Jump to content
Mod

Provident - opinie.

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w Providencie.

 

 

provident.gif

 

Pożyczka gotówkowa wysokość: do 5 000 zł.

Standardowa wysokość: od 300 do 3000 zł.

Atuty: Bez poręczycieli i zgody współmałżonka, W większości przypadków do wzięcia pożyczki potrzebny jest jedynie dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający dane adresowe.

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto wziąć pożyczkę w Provident? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Provident . Zadaj pytanie.

Przeczytaj zdania i opinie o Provident innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

Linki
Guest

Znajoma opowiadała, że jest to firma dla osób, które nie mogą zaciągnąć nigdzie kredytu bo nie posiadają żadnych wymaganych zaświadczeń.

 

Coś w stylu to jak mąż wróci z tej pracy za granicą we Włoszech to oddadzą Państwo pieniądze. Podobno pożyczający mieli kiedyś osobiście przychodzić po długi.

Remigiusz

Pobierają dodatkowe opłaty za to, że przychodzą do domu po pieniądze itd. Nie warto, lepiej gdzie indziej wziąć pożyczkę.

ewabart

Pożyczyłam - co tydzień przychodzi osoba po ratę. Rata jest niska a odbierający bardzo wporzadku !

 

Pozytywna obecnie opinia Providenta wynika także z dużej ilości promocji, dość wspomnieć program Premia Plus, w ramach którego długoletni i zaufani klienci otrzymują pożyczkę przyznawaną na specjalnych, preferencyjnych warunkach.

 

Nie bez znaczenia jest też zapewne fakt, że klientem firmy można zostać tuż po ukończeniu 18 lat, bez górnego limitu wieku, niepotrzebne są też zaświadczenia o dochodach. Pewnym minusem jest natomiast brak możliwości przedłużenia okresu spłaty i stosunkowo wysokie koszty – dochodzi między innymi koszt obowiązkowego ubezpieczenia.

wisienka13

Witam, ja również pożyczyłam od providenta, z tym że wybrałam pakiet przelew bez kontaktu z przedstawicielem, rata jest wówczas o niebo niższa a spłaca się łatwo i szybko bo są to małe kwoty ok 50 zł tygodniowo. Problem polega jednak na tym że są to małe kwoty pożyczek ja mam 1500 zł i niestety nie wystarczą na wyjście z dołka finansowego. Jest to raczej taki malutki zastrzyk gotówki, żeby zyskać na czasie:). Mimo wszystko polecam pakiet przelew, jest ok!

Guest

Miałem u nich pożyczkę , którą obecnie spłaciłem ,ale była mi potrzebna następna pożyczka bo studiuję . Pozostało ok. 120 zł , do spłaty - która też spłaciłem . Ale mieszkają ze mną osoby , które posiadają zadłużenie . Ja w sensie prawnym jestem osobną osoba , i moja dotychczasowa historia kredytowa - jak najbardziej pozwalała na udzielenie pożyczki , w ich rejestrach jak najbardziej była wyznaczona pożyczka w przedziale 1200-3500 zł . W związku z czym zwróciłem się z prośba do przedstawiciela o pożyczkę , ale jak stwierdziła nie ma możliwości bo są zaległości . Jedne drugiemu zaprzecza . A poza tym obecnie nie posiadam u nich pożyczki i jestem bardzo zadowolony , bo swoje problemy finansowe rozwiązałem i mam spokój . A podanto przedstawiciel zachował się w sposób arogancki używając niekonwencjonalnego języka w stosunku do mojej osoby , a ponadto straszył mnie kierownikiem , Niech sobie w wsadzi w cztery litery .... " swojego kierownika bo MAM GO W NOSIE nad moja osobą nie ma żadnej władzy tylko nad nią .

 

U nich oprocentowanie jest w granicach 68,09 %-78,63 % .

 

Zatem pożyczając np. 1500 zł musicie oddać aż ponad 2600 zł . - a ponadto tygodniowo .

 

Czy ma to sens ? Decyzję pozostawiam Wam - Drodzy internauci .

