Jump to content
PlanFinance.pl

Poradnik dla kredytobiorcy - przeczytaj koniecznie !!!

Recommended Posts

PlanFinance.pl

Witamy serdecznie na forum. Temat ten jest przeznaczony dla nowych użytkowników i ma służyć łatwiejszemu poruszaniu się po forum. Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi poniższymi podpunktami.

 

1. Zapoznaj się z regulaminem szczegółowo. Na forum staramy się działać zgodnie z obowiązującymi zasadami. Zasady są po to by pomagać nie przeszkadzać :). Zasady wypracowaliśmy przez wiele lat działalności forum i mają służyć profesjonalnej obsłudze usera tak jak to jest tylko możliwe.

 

Regulamin znajdziesz tutaj http://www.forum-kredytowe.pl/f132/regulamin-forum-kredytowe-pl-38324.html

 

2. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie oferty kredytu hipotecznego lub chcesz ocenić uzyskanie warunki w innym banku wypełnij schemat:

Schemat znajdziesz tutaj http://www.forum-kredytowe.pl/f125/zdolnosc-kredytowa-kalkulator-obliczanie-zdolnosci-kredytowej-42722.html

 

Obowiązkowe jest podanie wszystkich informacji. Schemat wymaga podania absolutnego minimum, by móc wstępnie przeanalizować możliwość uzyskania kredytu hipotecznego. Jeśli nie wypełnisz wszystkich informacji, działasz na swoją szkodę, bo eksperci albo się nie zajmą Twoim tematem, albo będziesz musiał dłużej czekać albo uzyskasz niepełne/błędne informacje. Prosimy o dodatkowe informacje mające wpływ na Twoją sytuacjęfinansową.

 

3. Prosimy o używanie języka polskiego szczególnie w odniesieniu do ortografii i stylistyki. Dzięki temu posty są bardziej przejrzyste oraz konkretny problem jest łatwiejszy do zrozumienia, co zaowocuje szybszą i celną poradą ze strony ekspertów.

 

4. Nie dopytuj się chwilę po założeniu tematu co z Twoją sprawą, jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział. Eksperci tak samo jak Ty mają rodziny, obowiązki zawodowe i prawo do odpoczynku. 99% userów uzyskuje informacje na temat swoich wątpliwości. Prosimy o zachowanie cierpliwości :). Z pewnością Twój problem zostanie rozwiązany.

 

5. Możesz skorzystać z usług eksperta oferującego swoje rozwiązania na publicznym forum. Usługi doradcy są dla klienta bezpłatne. Jeśli chcesz skontaktować się z doradcą napisz do niego na PW. Część doradców aktywnie biorących udział w forum ma status Eksperta Hipotecznego. Status ten oznacza wiarygodność danego usera. Status jest nadawany przez grono moderatorów i administrację forum. Do Twojego użytku jest historia wypowiedzi, dzięki czemu możesz sprawdzić przygotowanie merytoryczne konkretnej osoby. Pomocna również będzie ilość podziękowań, która w części świadczy o umiejętnościach eksperta. Oczywiście jeśli nie chcesz skorzystać z pomocy eksperta nie ma takiego obowiązku. Z chęcią pomożemy w dalszych krokach zupełnie za darmo :).

 

Zasady współpracy z doradcami z forum opisane są w linku

http://www.forum-kredytowe.pl/f125/zasady-wspolpracy-z-doradcami-z-forum-95178.html

 

6. Jeśli na forum znalazłeś rozwiązanie swojego problemu poleć forum-kredytowe.pl znajomym i rodzinie. Zależy nam na propagowaniu serwisu jako transparentnej i uczciwej formie doradzania ludziom w problemach finansowych. Stoimy w opozycji do nieuczciwej części rynku finansowego, nie mamy nic do ukrycia, nasze porady podlegają ciągłej weryfikacji dzięki obecności na forum dużej ilości profesjonalnych doradców.

 

7. Prosimy o raportowanie wszystkich niezgodnych z regulaminem działań w szczególności wysyłania treści reklamowych w wiadomościach prywatnych. Forum-Kredytowe.pl to największy i najlepszy serwis w polskim Internecie dzięki zasadom, którym hołdujemy. Na forum nie akceptujemy SPAMu, łamania regulaminu, obiecywania "złotych gór", przedstawiania nieprawdziwych ofert itp. Zależy nam by forum było profesjonalne, pomagało ludziom w rozwiązaniu problemów oraz by user nie musiał "przebijać" się przez setki tematów w których nie ma żadnej wartości merytorycznej. Eliminując nieuczciwych userów pomagasz by forum w dalszym ciągu zachowało taką formę jaką ma obecnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Najczęściej wybierane kredyty: