Jump to content
krzysiek17011986

Pomagam otrzymać kredyt!!!

Recommended Posts

krzysiek17011986

Kredyt dla zadłużonych, bez BIK, możliwość zastawienia nieruchomości pod kredyt, kredyty tylko bankowe! Prowizja płatna po otrzymaniu kredytu na rękę! krzysiek17011986@gmail.com[/b]

ggluptasekk

Nie ufajcie im!! Zrobią Was w balona, tak samo jak i wyrolowali mnie! Na początku wszystko ładnie i pięknie. Poza tym że nie podali adresu banku w którym miał być załatwiony kredyt. Dodam że ja jestem z Łodzi a kredyt miał być zaciągnięty w Warszawie, BO TYLKO TAM MIELI MOZLIWOSC ZALATWIENIA KREDYTU! W dniu w którym miałam jechać po kredyt o godzinie 9, zadzwoniłam o podanie adresu, bo nie dostałam żadnych informacji o adresie,mimo obietnic. I co mi powiedzieli? Ze kredyt będzie niemożliwy do załatwienia w Warszawie, a jeżeli już to w Nysie!! Ale że na pewno nie na ten dzień w którym byliśmy umówieni.

Podczas korespondowania przez pocztę elektroniczną miałam wrażenie że piszę z pięcioma różnymi osobami!! Panowie nie poinformowali mnie o potrzebnym zaswiadczeniu o dochodach kredytobiorcy, mówili że tylko wyciąg z konta. Dzień przed umówionym dniem za wzięcie kredytu, raczyli zawiadomić mnie o tym! Koniec był taki że wyszło na to że nic nie załatwili, kredytu nie dostałam.

NIEPOWAŻNE, NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY! A W DODATKU ŁAMANIE WARUNKÓW UMOWY!!!!!!!

krzysiek17011986

Witam,

Pani "gluptasek", przykro mi bardzo ale nie ma instytucji która daje kredyt bez zaświadczenia o zarobkach, a Pani zaświadczenie które żekomo miało być dobre było z przed 3 miesięcy!!! Informuje Panią że zaświadczenie ważne jest 1miesiąc. Pozaty wymieniliśmy między sobą ponad 90maili! Wszystkie z informacjami, które po 5 razy Pani powtarzaliśmy żeby było wszystko jasne. Nie podajemy dokładnego adresu banku klientom ponieważ zdażali się klienci nie uczciwi którzy sami brali załatwiony odpowiedni kredyt w takim banku bez realizacji umowy z nami gdyż podpisuje się ją lub oddaje podpisaną w momencie spotkania przed realizacją kredytu. Do banku była by Pani skierowana po oddaniu podpisanej umowy. Dojaz do banku z miejsca spotkania to 15min.. Nie poniosła Pani żadnych kosztów związanych z realizacją tego kredytu (tylko dojazd do Warszawy tak samo jak i my). Poza tym sama Pani dobrze wie ile problemu sprawia załatwienie pożyczki osobie której wygasa umowa o pracę tak samo jak i poręczycielowi Pani! Realizujemy nasze kredyty w różnych miastach z tąd Warszawa i Nysa (gdyż 2 banki zgodziły się na realizacje Pani kredytu).

Staramy się realizować nasze usługi jak najżetelniej(92maile rozmowy przed realizacją! :? ) ale nie zawsze jest to możliwe!

Pozdrawiam i zachęcam do przemyśleń!

expert

mój drogi kolego po fachu, niezadowoleni klienci znajdą się zawsze (nawet u mnie, choć opinia klientów jest dla mnie ważniejsza niż zysk na kliencie), ale razi mni Wasz nieprofesjonalny stosunek do klienta. Jak możecie podawać szczegóły tematu (nieaktualne zaświadczenie, kończąca się umowa, poręczyciele, etc)?! Jaką umowę chcecie podpisywać z klientami? po co? chyba że za swoje usługi pobieracie opłaty, ale z tego co Pan napisał (choć nie znam szczegółów) temat nie był nierealny (skoro klientka pracuje, a dodatkowo jeszcze może dać poręczycieli!!!).

krzysiek17011986

Otóż kolego po fachu "szczegóły" umowy nie zostały wyjawnione a odpowiedzi dotyczyły problemu jaki klientka poruszyła, zostały przedstawione w taki sposób aby nie naruszyć ani danych ani godności klientki. Tamten post nie mógł zostać bez wyjaśnienia, stanowi informacje dla przyszłych klientów iż nie jesteśmy nie uczciwą firmą! Poza tym nie sądzę by miał Pan 100% zadowolonych klientów i pozostawił taki oczerniający post bez odpowiedzi lub kilku słów wyjaśnienia.