Guest

Znam przypadek znajomego, który chciał zaciągnąć pożyczkę w Providencie. Gościu ma 600 zł dochodu netto a przy tym pełno długów typu raty w innych bankach.

Powiedzcie mi jak to możliwe, że Provident udziela pożyczek bez sprawdzenia czy osoba jest wypłacalna?

Brodos
Ja też wziełam u nich pożyczkę i jestem w trakcie spłacania ale mam żal do nich że nie powiedzieli mi żę będę musiała oddać dwa razy więcej już nigdy od nich nie wezme pożyczki wole żyć skromnie

 

 

Byłem kiedyś przedstawicielem tej firmy, i nie wiem jak jest teraz czy umowy się pozmieniały.

Kiedyś na umowie pisało wyraźnie ile się pożycza na jaki procent, jaka jest tygodniowa rata i ile jest do oddania. Więc nie wiem gdzie widzisz problem, podpisałaś umowę bez jej czytania to twój problem, nie bronie Providenta ale prawda jest taka że gdyby nie ta firma to masa ludzi nie miała by co włożyć do ust, dają pożyczki na słowo i za to powinniśmy być wdzięczni.

Fakt że jak się nie spłaca to jest straszenie kierownikiem i on już ma swoje sposoby na odzyskanie pieniędzy,ale czasami zawodzą :)

klementyna

miałam 2 pożyczki w Providencie, pierwsza z obsługą domową, druga z pakietem przelew. Pakiet przelew wychodzi niewiele drożej od pożyczki bankowej ale trzeba być bardzo ostrożnym w spłacaniu pożyczek - teraz to wiem! I opowiem dlaczego:

Jakież było moje zdziwienie, kiedy chciałam wziąć kolejną pożyczkę w pakiecie przelew i dostałam odpowiedź odmowną ponieważ poprzednią spłacałam "z góry" czyli jeden przelew na początku miesiąca na kwotę która była sumą wpłat tygodniowych z danego miesiąca. Nie płaciłam tygodniowo tylko raty z góry - pytałam czy mogę tak robić kiedy dzwoniłam do BOK Provident, odpowiedź była, że oczywiście jak najbardziej bo przecież raty będą bez opóźnienia a z wyprzedzeniem więc nie ma problemu - i tak właśnie robiłam. Pożyczkę spłaciłam, zadowolona byłam, że terminowo wszystko super i teraz zonk! Dzwonię do Providenta o pożyczkę, dostaję info że mogę spokojnie dostać u nich 5 tyś w pakiecie przelew i że skontaktuje się ze mną ich przedstawiciel. Przedstawiciel zadzwonił jeszcze w tym samym dniu i przekazał mi info, że pakiet przelew nie wchodzi w grę, tylko kasa z obsługą domową! i że jego kierownik nie wyraża zgody na udzielenie mi pakietu przelew ponieważ spłacałam poprzednią pożyczkę nieterminowo - czyli "z góry" :shock: i tym samym złamałam zasady umowy :shock: Poinformowano mnie także, ze muszę się teraz uwiarygodnić :!: biorąc pakiet gotówka i spłacając go co tydzień u przedstawiciela. Tylko, że przy kwocie 5 tyś koszty obsługi domowej będą strasznie wysokie, więc takie rozwiązanie mnie nie interesuje, a biorąc chociaż 1 tyś dla uwiarygodnienia muszę spłacać minimum 28 tygodni i dopiero starać się o kolejną w przelewie...a ja potrzebuję kasy na teraz, za 28 tygodni to będzie już za późno.

Tylko dlaczego w centrali powiedziano, że spokojnie dostanę pakiet przelew! a jakiś kierownik stwierdza, że nie?? Zastanawia mnie czy to czasami nie naciąganie na większe koszty a tym samym zyski dla kierownika?

Nie rozumiem tego zupełnie, przecież spłaciłam w terminie a co z tego ze nie co tydzień np. po 50 zł tylko na początku miesiąca 200 lub 250 zł (w zależności ile było tygodni).

