Jump to content
binka

Armada - dział windykacji terenowej.

Recommended Posts

binka

Witam serdecznie.W dniu dzisiejszym otrzymałam informację z tejże firmy o przekazaniu mojej kartoteki z firmy Ferratum w której posiadam zadłużenie.Informacja sms-akta przygotowane są do wizyty pracowników terenowych,aby uniknąć spotkania prosimy o kontakt.Potem co równe 15 minut miałam non stop telefon z nieznanego numeru.Odebrałam ..a tam nagrana informacja,że jeżeli nie skontaktuję się z daną firmą to mam się dzisiaj spodziewać wizyty o godzinie 21-ej.Czy ktoś pomoże?zna tą firmę????

Linki
kasienkal

Czyżby kolejne próby straszenia, jakich podejmuje się windykacja, byle tylko odzyskać pieniądze?

Rozumiem, że takie są ich działania i po to właśnie są, ale wizyta windykatora o 21??

Chyba coś jest nie tak.

Poza tym polecam przeczytać temat - windykator kontra dluznik.

binka

Już czytałam...dziękuję.Natomiast nie wiem czego mam się spodziewać za godzinę :( tak wolno?żadnego ponaglającego pisma nie otrzymałam....tylko dzisiaj sms'a :(

kasienkal

Tez byłam niejednokrotnie uspokajana przez członków tego forum. Za godzinę na pewno nikt Cię nie odwiedzi. Poza tym nikogo wpuszczać nie musisz. Zobaczysz nikt o tej godzinie Cię nie odwiedzi, spokojnie.

Smsy mogą sobie wiesz gdzie wsadzić...

zibi69

Witam,

Natomiast nie wiem czego mam się spodziewać za godzinę

...niczego, nikt nie przyjdzie,

 

tak wolno?

nie wolno i oni o tym wiedzą...jeśliby nawet ktoś nadgorliwy się pojawił to subtelnie spuść go ze schodów, jakby napierał na wizytę to zadzwoń po Policję (naruszenie miru domowego), spokojnie nic się nie wydarzy, czytałaś wątek to wiesz, że taki windykator ma takie prawo wejść do Ciebie jak Ty do niego.

Pzdr.

binka

Bardzo Pani dziękuję :) Wolałabym spać spokojnie ;)

kasienkal

Spokojnie.

Będzie dobrze.

Głowa do góry :)

 

---------- Post dodany o 20:12 ---------- Wcześniejszy post został napisany o 20:11 ----------

 

Poza tym o 21 możesz wziąć ciepła kąpiel, wypić kakao i położyć się spać :)

 

---------- Post dodany o 20:13 ---------- Wcześniejszy post został napisany o 20:12 ----------

 

Nastawienie psychiczne to polowa sukcesu. Będzie dobrze. Damy radę :)

binka
:) musi!!!nie widzę innej opcji...
zibi69
Wolałabym spać spokojnie ;)

... to śpij, nie masz się czego bać,

jak będą dzwonić i drzeć japę to uprzejmie acz zdecydowanie i suuuper spokojnie poinformuj, że nie życzysz sobie takiego tonu, nie odpowiada Ci on i jeśli rozmówca go nie zmieni to się rozłączasz...i tak do skutku,

kolejny patent, to informuj, że w związku z bezczelnością i chamstwem poprzedników nagrywasz rozmowę-zawsze działa:tongue-new:, jak będą pyskować, że nie masz prawa (bla,bla bla...) to rzuć im z "czapy" jakiś paragraf...gwarantuję, że nawet się nie połapią...

po trzecie powtarzaj jak mantrę, że zgodnie z ideą windykacji oczekujesz wspólnego rozwiązania problemów bo TYLKO to leży w ich kompetencji-a jak się nie podoba to zapraszasz w kolejkę za komornikami (nie są w stanie stwierdzić stanu faktycznego), nie wolno Ci się ich bać-z JAKIEJ RACJI???

