Jump to content
Mod

Profi Credit (Profireal) - opinie.

Recommended Posts

Mod

Czy oferta pożyczki Profi Credit jest korzystna? Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj prawdziwe opinie innych klientów na temat pożyczek Profi Credit!

 

Profi Credit to jedna z niewielu obecnych na polskim rynku firm udzielających pożyczek pozabankowych nie tylko klientom indywidualnym, ale i przedsiębiorcom. Firm wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Profireal Group działającej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Obecna w Polsce od 2004 roku, funkcjonuje pod obecną nazwą Profi Credit od roku 2008. Oferta firmy jest dość zróżnicowana, obejmuje bowiem różne warianty dla klientów indywidualnych i firm.

 

 

153.gif

 

Pożyczka gotówkowa.

Maks. wysokość: od 1000 zł do 25 000 zł.

Maks. okres kredytowania: od roku do 4 lat.

Atuty oferty: Profi Credit pożyczka bez BIK-u; na dowolny cel; bez zbędnych formalności.

 

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

 

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

 

Czy warto wziąć pożyczkę w Profi Credit? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Profireal . Zadaj pytanie.

Przeczytaj zdania i opinie o Profireal innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

Guest

ja miałam podbramkową syt. 70 dni zwłoki z kredytem inne nie spłacone o czasie udałam sie do profi credit pożyczyczyłam około 6 tyś spłaciłam ten najmniejszy kredyt , fakt ze oprocentowanie kredytu bylo wysokie

Guest

Proszę Państwa mam taką samą sytuację.Spłaciłam już 8800 zl za to że wzięlam i spóznilam się ze spłatą.Wzięłam tego kredytu 4000.A oni jeszcze mnie strasż że mam do spłacenia 3200 tj proszę sobie obliczyc ponad 11 000! Proszę naprawdę zastanowić sie na d kredytem w profi Credit.Pracują tam ludzie ktorzy umią straszyć naprawdę.

dorota 1961

kiedyś byłam klientką proficredit. spłaciłam i od wielu lat nie brałam.

teraz potrzebowałam pienieędzy więc myslałam że skorzystam z ich propozycji.

Ludzie!!!!!

wydzwaniali do firmy killkanaście razy aż mi było głupio czułam się jak przestępca/ nie jestem w bik a poprostu potrzeboawlam pieniędzy szybko/ nigdy więcej nie chcę mieć z tą firmą do czynienia. robią celegiele a biorą złodziejski procent

sandra22r

Jeśli chodzi o ocenę i opinie o Profi Credit, na plus należy zaliczyć wysokie kwoty udzielanych pożyczek, ratalny system spłat i zróżnicowanie oferty. Natomiast istotnym mankamentem jest brak na stronie internetowej jakichkolwiek kalkulatorów czy czytelnych symulacji wysokości rat i całkowitych kosztów pożyczki.

 

Jakie pożyczki oferuje Profi Credit?

 

1. Profi Credit Pożyczka na oświadczenie dla klienta indywidualnego.

 

To oferta skierowana do najszerszej grupy odbiorców, dostępna nawet dla osób uzyskujących z tytułu zatrudnienia dochód na poziomie 800 zł netto miesięcznie, dla emerytów i rencistów z dochodem minimum 700 zł netto miesięcznie, prowadzących własną działalność i rolników, zatrudnionych na umowę zlecenie lub o dzieło. Pożyczyć można od 200 do 4000 zł, na okres od 6 do 48 miesięcy. Jakie dokumenty są wymagane do pożyczki Profi Credit:

 

 • dowód osobisty kopia,
 • oświadczenie o wysokości dochodów
 • rachunek za media.