Czy ktoś też znalazł się w takiej sytuacji???

conraddd

Z kolei kontrowersyjne niekiedy opinie o Provident to zapewne rezultat tego, że przez długi czas właśnie ta firma była przede wszystkim kojarzona z niebotycznie wysokimi odsetkami, bezwzględnością w ściąganiu zadłużenia i wszystkimi innymi negatywnymi właściwościami sektora parabanków.

 

Tymczasem dzisiaj Provident to znacząca w gospodarce instytucja, należąca do notowanej na giełdzie brytyjskiej grupy finansowej IPF i posiadająca ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i dla przedsiębiorców.

 

 

 

 

 

czy zna ktos podobna firme jak Provident?

frania76

klementyna-byłam przedstawicielką ich firmy i wina nie leży po twojej stronie,przedstawiciel zawsze musi coś wymyśleć żeby zarobić,tu chodzi o to że w pakiecie przelew przedstawiciel nie zarabia ani grosza i wtedy wkracza kierownik który wręcz nakazuje udzielenie pożyczki z wizytami w domu.Ja byłam zbyt uczciwa żeby tam dalej pracować, bo gdy ktoś nie miał pieniędzy to ja sama wykładałam z własnej kieszeni ,aby była tylko wpłata,ludzie mnie znali i ufali,ale niestety ja też trafiłam na oszustów,za których zapłaciłam a kasy już potem nie widziałam.Ten zawód jest przeznaczony dla osób które nie maja nerwów i dla tych którym los innych ludzi nie obchodzi.I nie martwcie się o długi w tej firmie, oni nie maja żadnej władzy......

Borg

Zaczeli robic problem ze placiłas z gory ,bo tylko czekaja zeby ktos nie wyrobil sie w 7 dni i zeby go konkretnie naliczyc :)

Ostatnio gdzies czytalem ze provident ma na koncie bodajze 150 milionow.

faceoff

Witam,

Potrzebuję dość szybko 4000 , oczywiście zarabiam ale nie mam zaswiadczen zadnych.

Czy znacie jakas mozliwosc aby otrzymac pozyczke powiedzmy w ciagu tygodnia?

Interesuje mnie opcja z szybsza splata rat,gdyz moj problem jest przejsciowy.

Czy jest to mozliwe w Providencie?

Pozdrawiam

aguirre

Wziąłem jako początkujący w Providencie 1000 zł.

Oczywiście, świadomy wszystkich kosztów - jednak miałem zamiar spłacić to w przepisowe 10 dni. Tak się stało, pani obsługująca przyjęła zwrot, chociaż minę miała nietęgą, w końcu zrobiła to za darmo.

Po kilku miesiącach mnie przypiliło troszkę i potrzebowałem gotówki, ale postanowiłem skorzystać z tej formy przelewu, żeby uniknąć kosztów obsługi domowej.

Wszystko telefonicznie fajnie szło, ale na koniec pani mi odmówiła!

 

Nie rozumiem tego do końca, ale czuję, że chodzi że mam po prostu bana na pożyczki, bo tamtą oddałem i rozwiązałem umowę, nie zarobili na mnie.

 

Potem moja mama próbowała, ale odmówili ze względu na wiek. Przy czym ubezpieczenie jest też kosmiczne w ich pożyczkach, więc o co chodzi.

aguirre

W providencie jak najbardziej - w ciągu 10 dni możesz odstąpić do umowy i nie ponosisz żadnych kosztów - wiem, bo sam to latem zrobiłem, jednak mam teraz bana na następne pożyczki, przynajmniej jesli chodzi o opcję z przelewem a nie tę z wizytami ich pracownika w domu.

 

Jak bierzesz pierwszy raz, to dadzą tylko do 1000 zł na rok, czy coś, krócej się nie da, przez co koszt pożyczki rośnie.

Mi przy tysiącu złotych koszt obsługi domowej wyniósł ponad 500 zł.

 

Razem ze wszystkim suma do spłaty wyniosła nieco ponad 1800 zł.

1000 pożyczki - 1800 do spłaty.

