Jump to content
Guest

kredyt ok 80 000 zł

Recommended Posts

Guest

witam

zanim rusze w turne po bankach chciałam podpytać gdzie najlepiej i co ważniejsze gdzie mam szanse :-) potrzebuje kredyt najlepiej na kwote 80 tys zł choć wiem że nie bedzie łatwo o taką kwotę. mam na karku kredyt regularnie i terminowo spłacany gdzie pozostalo jeszcze 30 tys do spłacenia, karta kredytowa na 1000 zł która jest rzadko używana i zawsze w terminie spłacona, raty na laptopa po 166 zł miesiecznie regularnie spłacane. mam stałą prace, umowe na czas nieokreślony i zarobek miesięczny 2500 zł. interesuje mnie duży kredyt tyle że zostani on spłacony w całości po ok 2-3 miesiącach stąd umowa którą ewentualnie bede zawierała musiałaby na taką wcześniejsza spłate zezwalać i najlepiej nie za bardzo ukarac mnie np. odsetkami. czy ktoś może mi zaproponować taki duży kredyt? jakie są Wasze opinie?

 

pozdrawiam,

Kasia

AnnaSidor

Jeśłi sprawa jest w dalszym ciągu aktualna mogę zaproponować pani kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 14,99% bez względu na okres kredytowania, jeśli kwota brutto nie przekroczy 80 tys zł to kredyt jest objety uchwałą o kredytach konsumenckich, które są uwolnione od opłat za wcześniejszą spłatę.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: