Jump to content
Mod

Nest Bank - BIZnest Kredyt Profesjonalista - Opinie, Warunki

Recommended Posts

Mod

Kredyt na biznes dla profesjonalistów w Nest Banku - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.

 

305.gif


Nest Bank - Biznest Kredyt Profesjonalista

Kredyt dla: lekarza, stomatologa, lekarza weterynarii, notariusza, adwokata, komornika, radcy prawnego, architekta , rzeczoznawcy majątkowego, psychologa, protetyka stomatologicznego, NZOZ, doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, geodety, tłumacza przysięgłego, biura rachunkowego, apteki.

Wysokość:

Do 550 000 zł – bez zabezpieczeń i z maksymalnie uproszczoną procedurą przyznawania kredytu

Okres kredytowania:

Do 12 lat

Atuty oferty: Bez zabezpieczeń majątkowych i bez poręczycieli; Korzystne oprocentowanie i minimum formalności; Bank nie wymaga dokumentów finansowych. Decyzja kredytowa jest podejmowana na podstawie oświadczenia o dochodach z prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Kontakt z doradcą

 

 


Czy warto zaciągnąć ten kredyt dla specjalistów i profesjonalistów w Nest Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie o kredycie Profesjonalista BizBank. Pomóż innym kredytobiorcom szukającym taniego kredytu z minimum formalności.

 

Oferta kredytu firmowego Nest Banku jest dla Ciebie niejasna? Masz szczegółowe pytania o warunki kredytu, oprocentowania, czas oczekiwania na decyzję itp.? Zadaj je w tym wątku, a doradcy kredytowi Banku udzielający się na forum z pewnością na nie odpowiedzą w jak najkrótszym czasie.

 

Konto firmowe:

http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/biznest-konto/

http://www.banki.a-m.pl/nest-bank-konto-firmowe-opinie-oplaty/

bartek0026

Wziąłem w tym banku kredyt dla profesjonalistów, przez pośrednika (nigdy więcej). Dość drogi kredyt, ale z moją KPIR tylko oni dali. Tyle na plus.

 

1) Minęły dwa lata spłaty z 10 lat, na które wziąłem kredyt. Spłaciłem 50% kapitału, nadpłacałem. Za każdą nadpłatę kara 5% nadpłaty, nie mniej niż 200zł bodajże. Ostatnio nadpłaciłem 15tys zł kapitału, więc....750zł KARA. Masakra.

 

2) Chciałem negocjować warunki spłaty. Oczywiście nie ma mowy, co najwyżej na gorszych warunkach. (Jeszcze większe opłaty).

 

3) Wziąłem kredyt w SmartBanku. Dyspozycję nadpłaty mogłem zlecić przez telefon. Teraz, w MESSbanku nie da się tego załatwić telefonicznie. Muszę jechać 50 km do najbliższego miasta z siedzibą MessBanku, by:

 

- wypełnić druk dyspozycji, opisać ją

 

- czekać, aż papier "pójdzie" do centrali, by za 2 tygodnie od zlecenia doczekać się realizacji.

 

Zawsze trochę na odwlekaniu zarobią. Za to w oddziale zostałem bardzo miło obsłużony i dostałem kakałko ciepłe z ekspresu.

 

Niezłe Gniazdko....

All Finance Group

Dzień dobry,

Może Pan przenieść zobowiązanie z nestBanku do mBanku na podstawie samej historii w BIK - zakładając, że nie było opóźnień w spłacie kapitału przekraczających 7 dni kalendarzowych, w mBanku nie ma takich opłat za nadpłacenie itp.

Tak z ciekawości dlaczego nie chce Pan skorzystać z usług pośrednika?

Z poważaniem

Aleksander Podzerek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   Kredyt dla firm w Nest Banku - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.
   Biznest Kredyt
   Wysokość: do 550 000 zł.
   Okres kredytowania: do 12 lat.
   Atuty oferty: Proste i szybkie finansowanie potrzeb związanych z bieżącą działalnością firmy. Unikatowa forma oceny zdolności kredytowej. Wystarczy PIT za ostatni rok obrotowy
   .
   Czy warto zaciągnąć Kredyt dla firm w Nest Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie o kredycie dla firmy w NestBank. Pomóż innym kredytobiorcom w podjęciu decyzji kredytowej.
    
   Oferta kredytu biznes jest dla Ciebie niejasna? Masz szczegółowe pytania o warunki kredytu, oprocentowania, czas oczekiwania na decyzję itp.? Zadaj je w tym wątku, a doradcy kredytowi banku, udzielający się na forum z pewnością na nie odpowiedzą.
  • LogisticsWorld
   By LogisticsWorld
   Dzień dobry/dobry wieczór,
    
   Czy mógłbym tutaj uzyskać pomoc kogoś, kto przeanalizuje umowę KK w Nest Banku. Niestety dopiero po fakcie podpisania przeczytałem ją dokładnie i jest ona dla mnie co najmniej niejasna. Widzę rozbieżności między kwotami, jakieś (moim zdaniem) ukryte koszta. Generalnie wygląda, że jest ona dla mnie mocno niekorzystna. Prosiłbym o poradę kogoś jak odzyskać choćby część kosztów (w postaci ich zwrotu lub pomniejszenia kwoty), a najlepiej jej rozwiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Z przyczyn oczywistych nie będę jej udostępniał publicznie. Proszę o wiadomość prywatną.
    
   Z góry dziękuję.
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.