 

jak ktoś załapie się na opcję z przelewem, to faktycznie pożyczka nie jest już taka droga, ale wtedy warto brać więcej niż 1000 zł oczywiście.

pozdro

beata171270

polecam firme Money Expeess zasady podobne jak w prowidencie , ale kredyt w oprocentowaniu wiele nizszy. Przedstwiciel przychodzi raz w tygodniu do domu , ale mozna sie dogadac .

Jako nowy klient na wejscie mozna starac sie o 3000 tys, pózniej do 7000 pln.

Jesli chodzi o Warszawe posiadam kontakt do bardzo fajnego przedstwiciela z którym mozna dogadac wszystko. Sama korzystam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona.

Napewno lepiej niz w Prowidencie

Arturro

W providencie teraz już nie ma książeczek trzeba uwaggę tzn. patrze na ręce przdstawicielki

amira

ja też brałam pożyczke przelewem i to 2 razy pierwsza spłaciłam szybciej bo robiłam podobnie jak pani przyznano mi też drugi raz na przelew cały problem tkwi w tym iż ich przedstawiciele nie przekazują prawdziwych informacji to co mówią na centrali jest prawdą ludzie chodzący do domów nie przedstawiają oferty przelew a naprawde różnice są duże chodzi nawet o kilkaset złotych

joasia19802

witam!jestem zainteresowana pozyczka w providencie z opcja przelew.czy ktos bral taka pozyczke i jak to mniejwiecej wyglada.

forest
witam!jestem zainteresowana pozyczka w providencie z opcja przelew.czy ktos bral taka pozyczke i jak to mniejwiecej wyglada.

 

 

dzownisz na infolinie umawiaja cie z kierownik i on pozniej do ciebie dzowni a pozniej przylazi do ciebie przedstawiciel podpisuje umowe i daje kase a ty oddajesz dwa razy wiecej bo na przelew zapewne ci sie nie zgodzi ....

a pozniej placisz albo nie sama decydujesz... ja placilem ale przestalem chwilowo i strasza mnie na prawo i lewo ale znowy poplace troche i znowu sobie odpuszcze troche ich powkurzam bo ich kierownik mi zaszedl za skore a to on zbiera baty za niesplacanie pozyczek

podobno moga doliczyc ci kare za niesplacanie rat ale w moim przypadku tego nie robili

tora117
witam!jestem zainteresowana pozyczka w providencie z opcja przelew.czy ktos bral taka pozyczke i jak to mniejwiecej wyglada.

 

 

dzownisz na infolinie umawiaja cie z kierownik i on pozniej do ciebie dzowni a pozniej przylazi do ciebie przedstawiciel podpisuje umowe i daje kase a ty oddajesz dwa razy wiecej bo na przelew zapewne ci sie nie zgodzi ....

a pozniej placisz albo nie sama decydujesz... ja placilem ale przestalem chwilowo i strasza mnie na prawo i lewo ale znowy poplace troche i znowu sobie odpuszcze troche ich powkurzam bo ich kierownik mi zaszedl za skore a to on zbiera baty za niesplacanie pozyczek

podobno moga doliczyc ci kare za niesplacanie rat ale w moim przypadku tego nie robili

 

Gratuluje podejścia brać pożyczki żeby nie spłacać....a tak w ogóle to bzdury piszesz, że na pożyczkę z opcją przelew się nie zgadzają ja tak spłaciłam już drugą i jakoś się zgodzili do 5 dni roboczych są na koncie no chyba że ktoś nie płaci i potem się dziwi że robią problemy... Pożyczka z opcją przelew nie jest zła praktycznie rata jest taka sama jak przy pożyczce max pożyczka mini rata w PKO BP a takiej łachy nie robią jak w głupim PKO a co się tyczy konieczności spłaty co tydzień to fajnym rozwiązaniem jest konto w mBanku ja sobie takie założyłam do zakupów w internecie itp. i co tydzień robię przelewy za darmo bez ruszania się z domu bez kolejek i bez prowizji bo w mBanku jest prowadzenie konta za free:-)

forest

 

