Jump to content
PlanFinance.pl

Poradnik dla kredytobiorcy - przeczytaj koniecznie !!!

Recommended Posts

PlanFinance.pl

Witamy serdecznie na forum. Temat ten jest przeznaczony dla nowych użytkowników i ma służyć łatwiejszemu poruszaniu się po forum. Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi poniższymi podpunktami.

 

1. Zapoznaj się z regulaminem szczegółowo. Na forum staramy się działać zgodnie z obowiązującymi zasadami. Zasady są po to by pomagać nie przeszkadzać :). Zasady wypracowaliśmy przez wiele lat działalności forum i mają służyć profesjonalnej obsłudze usera tak jak to jest tylko możliwe.

 

Regulamin znajdziesz tutaj http://www.forum-kredytowe.pl/f132/regulamin-forum-kredytowe-pl-38324.html

 

2. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie oferty kredytu hipotecznego lub chcesz ocenić uzyskanie warunki w innym banku wypełnij schemat:

Schemat znajdziesz tutaj http://www.forum-kredytowe.pl/f125/zdolnosc-kredytowa-kalkulator-obliczanie-zdolnosci-kredytowej-42722.html

 

Obowiązkowe jest podanie wszystkich informacji. Schemat wymaga podania absolutnego minimum, by móc wstępnie przeanalizować możliwość uzyskania kredytu hipotecznego. Jeśli nie wypełnisz wszystkich informacji, działasz na swoją szkodę, bo eksperci albo się nie zajmą Twoim tematem, albo będziesz musiał dłużej czekać albo uzyskasz niepełne/błędne informacje. Prosimy o dodatkowe informacje mające wpływ na Twoją sytuacjęfinansową.

 

3. Prosimy o używanie języka polskiego szczególnie w odniesieniu do ortografii i stylistyki. Dzięki temu posty są bardziej przejrzyste oraz konkretny problem jest łatwiejszy do zrozumienia, co zaowocuje szybszą i celną poradą ze strony ekspertów.

 

4. Nie dopytuj się chwilę po założeniu tematu co z Twoją sprawą, jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział. Eksperci tak samo jak Ty mają rodziny, obowiązki zawodowe i prawo do odpoczynku. 99% userów uzyskuje informacje na temat swoich wątpliwości. Prosimy o zachowanie cierpliwości :). Z pewnością Twój problem zostanie rozwiązany.

 

5. Możesz skorzystać z usług eksperta oferującego swoje rozwiązania na publicznym forum. Usługi doradcy są dla klienta bezpłatne. Jeśli chcesz skontaktować się z doradcą napisz do niego na PW. Część doradców aktywnie biorących udział w forum ma status Eksperta Hipotecznego. Status ten oznacza wiarygodność danego usera. Status jest nadawany przez grono moderatorów i administrację forum. Do Twojego użytku jest historia wypowiedzi, dzięki czemu możesz sprawdzić przygotowanie merytoryczne konkretnej osoby. Pomocna również będzie ilość podziękowań, która w części świadczy o umiejętnościach eksperta. Oczywiście jeśli nie chcesz skorzystać z pomocy eksperta nie ma takiego obowiązku. Z chęcią pomożemy w dalszych krokach zupełnie za darmo :).

 

Zasady współpracy z doradcami z forum opisane są w linku

http://www.forum-kredytowe.pl/f125/zasady-wspolpracy-z-doradcami-z-forum-95178.html

 

6. Jeśli na forum znalazłeś rozwiązanie swojego problemu poleć forum-kredytowe.pl znajomym i rodzinie. Zależy nam na propagowaniu serwisu jako transparentnej i uczciwej formie doradzania ludziom w problemach finansowych. Stoimy w opozycji do nieuczciwej części rynku finansowego, nie mamy nic do ukrycia, nasze porady podlegają ciągłej weryfikacji dzięki obecności na forum dużej ilości profesjonalnych doradców.