 

 

 

2. Profi Credit Pożyczka na zaświadczenie dla klienta indywidualnego.

 

Tutaj kryterium dochodowe jest nieco wyższe, albowiem wyższe są również możliwe do pożyczenia kwoty. Dostać można pożyczkę w wysokości od 2 do 9 tysięcy złotych na okres od 12 do 48 miesięcy, natomiast wymagany dochód miesięczny netto to minimum 1200 zł. Ta forma pożyczki przeznaczona jest dla osób zatrudnionych oraz emerytów i rencistów, ale powyżej 30 roku życia. Jakie dokumenty sa wymagane do kredytu w Proficredit? W tym przypadku oprócz kopii dowodu osobistego i rachunku za media potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach, a jeśli w grę wchodzi kwota powyżej 6000 zł, również wyciąg z konta bankowego. Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty. Pożyczce towarzyszy ubezpieczenie spłaty na wypadek śmierci pożyczkodawcy.

 

 

3. Profi Credit pożyczka premium dla klienta indywidualnego.

 

W grę wchodzą już wysokie kwoty, dlatego jest to forma kredytowania dla bardziej wymagających i jednocześnie mających dostatecznie dużą zdolność kredytową klientów. Pożyczyć można bowiem od 9000 do 25 000 zł, na okres od 12 do 36 miesięcy. Kryteria dochodowe pozostają jednak takie same, jak w pożyczce na zaświadczenie, podobnie wymagane dokumenty. Wiek pożyczkobiorcy to minimum 30 lat, jest możliwe przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jest ubezpieczenie.

 

4. Profi Credit pożyczka biznesowa dla przedsiębiorców.

 

Dostępna jest kwota od 8000 do 20 000 zł na okres od 18 do 30 miesięcy.

Wymagane dokumenty do pożyczki:

 • kopia dowodu,
 • rachunek za media,
 • zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS,
 • PIT za ostatni rok,
 • wyciąg z konta,
 • oświadczenie o dochodach.

 

 

Pozytywne z reguły opinie o Profi Credit w znacznej mierze wiążą się właśnie szeroką ofertą pożyczek, korzystnym dla pożyczkodawców systemem ratalnym, minimum formalności (profi credit pożyczka bez bik).

kres1966

Absolutnie odradzam branie jakiejkolwiek kwoty. Nie daj Bóg, że stracisz pracę lub będziesz mial inne potknięcia życiowe, to już po Tobie.

Przy kredycie Profi Credit 3000 zł masz do spłaty 36 rat razy 224 zł

gdy spóźnisz się cztery dni wysyłają do zakładu pracy wniosek o potrącenie

gdy spóźnisz się dwie raty masz na głowie dodatkową sumę pieniędzy do spłaty tj. kwotę łącznie około 11 tysięcy. Nadto nawiedzą cie w domu, okleją ci skrzynki pocztowe, drzwi, będą wydzwaniać. Naprawdę nie pożyczaj w Profi Credit.

 

Prezes UOKiK wydał postanowienie dot. niedozwolonych klauzul zawartych w umowach Profi Credit.

tomjas78

Miałem w Profi Credit pożyczkę -4000zł. Spłaciłem 11000zł W trakcie spłacania kredytu w ProfiCredit zdarzyło się spóźnić ze spłata rat. Ale z całością kredytu wyrobiłem się w terminie . Po pół roku weszli mi na pensje ( komornik ) na wniosek oczywiście Profi credyt. Kolejne 7000zł . Przez pół roku nie odzywali się nic i nagle strzał przez komornika .Po jakimś czasie ( 1 miesiąc ) komornik powiadomił mnie , że Profi chce 10000zł .

 

Z pensji zabieraja już 6 miesięcy i teraz chca samochód.

 

Proszę o odpowiedz, czy mozna z nimi w jakiś sposób walczyć? przecież niedługo z 4000 kredytu mieszkanie mi zabiorą . Nie wiem co robić , proszę o pomoc.

conraddd

Czy trzeba uzyskiwac dochody by ubiegac sie o tą pozyczke?

sss

Po raz drugi korzystam z pożyczki w profi credit , zgadzam sie z tym ,że płacę dużo , ale się nie dziwię ponieważ wiem ,że to jest kredyt wysokiego ryzyka z ubezpieczeniem , które równiez sobie kosztuje.W chwili podpisywania umowy dokładnie zapoznałam sie z jej warunkami i przestrzegam ich dlatego nie stwarzam sobie problemów.Doradca , który podpisywał ze mną dwa razy umowę dokładnie wprowadził mnie w zapisy umowy i wytłumaczył mi rzeczy niezrozumiałe..wystarczy zapytać a nie podpisywać bezmyślnie bo potrzebuje się kasy. Niestety trzeba liczyć się z konsekwencjami " kolorowej " historii kredytowej - za błędy się PŁACI !

