Jump to content
Mod

mBank- Kredyt samochodowy - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt samochodowy - mBank

 

mbank.gif

 

Wysokość kredytu: od 5 000 zł do 125% ceny pojazdu - pozwoli to sfinansować np. opłaty około kredytowe i dodatkowe wyposażenie.

Maks. okres kredytowania: do 10 lat dla samochodów nowych i do 3 lat dla samochodów używanych.

Atuty oferty: kredyt do kwoty 100 000 PLN możesz uzyskać bez wkładu własnego i dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych dochodów; automatycznie spłacamy raty Twojego kredytu z bezpłatnego rachunku eKONTO.

 

 

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto zaciągnąć kredyt na samochód w mBanku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu samochodowego mBanku.

Linki
Guest

doświadczenie z tym bankiem mam długie mam tam konto od lat przyjemnie rozmawia się z konsultantem ,starałem się o kredyt samochodowy oczywiście wymogi spełniałem i wstępna decyzję otrzymałem od banku ze kredyt otrzymam problemy powstały się kiedy przedstawiłem fakturę która według banku była nie z komisu samochodowego a z auto handel pojazdami dla mnie nie ma znaczenia i jest mi to obojętne ale konsultant oczywiście miał z tym problem nikt w banku nie umie udzielić odpowiedzi na temat jaka jest różnica dodam ze właściciel wystawia mi fakturę vat i dodaje pełną dokumentacje pochodzenia samochodu . Dla mnie bank ma udzielać kredytów bo z tego ma dochody a nie rozpatrywać czy to ma być komis czy auto handel bzdurny przepis jak to bywa w Polsce nie polecam tego kredytu

1111tomek

Ja w tym banku dostałem odmowną decyzję kredytową.

Powód-raz podałem że mój stan cywilny to wolny,a drugi raz podałem rozwiedziony. :lol:

DanieMarczak

że jednego dnia powiedzieli,że dostanę kredyt. następnego stwierdzili, że jednak nie-zaszła pomyłka hahaha :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny dom 508000 zł

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 240 msc (jeżeli trzeba dla zdolności to może być dłużej, kredyt planuję wcześniej spłacić) 3.Wysokość kredytu - 504000 zł 4.Wkład własny - 20% 5.Wartość nieruchomości - 640000 zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 200 mkw. dom/7000 mkw. działka 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / mia

   in Kredyty mieszkaniowe

  • EuroBank - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w EuroBanku       Nazwa: Kredyt gotówkowy. Wysokość: do 120 000 zł; do 3500 zł pożyczka na oświadczenie. Maks. okres kredytowania: do 9 lat. Atuty oferty: formalności w 15 minut; możliwość uzyskania kredytu na podstawie oświadczenia o dochodach; możliwość połączenia dochodów z członkiem rodziny.         Czy warto wziąć kredyt w EuroBanku ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swo

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Umowa o Pracę i kiepski BIK - Kredyt 50-100k

   Potrzebuje kredytu gotówkowego na spłatę pewnych rzeczy (może być też konsolidacyjny). Miałam wcześniej chwilówki i to już udało mi się samej spłacić, ale posiadam jeszcze 3 niezamknięte zobowiązania z opóźnieniami ponad 30 dni, a więc punktacja w BIK spadła znacząco  Obecnie wynosi 49/100   Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony (od 4 miesięcy)   Kwota kredytu 50-100 tys. (najlepiej bliżej górnej granicy) Okres kredytowania Jak najdłużej, niska rata Kwoty 3 ostatnio otr

   in Kredyty gotówkowe

  • Pozew Kredyt OK.

   Witam   otrzymałam papiery z SR o rozprawie, która ma się odbyć za kilka dni.   Na którą oczywiście nie mam ochoty iść.   Pozew wniesiony przez EQUES DEBITUM powód KREDYTOK   Chcę napisać sprzeciw, co mogę im zarzucić?   wygrał ktoś z nimi ?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.