Jump to content
pawel40

SKOK Silesia-Centrum - Kredyt Konsolidacyjny - Opinie

Recommended Posts

pawel40

potrzebuje pomocy, został mi tydzień na spłacenie dużego kredytu, a później bank zajmie mi dom. Jest mi potrzebne 70 tys. Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Linki
montok2

Jestem w podobnej sytuacji jak Pan. Czy ktoś Panu pomógł.

Pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Skok Stefczyka - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Posiadam kredyt w SKOK Stefczyka od 14.06.2016 rata wynosi 1300 W 2016 roku nie wpłaciłam jednej raty 1300. Do marca 2017 wpłacam regularnie co miesiąc ratę po 1300 zł. W miesiącu lutym 2017 wysyłam wniosek o renegocjację w odpowiedzi dostaję pismo o negatywnej decyzji i do wypełnienia wniosek o restrukturyzację pożyczki niewypowiedzianej. Wysyłam wniosek wraz z pełnymi dokumentami. 11.04. otrzymuję pismo z negatywną decyzją i znowu wniosek o restrukturyzację. Jednak tego samego miesiąca otrzy

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt w Skok Jaworzno po przejęciu przez Alior Bank.

   Mam kredyt w Skok Jaworzno od listopada 2017 roku. Rata wynosi 430zl. Moje pytanie dotyczy polityki Alior Bank. W skoku zawsze miałam 2 raty zaległe, ale nikt nie straszył wypowiedzeniem ani niczym innym. 28 każdego miesiąca splacam ratę, więc przez 3 dni do 31 każdego miesiąca zalegam tylko jedna ratę. Potem wchodzi następna rata i tak jakoś to ciągne. A jak do tego podchodzi Alior? Nie wypowie mi umowy? Macie jakieś doświadczenia?

   in Dla zadłużonych

  • Ankieta o SKOK Stefczyka do pracy magisterskiej

   Witam wszystkich, jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie. Przeprowadzam badanie dla klientów i pracowników SKOKu Stefczyka. Jeżeli osoby na forum kiedykolwiek, bądź obecnie korzystają z usług SKOK lub pracują w SKOK, to bardzo proszę o wypełnienie powyższych ankiet. Badanie jest w pełni anonimowe. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEqeCkO7vOyeER1ujClLiiCbm0NZhe91_CNIsw-x1YNM95Tg/viewform   https://do

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt w SKOK Stefczyka

   Dzień dobry Czy znajdę tu kogoś, kto będzie w stanie sprawdzić mi zdolność kredytową w skoku stefczyka? 

   in Kredyty gotówkowe

  • Skok jakie sprawdza bazy ?

   Witam, jakie bazy sprawdza skok Stefczyka? Napewno KRD poniewaz otrzymalam odmowę ze względu na zaległosc w krd. Zaleglosc uregulowana , wpisu nie ma. Co jeszcze sptawdza ? Bik albo BiG ?

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.