Cieszę się , że mogłam skorzystać z pożyczki w profi , ponieważ bardzo potzrebowałam gotówki i niestety w żadnym Banku nie dostałam..

lukaszb

Bierzesz kalkulator i ołówek. Bierzesz umowę i liczysz ile powinieneś spłacić vs. ile spłaciłeś.

 

Idziesz do prawnika - koszt porady ok 100 zł (myślę że Cię stać) i mówisz, że coś jest nie tak i że odpalisz mu np 20% sumy którą Ci odzyska.

 

Problem jest taki, że podpisałeś weksel, zapewne in-blanco. Czy masz do niego wypisaną deklarację wekslową? Jaka jest na nim kwota wpisana?

 

Próbowałeś z nimi rozmawiać?

 

Powiem wprost, jak nie pójdziesz z tym do prawnika to będziesz dojony do końca życia i stracisz wszystko.

zagubiona

DOKLADNIE O TYM PISALAM NA KTOREJS ZE STRON! W PROFI NIE WOLNO BRAC KREDYTOW BO TO TAK JAKBYSCIE PODPISALI CYROGRAF!!! :cry: :cry: :cry: JA BYLAM U PRAWNIKA I NIC! JEDYNYM ROZWIAZANIEM BYLOBY ZALOZYC JAKAS ORGANIZACIE DO WALKI Z TYMI LICHWIARZAMI. INNEJ MOZLIWOSCI NIESTETY NIE WIDZE.

lukaszb

Zasada jest taka, że podejmuje się działania przed tym jak sprawa trafi do sądu. Jak już Sąd wyda nakaz zapłaty to może być za późno.

zagubiona

Probowalam jeszcze zanim zagrozili ojcu komornikiem. Niestety stwierdzili ze taka mama podpisala umowe i juz.

B&B

ehh lepiej dajcie sobie spokój z tą firmą znam osobę, która dostała tam propozycję pracy jako windykator i po tygodniu zrezygnowała stwierdzając że to co tam wyczyniają z ludźmi to chore: kobiecie po 3 miesiącach z 3000 urósł dług do 16000

tira

Ja spłaciłam kredyt w profi credit, terminowo i nie miałam problemów, przynajmniej pożyczyli mi, bo było ciężko coś załatwić, przez ten cholerny BIK :( płacisz więcej ale przynajmniej dają :) takie czasy teraz :(

pracownik

Ja też brałam pożyczkę w Profi Credit. Jestem im wdzięczna bo jako jedyni zgodzili się udzielić mi pożyczki podczas gdy wszystkie inne banki i firmy mi odmówiły :( Wiedziałam że będę musiała spłacić więcej, ale to raczej normalne że trzeba spłacić więcej :wink: Przeczytałam dokładnie umowę i wiedziałm ile i jakiej wysokości będą moje raty, jak długo będę je spłacać itp. Jak potrzebujecie szybkiej pożyczki to polecam :D

PlanFinance.pl

Fantastyczne.Zadziwiające że piszecie z tego samego IP.

poliku

Jak wyglądają procedury zaciągnięcia w profit pożyczki? gdzie następuje podpisanie umowy itp. ?

Ekspert_Kredytowy

Kiedyś podpisywało się w domu, teraz nie mam pojęcia jak jest...

Sebek

Najgorszemu wrogowi nie życzę,aby skusił się na pożyczkę w Profi Credit.Bandyckie odsetki,brak profesjonalizmu,chamska obsługa a spróbuj się spóźnić tydzień z ratą,będziesz nachodzony przez bezdusznych windykatorów,nękany telefonami w domu i pracy,włącznie z obklejeniem skrzynki na listy napisem UWAGA DŁUŻNIK.Taniej wychodzi w Providencie i na pewno bezpieczniej.