 

7. Prosimy o raportowanie wszystkich niezgodnych z regulaminem działań w szczególności wysyłania treści reklamowych w wiadomościach prywatnych. Forum-Kredytowe.pl to największy i najlepszy serwis w polskim Internecie dzięki zasadom, którym hołdujemy. Na forum nie akceptujemy SPAMu, łamania regulaminu, obiecywania "złotych gór", przedstawiania nieprawdziwych ofert itp. Zależy nam by forum było profesjonalne, pomagało ludziom w rozwiązaniu problemów oraz by user nie musiał "przebijać" się przez setki tematów w których nie ma żadnej wartości merytorycznej. Eliminując nieuczciwych userów pomagasz by forum w dalszym ciągu zachowało taką formę jaką ma obecnie.

Linki
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Topics

  • Windykacja - poradnik jak z nimi rozmawiać.

   Pierwsza podstawowa sprawa, mówimy na samym początku, że rejestrujemy rozmowę celem ewentualnego przedstawienia w odpowiedniej instytucji. nie będą krzyczeć do słuchawki i wręcz będą kulturalni.   Odbieramy telefon, nawet gdy nie chcemy rozmawiać a z ciekawości kto do nas dzwoni. Jeśli nie będziemy zainteresowani rozmową to po prostu mówimy, że nie wyrażamy zgody na nagrywanie. Na 99% pomaga, bo się sami wtedy wyłączają a jeśli nie pomoże to nie weryfikujemy się, nie podajemy daty urodzenia,

   in Komornik, windykacja

  • Spłata pożyczki po śmierci kredytobiorcy.

   Witam. Mam pare pytań odnośnie pożyczki która będę spłacać  po Mamie. Teoretyzuje, formalnie jeszcze nie jestem spadkobierca, jeśli już to przyjmę spadek z dobrodziejstwem inwentarza. Pożyczka w eurobanku kwota do spłaty w chwili śmierci Mamy prawie 34tys. Pożyczka ubezpieczona, ubezpieczyciel wydał odpowiedz negatywna (nie mam zastrzeżeń). Teraz pytanie jak wyglada spłata? Czy spłata kredytu odbywa się na warunkach dotychczasowych (harmonogram,wysokość raty,warunki wypowiedzenia umowy)? Czy ods

   in Dla zadłużonych

  • Spłata kredytu po śmierci kredytobiorcy.

   Witam bardzo prosze o pomoc z wzorem/przykladem pisma dotyczacego umorzenia odsetek od zaciagnietego kredytu. Nastapila smierc kredytobiorcy (mama) zostawila rodzine z zaciagnietymi kredytami w parabankach. Syn czyli ja, jako jeden ze zstepnych odrzucil spadek jednoczesnie odrzucajac wszyskie pasywa. Pozostala maz (czyli tata), ktory chce jak narazie spacic dlugi mamy pod warunkiem, ze agencje kredytowe (parabanki) zadowola sie splaconym pozostalym kapitalem bez odsetek. Jezeli nie beda tym za

   in Dla zadłużonych

  • Samochód w kredycie a śmierć kredytobiorcy.

   Witam wszystkich na forum. W 2010 roku rodzice kupili wspólnie samochód na kredyt.Po jakimś czasie nie spłacali kredytu i sprawa trafiła najpierw do Kredyt Inkaso a póżniej do komornika. Komornik wszedł na emeryturę ale tylko tacie. W styczniu 2018 roku komornik przestał ściągać zaległości z emerytury taty na wniosek wierzyciela czyli Kredyt Inkaso.Chciałem dalej spłacać zadłużenie ale okazało się że kredyt inkaso już tą sprawą się nie zajmuję sprzedał dług innej firmie windykacyjnej a ta chcę z

   in Dla zadłużonych

  • Jednoczesna zmiana kredytobiorcy i warunków kredytu hipotecznego

   Sprawa dotyczy obecnie spłacanego kredytu mieszkaniowego w PKO BP (Własny Kąt).   Poszukuję informacji, czy można jednocześnie (na jednym wniosku, a następnie aneksie): - dołączyć do umowy kredytowej jako nowy kredytobiorca - odłączyć obecnych kredytobiorców - zmienić warunki kredytu (wydłużyć okres kredytowania zgodnie z możliwościami nowego, młodszego kredytobiorcy)? Własność zostałaby przeniesiona w drodze darowizny po pozytywnej decyzji od banku.   Wstępna, telefoniczna inform

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.