Jump to content
Mod

Credit Agricole - Kredyt Konsolidacyjny - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole

 

creditagricole.jpg

 

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny:

Waluty: PLN.

Wysokość: od 1 000 zł do 120 000 zł.

Maks. okres kredytowania: do 6 lat.

Atuty oferty: nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń; ograniczamy formalności do minimum - dokumenty wypełniamy za Ciebie.

 

Zobacz szczegóły

 

 

 

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny:

Waluty: PLN.

Wysokość: do 70% wartości nieruchomości, jeżeli kredyt mieszkaniowy stanowi co najmniej 70% kwoty kredytu maksymalna kwota kredytu może wynosić 100% wartości nieruchomości.

Maks. okres kredytowania: do 20 lat (jeżeli konsolidowany jest kredyt mieszkaniowy, maksymalny okres kredytowania może wynosić 35 lat).

 

Czy warto skonsolidować swoje kredyty w Credit Agricole Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole.

Linki
Guest

Kredyt konsolidacyjny w credit agricole wlasnie skarze, bo jakims dziwnym trafem 2 kredyty (5 i 20tys) ktore polaczylem - w sumie 25 tys i za ktore lacznie mialem zaplacic dodatkowych kosztow 7tys, czyli ogolnie z konta powinno mi zejsc 32 tys po zamianie na konsolidacyjny zejdzie mi ponad 31 tys (kwota nizsza, bo w koncu zamienilem oprocentowanie wczesniejsze 15% przy 5tys i 9% przy 20tys na 5%), ALE uwaga - wczesniejsze moje wplaty na oba kredyty, ktore wyniosly lacznie ponad 5,5 tys wyparowaly, tzn zostaly wlaczone w oplaty bankowe (prowizje, ubezpiecznia..).

Z tych 5,5 tys zostal mi zwrocone 2,5 tys.

PODSUMOWUJAC: 2 kredyty (wysoko oprocentowane) - z konta znika 32 tys a po konsolidacyjnym ( zaledwie 5%) znika 34 tys :) super, nieprawdaz?

 

wszystkie odatkowe koszta generuje bank przez oplaty prowizyjne ( absolutnie bezzwrotne i pobierana za kazdym razem.. itd, ogolnie jest bardzo wesolo i juz min. jest pisany pean do gazety na chwale kredytu konsolidacyjnego ca.

Guest

Najistotniejsze jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu w którym to skumulowane są wszystkie opłaty okołokredytowe, marża bankowa jak i ewentualne ubezpieczenie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Przegapiłam nakaz zapłaty Profi Credit.

   Witam i proszę o poradę. Miałam pożyczkę w Profi Credit, umowa wypowiedziana za niespłacane raty, ale po wypowiedzeniu,a także po uzgodnieniu z pracownikiem tej firmy, dobrowolnie spłacałam ją dalej, ale do pewnego momentu. Wobec powyższego otrzymałam nakaz zapłaty z sądu,ale ponieważ miałam inne problemy rodzinne i nie miałam w danej chwili głowy do tego, odłożyłam go na chwilę i całkowicie o nim zapomniałam. I tu pytanie czy mogę coś jeszcze zrobić. Wczoraj dostałam pismo od komornika. Żąda

   in Komornik, windykacja

  • Windykacja Profi Credit.

   Zalegam w Profi Credit 2 raty dziśaj był telefon do mojej pracy nie na komórkę ale na służbowy tak krzyczał pan przez słuchawke żebym natychmiast odała pieniądze bo jak jestem niodpowiedzialna to przyjdą do pracy i ich to nie obchodzi że za takie sprawy prywatne może nawet dojść do zwolnienia nie zdążyłam nawet powiedzieć dwóch słow pan się wyłączył ponieważ przeszłam nidawno zawał serca tak się częsłam że nie mogłam dojść do siebie ze stresu tak się bałam o siebie czy takie praktyki mogą być st

   in Dla zadłużonych

  • Profi Credit.

   Witam, mam problem z Proficreditem. Wygląda to tak iż od grudnia spłacam im raty. Grudzień i styczeń raty poszły w terminie. W lutym miałam opóźnienie. Dostałam wezwanie do zapłaty z terminem do 20 marca i w tym terminie uregulowałam zaległość.W międzyczasie do mojego pracodawcy wysłano pismo o zajęcie mojego wynagrodzenia gdyż nie wywiązuje się z umowy. Wytłumaczyłam kadrowej że rata została uregulowana. Rata marcowa poszła już w terminie ( mam w banku przelew stały na 29 dnia każdego miesiąca

   in Komornik, windykacja

  • Provema Credit.

   Nie mogę nic znaleźć. Jak działa windykacja provema? Przyjeżdżają? Dzwonią do sąsiadów lub byłego pracodawcy? Została mi ostatnia rata, mam ją 22 dni po terminie. 

   in Dla zadłużonych

  • Net Credit - pierwszy list.

   dzień dobry, z góry przepraszam za pytanie, wiem, że wcześniej już było kilka takich tematów ale potrzebuję konkretnej odpowiedzi. Mam opóźnienie 6 dni w spłacie netcredit i swoje zobowiązanie będę mogła uregulować dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. nie chciałabym, aby do mnie do domu przyszedł list z ponagleniem, stąd moje pytanie -kiedy netcredit wysyła list do domu i czy jest to list polecony czy zwykły?

   in Chwilówki

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.