Syliw

Wziąłem kredyt 3tys na 3 lata. Po spłacie 7 rat w terminie, z powodu udokumentowanej wypisami ze szpitala choroby nastapiło załamanie spłat na 5 miesięcy. W tym czasie m.in. nałozyli na mnie karę umowną (3.660zł) oddali sprawę do sądu, który nakazał spłacić wszystko jednorozowo (ok 10tys.zł). Skontaktowałem się z pracownikiem windykacji Profi Kredit-p. Likasem, kt. oświadczył, że jak nadpłacę zaległe raty i kolejne będę płacił w terminie, to po spłacie całości moge ubiegać się o umorzenie tej kary. Tak też zrobiłem. Niestety po spłacie wszystkich rat (łącznie wpłaciłem 36 rat po 205zł) odpisali mi, że mam jeszcze do zapłaty 6.285zł!!! To był grudzień 2009r. Napisałem więc, że mają przesłać mi obliczenia tej kwoty, bo wiem gdzie popełnili błąd. Wskazałem te miejsca, ale do dzisiaj, mimo napisania 9 pism, propozycji ugody z mojej strony, deklaracji, że spłacę całą kwotę jednorazowo, pod warunkiem, że otrzymam jej jasne wyliczenie, nie mogę się tego wyliczenia doprosić, chociaż mam do tego prawo. Skierowali sprawę do komornika, komornik potrąca swoje i im wysyła a oni się śmieją. Po co mają mi wyliczać. "Rzucili" jakąś kwotę i "płacisz, albo komornik". Nie zapłaciłem więc jest komornik. Szczerze odradzam tą firmę!!!!!!!!

DoradcaKrak
Wziąłem kredyt 3tys na 3 lata. Po spłacie 7 rat w terminie, z powodu udokumentowanej wypisami ze szpitala choroby nastapiło załamanie spłat na 5 miesięcy. W tym czasie m.in. nałozyli na mnie karę umowną (3.660zł) oddali sprawę do sądu, który nakazał spłacić wszystko jednorozowo (ok 10tys.zł). Skontaktowałem się z pracownikiem windykacji Profi Kredit-p. Likasem, kt. oświadczył, że jak nadpłacę zaległe raty i kolejne będę płacił w terminie, to po spłacie całości moge ubiegać się o umorzenie tej kary. Tak też zrobiłem. Niestety po spłacie wszystkich rat (łącznie wpłaciłem 36 rat po 205zł) odpisali mi, że mam jeszcze do zapłaty 6.285zł!!! To był grudzień 2009r. Napisałem więc, że mają przesłać mi obliczenia tej kwoty, bo wiem gdzie popełnili błąd. Wskazałem te miejsca, ale do dzisiaj, mimo napisania 9 pism, propozycji ugody z mojej strony, deklaracji, że spłacę całą kwotę jednorazowo, pod warunkiem, że otrzymam jej jasne wyliczenie, nie mogę się tego wyliczenia doprosić, chociaż mam do tego prawo. Skierowali sprawę do komornika, komornik potrąca swoje i im wysyła a oni się śmieją. Po co mają mi wyliczać. "Rzucili" jakąś kwotę i "płacisz, albo komornik". Nie zapłaciłem więc jest komornik. Szczerze odradzam tą firmę!!!!!!!!

 

Zadzwoń jeszcze raz do tego pana z windykacji, przypomnij rozmowę, wskaż pisma wysyłane do nich, może uzyskasz jakieś dodatkowe dane. Jak już będziesz po rozmowie, napisz, co ustaliłeś.

Włodek 13
ja miałam podbramkową syt. 70 dni zwłoki z kredytem inne nie spłacone o czasie udałam sie do profi credit pożyczyczyłam około 6 tyś spłaciłam ten najmniejszy kredyt , fakt ze oprocentowanie kredytu bylo wysokie

 

Jakim cudem nie radząc sobie w spłatach poprzednich kredytów, wzięła Pani dodatkowy kredyt (do tego z bardzo wysokim oprocentowaniem) i była Pani w stanie regulować terminowo wszystkie zobowiązania? dla mnie to zupełnie nielogiczne...

