Jump to content
Mod

SOHO CREDIT- proszę o opinie.

Recommended Posts

Mod

Opinie klientów o pożyczkach w firmie Sohocredit. Czy firma jest godna zaufania i rzetelna? Jak jest oprocentowana pierwsza pożyczka w Sohocredit? Jakie kwoty można uzyskać?

 

Ten wątek to miejsce gdzie można zamieścić swoją opinie o tej firmie jak i zadać pytanie odnośnie oferty.

 

Linki
Angelus

Witam,

Chciałabym skorzystać z oferty Soho Credit.

Po przeanalizowaniu kilku ofert ta wydaje mi się dość korzystna - chyba najniższa opłata za szybki kredyt na 30 dni. Korzystałam już z sms365 i wszystko było ok, tyle, że naprawdę dużo trzeba zapłacić za przyjemność pożyczenia pieniędzy, a czasem nie ma innego wyjścia.

Mam kredyt hipoteczny i dwie karty kred. oraz kilka zakupów na raty , które zamykają moją zdolność kredytową dla banków, a dodatkowy dochód nieudokumentowany.

Dlatego szukam czegoś tańszego z chwilówek.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat soho???

Chodzi mi o uczciwość, dodatkowe ukryte koszta itd.

Dodam, że zamierzam trzymać się terminów i nie szukam przygód, więc nie pytam o problemy w przypadku nie wywiązania się z umowy.

skycandy

Pytanie ile chcesz pożyczyć? np. w incredit masz pierwszą pożyczkę na 1000 zł na 30 dni za darmo a w vivus jest to 1400 zł za darmo w wonga 10 zł kosztów przy pierwszej chwilówce.

 

Za nie wywiązanie się*naturalnie lecą*monity extra płatne w formie SMS-a e-maila itp. jest opcja przedłużenia spłaty ale ekstra płatna. Są też*porównywarki chwilówek tam można znaleźć najtańszą opcje.

delfinka

Ja zawsze wchodziłam,na porywnówarkę,zanim wzięłam.Tak aby wiedzieć,jakie sa koszty przy tej samej kwocie pozyczki.Soho nie jest złe.Ale najpierw zawsze zalecam przeczytanie w regulaminie,na jak długo mozna przedłużac,i jak jest w momencie wcześniejszej spłaty,czy zwracaja róznicę ,czy też nie :)

pozyczkamaxx

Moim zdaniem nic nie przebija oferty Vivus. RRSO jest tam prawie trzy razy mniejsze niż w SohoCredit a przy pożyczeniu 3,000 zł w Vivus oddajemy 420 zł więcej natomiast w Soho Credit ponad 660 zł. Różnica jest więc spora.

 

Pytanie czy była brana już pożyczka w Vivus?

pozyczkamaxx

Do standardowych usług, oferowanych przez większość funkcjonujących na polskim rynku pozabankowym firm, należy możliwość przedłużenia terminu spłaty, na 7, 14 lub 30 dni, pod warunkiem uiszczenia stosownej opłaty.

 

Na stronie internetowej Soho Credit umieszczono prosty kalkulator pozwalający na samodzielne obliczenie wysokości takiej opłaty w zależności od kwoty pożyczki i długości okresu, na jaki została udzielona.

 

Warto podkreślić, że takowego przedłużenia można dokonywać dowolną ilość razy.

delfinka

Kalkulator pożyczki w sohocredit znajduje się na stronie głównej i w zakładce „rejestracja”, gdzie wykonujemy pierwszą czynność polegającą na wypełnieniu wniosku.

 

Następnie standardowo należy dokonać weryfikacji przelewając 0,1 zł ze swojego konta na konto Soho.

 

Jeśli wszystkie czynności zostaną wykonane poprawnie, wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ciągu kilkunastu minut, decyzja przesłana SMS-em, a pieniądze wysłane na rachunek klienta.

Guest Matarniak

Do grupy firm udzielających pożyczek on-line należy Soho Credit działająca w ramach spółki Rapid Finance Polska z siedzibą w Warszawie, ale operującej również w krajach bałtyckich – Litwie i Łotwie oraz w Hiszpanii. Soho Credit specjalizuje się w chwilówkach udzielanych na 30 dni i wyłącznie za pośrednictwem internetu.

 

Aby otrzymać pożyczkę od Soho, trzeba:

- mieć polskie obywatelstwo i stałe zameldowanie w kraju

- posiadać konto bankowe i telefon komórkowy

- wiek między 20 a 70 lat

- nie mieć żadnych zaległości w spłatach innych zobowiązań finansowych

Marc777

Brałem w soho - wszystko standard tzn. normalnie. Problemów nie było, tylko trzeba przelać 1 grosz i mieć konto w jednym z banków, które obsługują.

Gazelle

Soho to to samo co Filarum. Jedna firma dwie strony. Mieliście sposobność uzyskania pierwszej darmowej pożyczki na jednej i drugiej?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Profi Credit.

   Witam, mam problem z Proficreditem. Wygląda to tak iż od grudnia spłacam im raty. Grudzień i styczeń raty poszły w terminie. W lutym miałam opóźnienie. Dostałam wezwanie do zapłaty z terminem do 20 marca i w tym terminie uregulowałam zaległość.W międzyczasie do mojego pracodawcy wysłano pismo o zajęcie mojego wynagrodzenia gdyż nie wywiązuje się z umowy. Wytłumaczyłam kadrowej że rata została uregulowana. Rata marcowa poszła już w terminie ( mam w banku przelew stały na 29 dnia każdego miesiąca

   in Komornik, windykacja

  • Profi Credit - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Dzień dobry proszę o informację prawną, mam pozyczkę w proficrdit wzięłam 9 tys. zostawili mi kartke w drzwiach z moim imieniem i nazwiskiem i wpisali że mam prawie 23 tys do spłaty!!! straszą prokuratorem co mam zrobić, czy działanie ich jest poprawne oraz czy jest możliwe żeby takie były odsetki?

   in Dla zadłużonych

  • Profi Credit (Profireal) - opinie.

   Czy oferta pożyczki Profi Credit jest korzystna? Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj prawdziwe opinie innych klientów na temat pożyczek Profi Credit!   Profi Credit to jedna z niewielu obecnych na polskim rynku firm udzielających pożyczek pozabankowych nie tylko klientom indywidualnym, ale i przedsiębiorcom. Firm wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Profireal Group działającej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Obecna w Polsce od 2004 roku, funkcjonuje pod obecną nazwą

   in Pożyczki - Opinie

  • Windykacja Profi Credit.

   Zalegam w Profi Credit 2 raty dziśaj był telefon do mojej pracy nie na komórkę ale na służbowy tak krzyczał pan przez słuchawke żebym natychmiast odała pieniądze bo jak jestem niodpowiedzialna to przyjdą do pracy i ich to nie obchodzi że za takie sprawy prywatne może nawet dojść do zwolnienia nie zdążyłam nawet powiedzieć dwóch słow pan się wyłączył ponieważ przeszłam nidawno zawał serca tak się częsłam że nie mogłam dojść do siebie ze stresu tak się bałam o siebie czy takie praktyki mogą być st

   in Dla zadłużonych

  • Wygrałam z Profi Credit w sądzie!

   Chciałam się pochwalić, że dzięki panu Łukaszowi i jego kancelarii, wygrałam w poniedziałek w sądzie z sępami z Profi Credit! Mina mojego windykatora - bezcenna. Nawet mi wmawiał, że to niemożliwe i to na pewno podrobiony wyrok.;)

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.