3-maj się i głowa do góry-ci krzykacze to tylko zakompleksieni pieniacze, którzy odreagowują w ten sposób swoje frustracje a Ty w tym wogóle nie bierzesz udziału-to się nazywa ASERTYWNOŚĆ :stupid:

Pzdr.

binka
:D :D dziękuję...12 lat pracuję na telefonie :p aczkolwiek branża bardziej przyjemna ;) ale też mam do czynienia z różnymi typami :p i skromnie podkreślę :p .........że potrafię pokazać pazurki ;) tu jednak chodzi o polubowne załatwienie sprawy według jakiś norm,zasad...straszenie jest "passe'
delfinka

Binka.To co pisali przedmówcy,jest jak najbardziej na miejscu :) Juz nie raz tu pisalam,ze takie "terenowe odwiedziny " ,w miejscu pracy,czy domu,nie sa zgodne z prawem.To tylko taka forma zastraszania.Wiesz co ja robiłam ? Na taki sms,czy email,"uprzejmie" informowałam,że zapisałam sobie te maile i smsy,iże wszystkie informacje zostawiane na poczcie głosowej ,czy rozmowy,sa przeze mnie dokumentowane i zapisywane. Wiec jesli nadal beda mnie nagabywac ,czy zastraszać,wezwę policję,jesli nawiedza mnie w pracy ,czy domu ,o zakłócanie miru domowego,a w razie nękających telefonów,o stalking. Mają problem ? Zapraszam do sądu:) On reguluję kwestie Kodeksu Cywilnego.Nie daj sie zastraszać,bo Ty też swoje prawa Masz !.Pozdrawiam

binka

Delfinko...jeśli mogę się tak zwrócić :) dziękuję!!!tutaj niejednokrotnie otrzymałam pozytywną odpowiedź i radę jak postępować w sytuacjach w razie "W".Wszystko jest fajnie dopóki klient danej instytucji posiada super zdolność i świetne dochody ( tak miałam...jak i każdy zapewne) do momentu kiedy noga mu się powinie...wtedy ten super klient nie jest już traktowany jak na samym początku....:( przykre...bo nie uchylam się od odpowiedzialności spłaty zadłużeń które posiadam...ale człowiek człowiekowi wilkiem :(

delfinka

Nawet na naszym Forum :) Juz tu tyle "zjebów" dostałam ,ze ho,ho :) Ale mam to w nosie :) MY dłuznicy obecni,czy byli,trzymajmy sie razem,a to Forum jest idealnym ,do tego miejscem :) I pamietaj nie daj sie zastraszać żadnym" windykatorom".Juz nie raz sie przekonałam ,na własnej skórze ,że jak znam swoje prawa,które w prowadzam w życie,to nic z nich nie zostaje :) Każdy z nas ma swoje prawa,tylko nie kazdy ma tego swiadomość,a to idealna "pozywka" ,dla takich "windykatorów".Nie można dac się zastraszyć.To sa "aż długi",a tak naprawdę ....tylko długi.Nikt z tego powodu nie ma prawa zatruwać nam życia.Wszystkie kwestie tego typu reguluje Kodeks Cywilny,i tak kazdy z nas ,powinien do tego podchodzić.i powiem Ci ze swojego doswiadczednia,że jak była sprawa w sadzie,to okazywało się ,że wcale nie jestem tyle winna ,ile wyliczyła mi "windykacja ".Dlatego ,nie dajemy sie zastraszać.Długi to nie koniec świata.To tylko pewien etap ( nie raz trudny),ale do przezwycięzenia. Pamietaj o tym Kochana :) Nie poddawaj się i bądz z nami na forum :) Pozdrawiam serdecznie Anka :)

binka

ANIU!!!!Dziękuję :) nie mam zamiaru się poddawać....twarda d..a ze mnie...przerobiłam już Providenta...Profi Credit itp.fakt jest taki...że jeżeli ktoś jest "normalny a chce dorobić jako Pan windykator(nie obrażając) to będzie miał ludzkie,ugodowe podejście do drugiego człowieka który w danym momencie ma lipę :( znam przypadki z autopsji...po trupach do celu!!!!niesmaczne przypadki.pozdrawiam Delfinkę ;)

koszyktruskawek

Witam , ja mam podobną sytuacje , tylko ze kupiłem numer na allegro jakiś czas temu ale nie brałem zadnych pożyczek ani nic podobnego a i tak są wysyłane do mnie sme-sy z numeru 717 227 020 w sprawie jakiś akt i ktoś niby ma do mnie przyjśc .. ktoś wie o co tu chodzi ???

pielęgniarka

Witam ją również otrzymałam smsy od tej firmy i dostałam w ciągu doby 25 połączeń których nie odebrałam zrobiłam blokadę na zastrzeżone numery i dziś telefon milczy;-)trzeba to przetrwać jeszcze trochę mam długi które powoli spłacam. W ciągu miesiąca spłacam 5 rat więcej biedak rady (przyjaciele komornicy)trzymajcie się:-D

kasienkal

Wszyscy to jakos przetrwamy.