Skoro dla Pana zarobek jest mniej ważny niż opinia klientów to znaczy że tak czy inaczej również pobiera Pan opłatę za swoje usługi tak jak wszyscy! Pozdrawiam kolegę "specjalistę".

ggluptasekk

Jakie moje zaświadczenie było sprzed 3 miesięcy?! Co Pan tu wygaduje?! Po pierwsze: NIE WIDZIELIŚCIE mojego zaświadczenia o dochodach, ponieważ z braku skanera nie mogłam Wam go wysłać mailem, tak jak chcieliście. Po drugie było ono wystawione dzień przed umówionym dniem na wzięcie pożyczki!! Po trzecie przez te 90 maili nie raczyliście mnie poinformować o tym że w.w. zaświadczenie będzie mi potrzebne, a przecież wiedzieliście że nigdy nie brałam kredytu i moge o tym nie wiedziec! Dopiero dzień przed umówionym dniem, powiedzieliście mi o tym, a ja musiałam go na gwałt załatwić! Tylko po to żebyście mi drugiego dnia powiedzieli, że "NIESTETY ALE DYREKTOR BANKU NIE WYRAZIŁ ZGODY NA KREDYT". Sugerowałam spotkanie się osobiście, jednak Wy woleliście załatwić to drogą mailową!

ggluptasekk

Dodam jeszcze że umowa o pośrednictwo została Wam wysłana! I te telefony w dniu w którym byliśmy umówieni, i udawanie że mnie nie słyszycie!

Przykro mi, ale jeśli chcecie pozytywnych opinii to musicie zmienić swoje podejście do sprawy, bo w tym wypadku, niestety moje wypowiedzi są adekwatne do Waszych czynów.

expert

"jak wszyscy"? znam tylko jednego kolegę, który pobiera opłaty, ale on zajmuje się przypadkami "skrajnymi". Ja (JAK WSZYSCY, a przynajmniej wiekszość) otrzymuję wynagrodzenie od banków.

 

Co do szczegółów, które podałeś.... i tonu wypowiedzi (a może to przede wszystkim, bo co do podawania szczegółów to klientka nie ma zastrzeżeń z tego co widzę...), powiem tak: na zajęciach z marketingu gość mówił, że jednen zadowolony klient przyprowadzi 5 innych klientów, ale jednen niezadowolony klient zrazi 10 potencjalnych klientów, więc na Twoim miejscu - oczywiście nie zostawiłbym tego bez odpowiedzi, ale przeprosiłbym klientkę... wyjaśnił, że doszło do nieporozumienia (nie znam treści korespondencji, więc trudno cokolwiek logicznego podpowiedzieć, ale na pewno robienie z klienta "fajtłapy", który nawet zaświadczenia o zatrudnieniu nie jest w stanie załatwić to nie jest dobra metoda obrony - tym bardziej, ze nikt nie chce być ośmieszany, więc kontrodpowiedź była pewna na 100%). Już lepiej byłoby zostawić to bez komentarza, odpisać kilka postów, aby temat "przepadł" i za jakiś czas wystąpić z nowym postem. A najlepszą reklamą są rzetelne wypowiedzi na forum!

nikolanita

Witam, jestem zadłuzona i chciałabym uzyskać pożyczke lub kredyt , ale niestety moja firma odniosła porażkę i mam zaległości w płaceniu rachunków, chcę otworzyć mini bar ale niestety nie moge sobie tego sama sfinansować, czy mam szanse na kredyt ? prosze o pomoc Nikola Osmoła te.724349304

nikolanita

chcę dodać , że starałam się już w kazdym banku ale niestety , wszystko negatywnie jest rozpatrywane dla mnie. Nie mam prawa nawet do żadnych dotacji , jestem u kresu załamania. Niewiem dlaczego ale wydaje mi sie , że mam pecha.Proszę o pomoc osoby , które są w stanie mi pomóc. Mam czas do końca tygodnia do zapłaty zadłużeń jakie nastapiły w ZUS , US, I innych instytucjach. Czy mam szanse ?

bezBIKU

Ja również spotkałęm się z pewną grupą pseudo doradców robiących ludzi w przysłowiowego konia.

Obiecywali złote góry umawiali się z klientem na podpsianie umowy obiecując decyzję pozytywną by następnie przed bankiem powiedzieć, że nie ma tego doradcy co załatwia kredyt. Ludzie jeździli po całym kraju. Jak to jest możliwe, że doradca w banku x z Waraszawy może załatwić kredyt a doradca z banku x z Łodzi nie? No zaraz zaraz, te same procedury, warunki ewidentnie ktoś to kręci niezłe wałki.

Nie wiem co Pana z Łodzi kręci robiąc takie rzeczy, ale chyba coś nie tak ma pod sufitem. Sorry ale nie masz zielonego pojęcia o robieniu kredytów. I wierzę tej Pani bo znam mnóstwo takich sytuacji więc wątpie by Ci wszyscy klienci się zmawiali.

 

powodzenia Panie K.

ggluptasekk

bezBIKU : no właśnie, kręcą i robią ludzi w balona. Jednak zastanawiam się jaki mają w tym cel skoro prowizję pobierają dopiero po otrzymaniu kredytu? Mają frajdę z tego że kredytobiorca będzie jechał 200 kilometrów po kredyt? Albo mają nierówno pod sufitem albo hmm... bawi ich ludzka naiwność. Jednak łamanie warunków umowy jest niedopuszczalne.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.