Gratuluje podejścia brać pożyczki żeby nie spłacać....a tak w ogóle to bzdury piszesz, że na pożyczkę z opcją przelew się nie zgadzają ja tak spłaciłam już drugą i jakoś się zgodzili do 5 dni roboczych są na koncie no chyba że ktoś nie płaci i potem się dziwi że robią problemy... Pożyczka z opcją przelew nie jest zła praktycznie rata jest taka sama jak przy pożyczce max pożyczka mini rata w PKO BP a takiej łachy nie robią jak w głupim PKO a co się tyczy konieczności spłaty co tydzień to fajnym rozwiązaniem jest konto w mBanku ja sobie takie założyłam do zakupów w internecie itp. i co tydzień robię przelewy za darmo bez ruszania się z domu bez kolejek i bez prowizji bo w mBanku jest prowadzenie konta za free:-)

 

 

 

to cieszy mnie fakt ze kierownik na Pani rejon zgadza sie na pozyczki za pomoca przelewu ... u mnie niestety nie a co do splaty mojej jest tak ze miesiac nei splacam ale w nastepnym to nadplacam ... na takiej zasadzie

klementyna

czy wiecie o co chodzi z tymi ofertami w Providencie? teraz jeśli chcesz wziąć pożyczkę ale system nie wygenerował dla Ciebie oferty to tej pożyczki nie dostaniesz. :shock: Już dwa razy brałam u nich pożyczkę, spłacone bez problemu a teraz Provident już 2 razy odmówił mi kolejnej pożyczki bo nie ma dla mnie oferty :? i każą dzwonić w następnym tygodniu. Kiedyś nie było takich problemów a teraz nawet Provident nie chce pożyczać.

czy wiecie o co chodzi?

tora117

to cieszy mnie fakt ze kierownik na Pani rejon zgadza sie na pozyczki za pomoca przelewu ... u mnie niestety nie a co do splaty mojej jest tak ze miesiac nei splacam ale w nastepnym to nadplacam ... na takiej zasadzie

 

 

NIGDY NIE BYŁAM PRACOWNIKIEM PROVIDENTA I NIE BĘDĘ!! WIĘC MYLISZ SIĘ!! ALE SPODZIEWAŁAM SIĘ TAKIEJ "MĄDREJ'' ODPOWIEDZI I DODAM ŻE MBANKU TEŻ NIE.

Swoją drogą każdy kto pozytywnie się wypowie o jakiejś instytucji typu bank czy firma pożyczkowa to zaraz jest podejrzewany o pracę w niej - śmieszne!

A co do spłat to nie obchodzi mnie to tylko że z tego co mi na infolinii mówili kiedyś jak pytałam się czy można płacić raz na miesiąc to powiedziano mi że ich system jest tak skonfigurowany że przyjmuje wpłaty tygodniowe i takie płacenie jak pan płaci to jest traktowane jak niepłacenie...więc na g... się zdaje.

Niestety jak się bierze pożyczkę i podpisuje umowę to trzeba spłacać na warunkach tej umowy a nie jak się chce to kwestia zasad, odpowiedzialności a nie pracy w Providencie czy nie! Ale widocznie pan tego nie rozumie. I powtarzam jeszcze raz nie mam i nigdy nie miałam do czynienia z Providentem jako pracownik ani z inną firmą pożyczkową - dotarło. A takie tłumaczenie raz spłacam raz nie to jest dziecinne i niepoważne a jak nie odpowiadają warunki to się nie podpisuje takich umów i tyle aha i dodam że nikt z rodziny ode mnie tez w Providencie nie pracuje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Chwilówki Opinie - Lista sprawdzonych firm udzielających chwilówek.

   Witam   Otwieram ten temat ponieważ chciałbym uzyskać listę firm pozabankowych typu "provident" udzielających tego typu pożyczek , w internecie jest dużo śmieci , ciężko szybko znaleźć wszystkie firmy , więc dobrze by było skonsolidować do w jednym temacie . Proszę tylko o dodawanie nazw firm , ewentualnie z bardzo krótkim opisem.   Poniżej lista sprawdzonych firm, zintegrowana z wyszukiwarką:  

   in Chwilówki

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Conectum - wasze opinie.