Będzie dobrze. Pamiętajmy o tym, że to że powinęła się noga i nie możemy jednorazowo spłacić długów to nie znaczy, że nie mamy żadnych praw.

pawlosm

Zdarza sie że dłużnika nawiedzi windykator ale najczęściej to wizytówke zostawi z prośbą o kontakt choć słyszałem że są przypadki naklejania na drzwi samoprzylepnych kartek formatu A4

Novirrr

Witam. Do mnie też dzisiaj przyszedł identyczny sms co autorce tematu i tak samo wydzwanianie z numeru prywatnego. Chciałem sie tam dodzwonic ale non top zajete mają. Wziełem pożyczke 400 zł w maju 2013 roku w ekspres kasie no i do dziś nie spłaciłem pewnie z 1000 zł sie uzbierało. Chciałbym pójśc na ugode i spłacac im po te 300-400 zł miesiecznie. Teraz moje pytania:

1) Kiedy moge spodziewać sie komornika w domu?

2) Jak mam sie z nimi skontaktować skoro ciagle maja zajete?

3) Co najlepiej mam zrobić żeby wyjść z tego ? bo to jest moja jedyna kłoda u nogi której mam już dosyć

 

Z góry dzięki za odp :)

Chwilowkainfo
1) Kiedy moge spodziewać sie komornika w domu?

 

A dostałeś już pismo z Sądu/e-Sądu z nakazem? Jak nie to komornik nie przyjdzie, a jak tak to może minąć kilka miesięcy, albo w ogólnie nie zobaczysz komornika. Najczęściej wysyłają po prostu pismo w którym masz oświadczyć gdzie pracujesz, ile zarabiasz, numery swoich kont, albo sami zajmą konto/konta bankowe (na pierwszym miejscu te na które została przelana pożyczka). O wszystkim musisz zostać powiadomiony listownie z potwierdzeniem odbioru.

 

2) Jak mam sie z nimi skontaktować skoro ciagle maja zajete?

Poszukaj może innego numeru do nich albo adresu e-mail (zapewne mają stronę www).

 

3) Co najlepiej mam zrobić żeby wyjść z tego ? bo to jest moja jedyna kłoda u nogi której mam już dosyć

Skontaktować się z EkspresKasą i ustalić warunki spłaty.

Novirrr

Żadnego pisma nie dostałem ani nic. Dzisiaj co 15 minut wydzwania do mnie numer prywatny od samego rana już mnie to, że tak powiem irytuje. Tak samo wczoraj otrzymałem sms o treści: "ARMADA: Brak przesłania dowodu wpłaty na FAX 717112332 zmusi nas do wysłania pod Panstwa adres pracowników terenowych. Dziś czekamy na FAX!". Wczoraj również otrzymałem smsa o takiej samej treści, najlepsze jest to, że nawet jeśli bym chcial to zapłacić od razu to nawet nie wiem na jakie konto, jaką kwote itp. Śmieszne troche to jest. Czego mam sie spodziewać po tego typu smsach i wydzwanianiu co 15-20 minut? Mówie pisma żadnego nie dostałem ani nic, nie wiem nawet na czym stoje, a naprawde ostatnie czego bym chciał to wizyta jakiegoś windykatora czy tam komornika w domu. Jestem gotowy spłacać tą pożyczke ponieważ dostałem niedawno prace i bede w stanie to spłacić w ratach :)

 

A e-Sąd co to jest? bo jak brałem ta pożyczke to podawałem adres e-mail który jest nieważny już od ponad pół roku tak wiec nie wiem czy jak e-mail jest nieważny to mozna na niego cokolwiek wysyłać.

Chwilowkainfo

Pożyczkę możesz przecież spłacić na numer konta EkspresKasy (zaloguj się do Panelu Klienta i tam pewnie będzie gdzieś numer konta i numer umowy - potrzebny do zatytułowania przelewu spłaty pożyczki). Firma windykacyjna jeśli nie kupiła jeszcze całego długu to nie ma nic do gadania (może sobie wydzwaniać ile chce).

