Jump to content
Mod

kredyt konsolidacyjny hipoteczny w ing śląski

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt konsolidacyjny ING Bank Śląski

 

ing.gif

 

Waluty: PLN.

Wysokość: do 90% wartości nieruchomości.

Maks. okres kredytowania: do 40 lat.

 

Kontakt z doradcą

 

 

Czy warto skonsolidować swoje kredyty w ING Banku Śląskim? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu konsolidacyjnego w ING Banku Śląskim.

Linki
scorpion

Jestem klientem banku ING od 12 lat (konto ze stałymi dochodami), miałem u nich pożyczkę, którą spłaciłem im przed czasem, płacę horendalne pieniądze za miesięczne "utrzymanie" konta plus ubezpieczenia, zbieram ich jakieś punkty "bankujesz-bankrutujesz". Starając się o kredyt hipoteczny konsolidacyjny odmówiono mi ze względu na to że w przeciągu ostatnich 12 miesięcy wziąłem pożyczkę konsumpcyjną konsolidacyjną w SKOK. Oczywiście czekałem dwa tygodnie na taką odpowiedź, co jest dla mnie absurdem totalnym bo na pierwszy rzut oka chyba widać było na umowie jaką dostarczyłem jaki kredyt chcę skonsolidować. Totalny brak szacunku dla mojego czasu.

Jestem bardzo zawiedziony tym bankiem.

alisia951

witam!!

dziś dostałam pozytywną decyzję z banku na hipoteczny z spłatą kredytów w innych bankach .Na dniach idziemy podpisać umowę ! proszę mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę nad czym się dłużej zastanowić?? :)

marti1

w raz z żoną mamy zamiar złożyć w niosek o kredyt konsolidacyjny hipoteczny w ing śląski

nasz dochód to: mój ok 2300 umowa na czas nieokreślony administracja państwowa, natomiast żony ok 2000 działalność gospodarcza na ryczałcie 3% ( prowadzona pełny rok 1 )

nasze zobowiązania

moje

26000 kredyt gotówkowy PKOBP

4000 linia kredytowa PKOBP

6000 kredyt gotówkowy Eurobank

3500 karta kredytowy ge money

żony

10000 kredyt gotówkowy Eurobank

10000 kredyt gotówkowy SKOK Wołomin

1800 kredyt gotówkowy WBK Bank Zachodni

4000 linia kredytowa PKOBP

750 kredyt gotówkowy Żagiel - łącznie 9 umów. Moje pytanie jest następujące ile maksymalnie umów kredytowych można skonsolidować bo jest taka liczba, z góry dziękuje za podpowiedź

martines

Pierwsze slysze o jakims limicie kredytow do konsolidacji. Jezeli wszystko bylo w dobrze obslugiwane, to nie powinno byc w Waszym przypadku zadnych problemow.

popopapaj

witam nie ma limitu konsolidacji. Jeśli chodzi o konsole z hipoteką BIK też nie powinien robić problemu.

Sylwia_K

Ostatnio ING ma ostrzejsze podejście do konsolidacji tj.:

- jeśli Klientowi spłacamy powyżej 10 zobowiązań

- lub suma jego rat przewyższa dochód

- lub w spłacanych zobowiązaniach jest kredyt konsolidacyjny udzielony do roku wstecz

 

to jest decyzja negatywna ;-((.

Guest Zażenowany klient

Wartość nieruchomości - ok 200 000 zł

 

Kwota do konsolidacji - ok. 50 000 zł (tylko jedna pożyczka gotówka wzięta 3 miesiące wstecz)

 

Zarobki: średnia krajowa

 

Decyzja ING: negatywna

 

Powód: kretyński - pożyczka, którą chce spłacić to była konsolidacja.

 

Po pierwsze: co z tego, że była to konsolidacja? Po drugie: pożyczkę, którą chcę spłacić wziałem jako normalną pożyczkę gotówkową, a nie konsolidację

 

Brawo analitycy ING, dobra robota! Zabieram swoje zabawki i ide do innej piaskownicy (czyt. zmieniam bank na taki, który szanuje klienta-jeśli taki w ogóle istnieje)

 

Pozdrawiam

Guest

Witam! W moim przypadku czekaliśmy z żoną na decyzję ponad miesiąc temu chociaż miało to trwać niby do 7 dni roboczych. W sumie do spłaty było około 60 000 różnych zobowiązań (6 sztuk). Zdolność mieliśmy z dużą górką, nieruchomość (mieszkanie w dużym mieście) o wartości ponad 300 000. Suma miesięcznych spłat nie przekraczała połowy wynagrodzeń. W BIK wszystko OK - było jedynie jakieś spóźnienie rzędu 1-2 dni. Wczoraj dostaliśmy pozytywną decyzję i informację, że za 1-2 dni podpisujemy umowę. W dniu dzisiejszym otrzymałem drugą decyzję - negatywną!! O co tu chodzi? Wydaje mi się, że ING ma u siebie niezły śmietnik w papierach i sami nie wiedzą co się u nich dzieje...

pitbul

a zalatwiales kredyt w placowce czy przez posrednika ??

semen106

wszystko było ok. zdolność, BIK, hipoteka. Ale raty były równe z wysokością iesięcznych dochodów no decyzja negatywna :cry: a szkoda. Nic to szukamy dalej :lol:

n27998

obecnie w ING Banku można konsolidować maksymalnie do 7 zobowiązań

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny dom 508000 zł

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 240 msc (jeżeli trzeba dla zdolności to może być dłużej, kredyt planuję wcześniej spłacić) 3.Wysokość kredytu - 504000 zł 4.Wkład własny - 20% 5.Wartość nieruchomości - 640000 zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 200 mkw. dom/7000 mkw. działka 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / mia

   in Kredyty mieszkaniowe

  • EuroBank - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w EuroBanku       Nazwa: Kredyt gotówkowy. Wysokość: do 120 000 zł; do 3500 zł pożyczka na oświadczenie. Maks. okres kredytowania: do 9 lat. Atuty oferty: formalności w 15 minut; możliwość uzyskania kredytu na podstawie oświadczenia o dochodach; możliwość połączenia dochodów z członkiem rodziny.         Czy warto wziąć kredyt w EuroBanku ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swo

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Umowa o Pracę i kiepski BIK - Kredyt 50-100k

   Potrzebuje kredytu gotówkowego na spłatę pewnych rzeczy (może być też konsolidacyjny). Miałam wcześniej chwilówki i to już udało mi się samej spłacić, ale posiadam jeszcze 3 niezamknięte zobowiązania z opóźnieniami ponad 30 dni, a więc punktacja w BIK spadła znacząco  Obecnie wynosi 49/100   Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony (od 4 miesięcy)   Kwota kredytu 50-100 tys. (najlepiej bliżej górnej granicy) Okres kredytowania Jak najdłużej, niska rata Kwoty 3 ostatnio otr

   in Kredyty gotówkowe

  • Pozew Kredyt OK.

   Witam   otrzymałam papiery z SR o rozprawie, która ma się odbyć za kilka dni.   Na którą oczywiście nie mam ochoty iść.   Pozew wniesiony przez EQUES DEBITUM powód KREDYTOK   Chcę napisać sprzeciw, co mogę im zarzucić?   wygrał ktoś z nimi ?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.