   Witam   Znalazłem pomoc w spłacie chwilówek w tej własnie firmie Conectum Mam pytanko czy ktoś z was miał do czynienia z tą firmą ? Warto z nimi działać ? Dadzą radę Mi pomóc?

   in Dla zadłużonych

  • Opinie KASA STEFCZYKA

   Co sądzicie o kredycie w kasie stefczyka  na jakie ewentualne haczyki uwazac? Czy moze juz ktos ma tam zobowiazanie niech wypowie sie , za wszelkie odpowiedzi dziekuje .

   in Pożyczki - Opinie

  • Pekao SA - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w banku Pekao SA.       Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w banku Pekao SA ? Przeczytaj zdania i opinie o Pekao innych kredytobiorców i zdecyduj sam. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA Zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w Pekao? Opisz swoje doświadczenia kredytowe.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

 • Similar Content

  • karwas
   By karwas
   Witam. Mam mały problem
   Mianowicie mam zadłużenie w Providencie i po raz drugi pozwał mnie w EPU, pierwszy raz zostało umorzone, za drugim został wydany nakaz - i tutaj zrobił się problem. Jeszcze wcześniej patrzyłem na jakiej zasadzie miałem doręczenie i mam zwykłą kopertę bez czerwonej małpki. Nakaz został wydany 5 kwietnia, więc czekałem cały ten czas na nakaz aż do dziś jak wszedłem na konto i mam prawomocny nakaz!? W papierach jest koperta, że było awizowane 2 razy 10 I 18 kwietnia, tylko tyle, że specjalnie wykupiłem skrytke na poczcie i co 3 dni sprawdzam w niej czy coś niej nie ma. Nie było w niej kompletnie nic, żadnego smsa też nie dostałem by takowy list był na poczcie. Jak mogę sprawdzić czy był w ogóle na poczcie i dlaczego nie zostałem poinformowany o tym.
    
   Bardzo dziękuję za pomoc i Przepraszam za kłopot. 
  • Domingo
   By Domingo
   Witam, ostatnio miałem problem ze splata pożyczki w firmie Hapi. Przez dłuższy czas nie spłacałem im rat, pożyczka była na 3tys. do spłaty zostało 4711zł, po około 5 miesiącach zadzwonili do mnie z Providenta że kupili mój dług od Hapi i chcą się ze mną dogadać na etapie polubownym a że miałem kiedyś z nimi przejścia tzn pożyczkę im całą spłaciłem  terminie ale ze względu na wprowadzenie mnie przez ich pracownika z w błąd powiedziałem im że nie będe z nimi w ogóle rozmawiał. i Teraz moje pytanie czy provident nie będąc firmą windykacyjną może kupić mój dług?? Co z ochrona danych?? i kiedyś do mnie zadzwonili z providenta ze jak ten dług kupili to chcą sie dogadać zebym im podpisał ugodę i umorzą mi 20% tego długu a jak zadzwonił inny przedstawiciel od nich do zadnej mowy o 20% nie było. Co robić? napewno im nic nie podpisze
  • cranky1
   By cranky1
   Witam, proszę o pomoc co zrobić w takiej sytuacji. Miałem opóźnienie w spłacie chwilówki w providencie i vivusie po wypowiedzeniu umowy pozczki. Spłata dokonana w całości w terminie krótszym niż 60 dni. Wczoraj zamówiłem raport z Biku z oceną punktową, bo w banku wyskoczył problem z Bik ale nie wiadomo było co. Więc wchodzę w ten raport mam 3 gwiazdki i 433 punkty ale żadnych wpisów od provident czy vivus że były opóźnienia. Nie ma żadnej informacji ze u nich miałem pożyczkę. Czy jeśli napisze do nich pismo ze wycofuje zgodę na przetwarzanie danych w BIK to czy scoring się poprawi? 
   Mam nadzieję że w miarę zrozumiałe napisałem. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.