Novirrr

Witam. W maju 2012 wziełem chwilówke w ekspres kasie 400 zł no nie spłacałem jej przez ponad 1,5 roku , dostawałem smsy od ARMADY POLSKA ponaglajace mnie do spłaty. No i 9 stycznia zadzwoniła do mnie pani z ARMADY powiadamiajac mnie ze musze dzisiaj spłacic ta chwilówke w kwocie 711 zł, na konto ekspres kasy i potwierdzenie przelewu wysłać mailem do armady. No i tak też zrobiłem bo miałem tyle zeby to spłacić, tak więc dla swietego spokoju wpłaciłem te 711 zł na konto ekspres kasy, wysłałem potwierdzenie wpłaty na maila armady jaki mi kazali przez telefon, no i po 2 godzinach otrzymałem smsa od eskpres kasy że "dziękujemy za spłate pożyczki itd" , wszytsko ładnie pięknie a ja dzisiaj dostaje smsy od KANCELARIA ARMADA: Pańska kartoteka przygotowywana jest do postepowania sadowego w zwiazku z odmową spłaty" o co chodzi?? dzwonie na ten numer co dzwoniła ta babka w piątek to cisza ani sygnału ani nic. Z góry dzięki za kompetentne odpowiedzi.

mariposa

Jeśli masz potwierdzenie przelewu to chyba nie ma się o co martwić..

madi1112

Mam ten sam problem. Pytanie czy zjawili sie windykatorzy o tej 21ej?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Windykacja Armada - wysyłanie sms z groźbami, straszenie wizytami.

   dzień dobry czy ktoś miał sprawę w firmie windykacyjnej Armada?. Otrzymałam od nich sms, że natychmiast mam się z nimi skontaktować . Zadzwoniłam na podany telefon ale osoba z którą rozmawiałam była b. niegrzeczna. Powiedziała, że do 20-ej tego samego dnia mam spłacić całą kwotę zadlużenia i nie chciała rozmawiać o rozlożeniu zadłużenia (1100zL firma Ferratum) na raty. Straszyła mnie wizytami domowymi windykatorów, którzy już jadą do mnie i sprawą sądową. Czy firma windykacyja może zakładać s

   in Dla zadłużonych

  • Dział IV KW - dlaczego jestem sam - brak innych lokatorów - kredyt hipoteczny

   Witajcie,   Na polecenie PKO Hipotecznego w którym braliśmy kredyt wypełniliśmy wniosek KW-WPIS podając nr księgi wieczystej działki, na której stoi blok.   Wpis taki został dokonany w dziale IV tej księgi jako ROSZCZENIE O USTANOWIENIE HIPOTEKI UMOWNEJ i byłoby wszystko fajnie, gdyby nie to, że widniejemy tam jako jedyni lokatorzy (na stronie działu). Nie ma innych osób (mieszkańców), indywidualne księgi wieczyste dla mieszkań też nie zostały jeszcze wyodrębnione, bo z nikim deweloper n

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Ferratum Bank - windykacja Armada.

   Posiadam w Ferratum pozyczke na raty, niestety nie moge jej splacic problemy finansowe. Splacilem im 960 zl sprawa trafila do windykacji firma Armanda Polska. Dzwonili do mnie kila razy zmienilem numer telefonu. Zadzwonilem do nich chcialem to rozlozyc na raty lub wplacic czesc sumy nie zgodzili sie byli bardzo nie mili, nie chciala mnie wogole sluchac. Kazala do 15:00 wplacic calosc sumy 1 200 zl jak nie to wysle windykatora terenowego, mowila iz mam najgrubsza teczke u nich w firmie. Jak pow

   in Dla zadłużonych

  • Armada za Ferratum.

   Łażą? Bo straszą wizytą...:/

   in Komornik, windykacja

  • Hipoteka na mieszkanie 380 tys, dział gospodarcza plus umowa o pracę

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 380 000 PLN 4.Wkład własny - 160 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 540 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 80 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Dolnośląskie/Wrocław 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - 80% 11.Łączna liczba osób w go

   in Kredyty mieszkaniowe

 • Similar Content

  • izkass
   By izkass
   Witam, mam problem ze spłacenie chwilowek. Mam 22 lata, a na koncie teraz 3 chwilówki. Jedna w Provident do spłacenia jeszcze 1200 zł, Finbo 655,04 - grożą mi Komornikiem oraz Filarum ok 400 zł. Nie mam funduszy, żeby to spłacić, Finbo nie chce zaakceptować wniosku o rozłożenie na raty. Co mogę zrobić? Mam opóźnienia w zapłacie ok 2 miesięcy... 
  • krystyna1975
   By krystyna1975
   Możecie napisać jak wygląda po kolei proces windykacji ?
   Dostaję wezwania do zapłaty, przedsądowe itp. ale nie wiem co następuje w jakiej kolejności, kiedy pisma, kiedy wezwania kiedy cesja, kiedy windykacja zewnętrzna i ewentualnie Sąd ??
    
   chodzi mi o :
   - wandoo
   - extraportfel
   -szybka-moneta
    
   Z gory dziękuję
    
  • kamilo1906
   By kamilo1906
   Co mowia windykatorzy jak dzwonią do pracy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.