę przyjąc takich warunków bo jest to zwykłe - w biały dzień mówiąc bardzo delikatnie. Podpisując taki aneks kopię sobie dół.

 

W banku powołują się na zapis w umowie , że zarząd może zmienić warunki i ustalić oprocentowanie.

Ja takiego zapisu w umowie nie mam. Czy ktoś z was ma taki zapis?

 

Zastanawiam się nad pozwaniem banku do sądu w pozwie zbiorowym i wywalczenia przestrzegania zapisów z umowy.

 

Proszę o komentarz lub ewentualny kontakt przez skypa: dvjarek

dts

To jak u Ciebie brzmi punkt dotyczący Oprocentowania (u mnie jest to par. 9)?

W punkcie 1 mam zapis o zmiennej stopie procentowej. W punkcie 2 mam warunki zmiany stopy procentowej i zapis, że zmiana może nastąpić w przypadku:

a) zmiany stopy referencyjnej określonej dla danej waluty

b) zmiany parametrów finansowych rynku pieniężnego i kapitałowego w kraju, którego waluta jest walutą kredytu

c) nałożenia na bank przez przepisy prawa obowiązku tworzenia/odprowadzania/utrzymywania szczególnych rezerw, funduszy specjalnych itd.

Czyli mogą zrobić i powiedzieć praktycznie wszystko ... u mnie tylko dobrze, że doszedłem na razie do 4,3% i oby tego nie podnosili.

Guest

Czy to prawda, ze Raiffaisen bank wstrzymał udzielanie kredytow mieszkaniowych?

 

Cos ktos wie o tym?

dts

Z tego co wiem to nie udzielają kredytów innych niż w PLN.

Guest

ale nie tylko we frankach robią ludziom pod górkę ja mam kredyt w złotówkach

i w polsce już 4 raz obniżyli stopy procentowe a kredyt nie dzwoniłem do banku i powiedziała że co 6 miesięcy jest zmiana oprocentowania

ale jak stopy procentowe szły do góry to co miesiąc podnosili kredyt i gdzie to można z tym iść :twisted: banki powinni pozamykać

marek

To co opisujecie to standard w postępowaniu Raiffaisen Banku.Ja również mam kredyt i zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie zmiany oprocentowania ze zmiennego(ustala zarząd banku)na stała marże plus libor.Zaproponowano mi 5% marży....? Zapytałem czy ta marża w przyszłości ulegnie zmniejszeniu ?zwłaszcza gdy wzrośnie libor (bo to jest pewne !!!) Odpowiedziano mi z rozbrajającą szczerością,że ta marża będzie stała do końca okresu kredytowania !!! Szybko policzyłem ,że gdy libor wzrośnie o 2 % to moje oprocentowanie będzie wynosiło około 7%!!! Oczywiście na razie wszczymałem się z podpisaniem aneksu. Na razie analizuję czy na rynku zaczną pojawiać się Banki ,które chętnie przygarną takich dobrych klientów ,którzy solidne spłacają swoje zobowiązania.Na pewno skorzystam z takiej możliwości.Jak na razie to wygląda na to że niewiele jest banków których by ten kryzys nie wykrwawił.Niestety najlepszym sposobem na "transfuzję"to my - wierni KLIENCI.

Guest

Mam w RB kredyt od 2005, na początku 2008 oprocentowanie zmienne ustalane przez bank sięgnęło 5,3%. Wtedy nie wytrzymałem, porównałem, że dla moich parametrów kredytu daja 0,75 % marży przy ówczesnym Libor na poziomie 2,7. Po mojej propozycji zgodzili sie na zmiane na marża + Libor, marża 1%.

Jako rada - rozmowy z bankiem wyłącznie za pomocą oficjalnie składanych pism, argumenty do negocjacji - potwierdzone fakty, lub wręcz promesa kredytu refinansowego z innego banku, inne oferty na piśmie. Po prostu doradca nie zawsze potrafi własciwie przedstawić tematu do analityka, który podejmuje decyzję.

Guest

kontynuując, w tej chwili jest jeszcze inny sposób, w którym RB potrafi nieźle zarobić extra na kredytach mieszkaniowych. Jest to Tabela Kursów dla produktów hipotecznych, która nie wiadomo w jaki sposób jest budowana i z czego wynika różnica do tabeli do rozliczen bieżących. Ta druga tabela musi odpowiadać rynkowi, inaczej inni klienci szybko zmienia bank. natomiast w przypadku produktów hipotecznych przynajmniej w 2 ostatnich przypadkach kurs sprzedaży był wyższy o kilka lub kilkanaście groszy niż w tabeli zwykłej. Mam wrażenie, że jest to kolejny wybieg, by kosić klienta, jeśli ta różnica jest na pozionie 1-2 groszy to jest duże prawdopodobieństwo, że nikt się o to nie upomni, a przy odpowiednim wolumenia robi to niezły zysk banku.