 

 

No to chętnie podyskutuje "antykryptoreklamo"....masz mało wiedzy wiec raczej na razie się ucz i czytaj a potem będziesz zbierać punkty za posty.

Włodek 13
Wziąłem kredyt 3tys na 3 lata. Po spłacie 7 rat w terminie, z powodu udokumentowanej wypisami ze szpitala choroby nastapiło załamanie spłat na 5 miesięcy. W tym czasie m.in. nałozyli na mnie karę umowną (3.660zł) oddali sprawę do sądu, który nakazał spłacić wszystko jednorozowo (ok 10tys.zł). Skontaktowałem się z pracownikiem windykacji Profi Kredit-p. Likasem, kt. oświadczył, że jak nadpłacę zaległe raty i kolejne będę płacił w terminie, to po spłacie całości moge ubiegać się o umorzenie tej kary. Tak też zrobiłem. Niestety po spłacie wszystkich rat (łącznie wpłaciłem 36 rat po 205zł) odpisali mi, że mam jeszcze do zapłaty 6.285zł!!! To był grudzień 2009r. Napisałem więc, że mają przesłać mi obliczenia tej kwoty, bo wiem gdzie popełnili błąd. Wskazałem te miejsca, ale do dzisiaj, mimo napisania 9 pism, propozycji ugody z mojej strony, deklaracji, że spłacę całą kwotę jednorazowo, pod warunkiem, że otrzymam jej jasne wyliczenie, nie mogę się tego wyliczenia doprosić, chociaż mam do tego prawo. Skierowali sprawę do komornika, komornik potrąca swoje i im wysyła a oni się śmieją. Po co mają mi wyliczać. "Rzucili" jakąś kwotę i "płacisz, albo komornik". Nie zapłaciłem więc jest komornik. Szczerze odradzam tą firmę!!!!!!!!

 

Pięć miesięcy nie spłacania rat i pretensje ............???...Ja też byłem chory tyle ze raczyłem pisać pisma do banków załączając wypis ze szpitala na dowód ze taka sytuacja miała miejsce..dano mi wakacje 1 miesiąc a potem zmniejszono raty...COŚ TAKIEGO PISAŁEŚ ??

Guest

Profi ma jakieś układy z komornikiem w Bielsku tak że ciężko jest wygrać cokolwiek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • onepablo
   By onepablo
   Witam. Chciałbym prosić o pomoc.   Odebrałem wczoraj nakaz zapłaty z sądu rejonowego z mojej miejscowości od profi credit. Pożyczyłem od nich 5000zl. Rata wynosiła 333zl spłaciłem 15 rat czyli praktycznie cały kapitał, a dostałem nakaz zapłaty na prawie 7tys zł dodatkowo opłaty sądowe i jeszcze jakieś tam na ponad 1tys zł kazda,  Kwota do spłaty jest z weksla który podpisałem przy podpisywaniu umowy.   Jest to czyste oszustwo.. wynika z tego ze profi żąda ode mnie całej spłaty jakbym nie spłacił ani jednej raty.   Jak się obronić, co napisać w odwołaniu, czytałem ze odwołanie do sądu rejonowego musi być dobrze napisane nie wystarczy 2 zdania jak do e-sądu.    Jeżeli ktoś by mi mógł pomóc mogę podesłać skany nakazu, umowy    umowa była podpisana w 2018r
  • Justres
   By Justres
   Witam 
   Wczoraj odebrałam nakaz zapłaty (z sądu z mojego miasta) pozwał mnie profi credit
   chcą 17000 zł , pożyczone 9000, spłacone 8000 i cały czas spłacam do kapitału.
   Co teraz ? jak to mądrze rozegrać ? Prosze o pomoc
  • Jezior
   By Jezior
   Czy jest ktoś kto załatwił się zwrot z ubezpieczenia w Proficredit?Jak to zrobić.?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.