Jump to content
ilona

kredyt euro w DnB Nord

Recommended Posts

ilona

Czy to prawda, że żeby dostać kredyt w euro w DnB Nord trzeba mieć na gospodarstwo co najmniej 5 tys. dochodu miesięcznie?

Linki
WMichal

Witam,

 

nie, próg dochodowy to 4.000 zł. Natomiast warunkiem promocyjnej marży (1,6%) jest zasilanie konta kwotą min. 5.000 zł miesięcznie. Nie musi być to wynagrodzenie, po prostu tyle musi miesięcznie wpłynąć na konto.

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

ilona

Dziękuję. ale to i tak na jedno wychodzi. Żeby pieniądze wpływały na konto, to trzeba je zarabiać.

PlanFinance.pl

Alternatywą jest utrzymywanie salda w wysokości min.50 000 PLN przez min 5 lat.

michal_sz

Można też mieć wolnych 5000 zł i co miesiąc przelewać na konto DnB (spełnić warunek promocji) i po chwili odesłać je z powrotem na pierwotne konto (plus środki na ratę kredytu).

Oczywiście łatwiej jest po prostu tyle zarabiać...

PlanFinance.pl

Jest to opcja promocyjna, możesz skorzystać z warunków standardowych. Te 5000 PLN to naprawdę nie jest wielki problem, wobec wymogów konkurencji zdecydowanie bardziej życiowe.

michal_sz

Jest. Oferta bez promocji, czyli słaba.

PS . Te 5000 zł może być też sumą miesięcznych mniejszych zasileń.

WMichal

Witam,

 

nie do końca, zawsze można mieć ten 1.000 zł odłożone na stałe i po prostu co miesiąc robić przelew z konta stałego w postaci wynagrodzenia + uzupełnienie do 5.000 zł.

Druga możliwość to przelanie 2.500 zł na konto DnB Nord, następnie środki wracają na inne konto i następnego dnia znowu są przelewane (te same środki) na DnB Nord. W sumie jest wpływ 5.000 zł i warunki są spełnione :)

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

ilona

a czym różni się ta wersja promocyjna od standardowej. przy standardowej większa jest pewnie marża?

WMichal

Witam,

 

Warunki standardowe:

kredyt poniżej 300.000 zł - marża 3,30%

kredyt 300.000 zł - 600.000 zł - marża 3%

 

Promocja:

bez względu dla kwoty: 1,6%

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

Dook

Witam kredytobiorców,

Jestem przed podpisaniem umowy ale doradca przestrzegł mnie że będzie tam zapis o standardowych warunkach czyli jakieś 3% oraz o warunkach promocyjnych czyli 1,6%. Czy ktoś to widział na oczy ? Czy jest to zapis o tym ze jeżeli nie spełnię warunków promocji to moga mnie walić tymi 3% Jak to wygląda ?

Powiem szczerze że decyzje dostałem po 8 dniach jak obiecywali i teraz tylko pytanie ile poczekam na umowe ? Na różnych ceikawych forach ludzie pisza że na decyzje czekali tygodniami/miesiącami potem tygodniami na umowe i kasę.... więc jestem trochę " zaniepokojony"...

PlanFinance.pl

Umowa 6 dni roboczych.

 

W umowie będzie 3% a warunki promocji jako załącznik do umowy zmniejsza to do 1,6%. Jeśli nie spełnisz warunków to nie wywiążesz się z umowy z bankiem i wtedy możliwe jest podniesienie marży. Standardowa procedura jak w większości banków.

Dook

Witam kredytobiorców,

Jakie ubezpieczenie na życie pod kątem kredytu na 400000 PLN polecacie ?. Temat może walkowany kiedyś tam ale ja chcę wiedzieć co teraz jest opłacalne.

Pracuje tylko ja, a zona wychowuje dziecko i najbliższe 3 lata raczej do pracy nie pójdzie więc trzeba jakos zabezpieczyć rodzinę. Wiem że oferta ubezpieczeń w bankach razem z kredytem jest troche droga.

Co, kogo polecacie ?

Pozdrawiam

WMichal

Witam,

 

generalnie T.U.W. Macif jest najtańsze. Przy ubezpieczeniu na 400.000 zł będą wymagać badania lekarskiego (koszt pokrywa ubezpieczyciel).

Proszę podać wiek to będę w stanie obliczyć składkę.

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wypowiedziany kredyt w Pekao.

   Moim rodzicom bank Pekao SA wypowiedział dość duży kredyt. W ciągu 30 dni mieli spłacić 6 000, a spłacili tylko 2000. Na profilu w banku widzę, że wypowiedzenie już jest skuteczne. Windykacja z jakiejs smiesznej kancelarii mówi, że w ciągu półtorej tygodnia komornik będzie licytować mieszkanie, jak nie spłacą całości... Na infolinii banku zaś mówili, że sprawa teraz przejdzie do nich z powrotem i będzie można podpisać ugodę. Pani z windykacji śmiała się, że to niemożliwe, i że niekompetentni lud

   in Komornik, windykacja

  • Kredyt obrotowy dla SP. Z O.O. w branży transportowej

   Witam Potrzebuję kredyt obrotowy/limit w koncie dla SP. Z O.O. działającej w branży transportowej (PKD: 49.91.Z) w kwocie 100.000-200.000 zł. Spółka powstała w 2016 r. i prowadzi działalność od 2017 r.   Kapitał zakładowy: 50.000 zł Kapitały własne: 200.418 zł (stan na 30.04.2019)   *** 2018 *** Przychód: 3.025.229 zł Koszty: 2.956.858 zł Zysk: 115.879 zł   *** 2019 *** Przychód: 1.101.915 zł Koszty: 900.753 zł Zysk: 201.162 zł Wskaźnik

   in Kredyty dla firm

  • Kredyt na zakup samochodu dla osoby pracującej za granicą

   Witam i zapytanie j/w. Mieszkam i pracuję w Niemczech od 2012 roku. Stałe zatrudnienie. Szukam kredytu na samochód. Mój BIK nie jest za fajny. Miesięcznie mogę płacić do 1200 -1300 zlotych. Jest jakaś możliwość? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi i pozdrawiam.

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny na budowę domu - 400 tys zł

   Witam, poproszę o pomoc w określeniu zdolności kredytowej oraz doborze najlepszej oferty na rynku.   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 30 lat, ale chcemy nadpłacać i skończyć szybciej 3.Wysokość kredytu - 400 000 zł 4.Wkład własny - Na ten moment 100000 zł, za które niebawem kupimy działkę 5.Wartość nieruchomości - 500 000 zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - Rynek pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - Dom na własnej działce 8.Powi

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na dokończenie budowy + konsolidacja

   Witam,   Potrzebuje kredyt na dokończenie budowy oraz konsolidacje tego razem z jednym kredytem. Mam teraz do spłacenia w millennium ok 50 tyś zł , mój dom ma ok 160 m2 , i jest w stanie prawie surowym zamkniętym brakuje jedynie okiem , jest już dach.   Ile musze wziąć minimalnie kredytu aby mi bank dał kredyt hipoteczny na dom + oczywiscie konsolidacja tego co mam do spłaty czyli 50 tys zł ?   Kwota kredytu -  orien

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.