Ponadto podejrzewam ban, że różnice w kursach pomiędzy tabelami mają swego rodzaju tendencję - w dniach spłat rat są zazwyczaj wyższe by dodatkowo zarobić, w innych okresach te różnice mogą być odwrotne, ale pewnie w tych dniach nie ma spłaty rat. Bank nie chce udzielić odpowiedzi jak to jest określane, pewnie dlatego moje podejrzenia są słuszne.

Guest

Ten bank to jedna wielka ściema. Żałuję że mam u nich kredyt. Doją z klienta ile mogą. Mam nadzieję że ich niecne praktyki zostaną zakończone. :x

MareckM

A ja sobie pozwoliłem wystąpić z takim pismem:

RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.

Oddział w ........

Szanowny Panie!

Nadal nie otrzymałem informacji, ile wynosi marża Banku w przypadku mojego kredytu i jakim podlega mechanizmom zarówno przy jej zwiększaniu, jak i zmniejszaniu (co nigdy nie nastąpiło!!)

Proszę także jednoznacznie określić, jakie są wymagania formalne, aby Zarząd Raiffeisen Bank Polska S.A. zmniejszył oprocentowanie mojego kredytu?

Na podstawie danych:

Miesiąc oraz marża (czyli oprocentowanie kredytu minus WIBOR 3M)

lipiec 08 - 0,94

sierpień 08 - 1,02

wrzesień 08 - 1,01

październik 08 - 0,75

listopad 08 - 0,96

grudzień 08 - 1,31

styczeń 09 - 2,17

luty 09 - 3,11

marzec 09 - 3,47

kwiecień 09 - 3,61

maj 09 - 3,28 - 3,17

czerwiec 09 - 3,53

lipiec 09 - 4,17

28 lipiec 09 - 4,16

6f6bd5670fd2015a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f6bd5670fd2015a.html

Jest to naruszenie postanowień kodeksu cywilnego, gdy Bank stosuje inne mechanizmy do podnoszenia oprocentowania zmiennego kredytu i przy zaistnieniu tych samych mechanizmów działających na korzyść klienta - nie podejmuje żadnych działań!!!

Przykład:

W okresie od 12.09.2006 do 26.06.2007 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł o 0,36% - Zarząd Banku podwyższył oprocentowanie z 5,25% do 5,40% - średnia marża wyniosła 1,01%

W okresie od 26.06.2007 do 01.10.2007 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł o 0,47% - Zarząd Banku podwyższył oprocentowanie z 5,40% do 6,00%- średnia marża wyniosła 0,57%

W okresie od 01.10.2007 do 10.03.2008 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł o 0,97% - Zarząd Banku podwyższył oprocentowanie z .6,00% do 6,70% - średnia marża wyniosła 1,99%

W okresie od 10.03.2008 do 26.06.2008 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł o 0,63% - Zarząd Banku podwyższył oprocentowanie z 6,70% do 7,55%- średnia marża wyniosła 0,46%

W okresie od 26.06.2008 do 05.11.2008 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł o 0,21% - Zarząd Banku podwyższył oprocentowanie z .7,55% do 7,80%- średnia marża wyniosła 0,93%

Czyli, w okresie od 12.09.2006 do 05.11.2008 wskaźnik WIBOR 3M wzrósł łącznie o 2,64%, natomiast oprocentowanie mojego kredytu wzrosło o 2,5%, natomiast w okresie od 05.11.2008 wskaźnik WIBOR 3M spadł o 3,31% i oprocentowanie mojego kredytu NIE ZMNIEJSZYŁO SIĘ!!! Zarząd Banku nie podjął jakiejkolwiek decyzji w sprawie obniżenia oprocentowania mojego kredytu - średnia marża wynosi już 2,89% i wobec zapowiedzi dalszego obniżenia się WIBOR 3M.

Zapis umowy kredytowej w §9 pkt 2.1.a Umowy Kredytu Mieszkaniowego nr MG### z dnia ## grudnia 2006r. jest niezgodny z art. 76 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo Bankowe (Dz. U. Nr 140 z dnia 29 sierpnia 1997 r. poz.939 z późn. zmianami) oraz narusza art. 385 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16 z 18 maja 1964 poz. 93 z późn. zmianami) z uwagi na to, że jest postanowieniem niejednoznacznym.

 

Ponownie formułuję pytania:

 

Ile wynosi marża Banku w przypadku Kredytu Mieszkaniowego nr MG##### z dnia ## grudnia 2006r.?

 

Jakie są mechanizmy i zasady stosowane przy zmniejszaniu oprocentowania zmiennego (w kontekście §9 pkt 2.1.a Umowy Kredytu Mieszkaniowego nr MG#### z dnia ## grudnia 2006r.);

 

Co Bank zamierza zrobić z §9 pkt 2.1.a Umowy Kredytu Mieszkaniowego nr MG#### z dnia ## grudnia 2006r., który wymaga sprecyzowania?

W ostatnim roku marża (czyli zysk banku) wynosiła od 0,94 do 4,17

Jeszcze będę próbował tu:

http://www.zbp.pl/site.php?s=MDAwODU4

szczególnie proszę przeczytać "Najczęściej zadawane pytania"

[ CIĄG DALSZY NASTĄPI ...]

MareckM
A ja sobie pozwoliłem...

Bank odpowiedział. Bardzo enigmatycznie i czasami od rzeczy, więc na pewno będę próbował tu:

http://www.zbp.pl/site.php?s=MDAwODU4

oraz u Rzecznika Ochrony Konkurencji i Konsumentów

[CIĄG DALSZY NASTĄPI...]

MareckM
...Nie polecam nikomu go brać. Są to - i nic innego...

I chyba nikt nie wziął (oprócz mnie), sądząc po ilości postów.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wypowiedzenie umowy kredytu w Raiffeisen.

   Witam, została mi wypowiedziana umowa kredytu i nie dysponuję środkami w kwocie 30000zł na spłatę. Dodatkowo posiadam również inne zobowiązania ale udaje mi się ja jakoś spłacić. Dodam że raz składany był wniosek o restrukturyzację ale został odrzucony. Koniec końców był taki że nie byłem w stanie spłacać zgodnie z harmonogramem i tak duże raty. Dodam że powodem poniekąd była też utrata dodatkowego dochodu. Mam do Państwa pytania: 1. Co stanie się dalej ? 2. Czy jest szansa na zawarcie u

   in Dla zadłużonych

  • Wypowiedzenie umowy kredytu w Raiffeisen

   Witam, została mi wypowiedziana umowa kredytu i nie dysponuję środkami w kwocie 30000zł na spłatę. Dodatkowo posiadam również inne zobowiązania ale udaje mi się ja jakoś spłacić. Dodam że raz składany był wniosek o restrukturyzację ale został odrzucony. Koniec końców był taki że nie byłem w stanie spłacać zgodnie z harmonogramem i tak duże raty. Dodam że powodem poniekąd była też utrata dodatkowego dochodu. Mam do Państwa pytania: 1. Co stanie się dalej ? 2. Czy jest szansa na zawarcie u

   in Kredyty gotówkowe

  • Szybsza spłata kredytu w Raiffeisen Polbank

   Witam, Ojciec sprzedaje dom, na którym jest kredyt hipoteczny dla małych firm w banku Raiffeisen Polbank we frankach. Kredyt został uruchomiony w 2008 roku, do spłaty przeliczając na PLN pozostało nieco ponad 60.000zł (pozostało 16tCHF z 42tCHF wziętych). W imieniu ojca proszę o poradę w jaki sposób najlepiej spłacić ten kredyt aby zminimalizować wszelkie %, które mogą się z tym wiązać, tj. prowizja od wcześniejszej spłaty kredytu itp.. Czy wcześniejsza spłata kredytu w dwóch krokach (np. I

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Raiffeisen PolBank - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w Raiffeisen PolBank     Kredyt konsumpcyjny. Maks. wysokość: od 1000 zł do 120 000 zł. Maks. okres kredytowania: do 6 lat. Atuty oferty: uproszczone formalności; brak zabezpieczeń.         Czy warto wziąć pożyczkę Raiffeisen PolBanku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Raiffeisen Banku . Zadaj pytanie. Przeczytaj zdania i opinie o Raiffeisen PolBanku innych kredyto

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • Negocjacje z Raiffeisen Bank Polska.

   Negocjacje z reiffensen polbank, czy ktos ma jakies doświadczenia?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.