Jump to content
slawek65

Uwaga - oszuści

Recommended Posts

slawek65

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Oddłuzeniowe Warszawa Al Solidarnosci 117 lok 204, UWAGA naciągacze oszuści.

Linki

 • Similar Topics

  • Uwaga na oszustów !

   Uważajcie na prywatne oferty pożyczek, dawno temu próbowałem wziąć pożyczkę na nie dużą sumkę, ale nic z tego więcej nerwów straconych,  i za każde połączenie liczyli sobie ponad 30 zł wniosek wypełniony i do dziś nie oddzwonili. Miał ktoś podobną sytuację ? 

   in Pożyczki prywatne

  • Oszuści wymuszają na mnie spłatę nie mojego zadłużenia.

   Na początku lipca 2019 r. po zalogowaniu się na moje konto w banku, z niemałym zdziwieniem zauważyłem, że na moich rachunkach jest zajęcie komornicze. Udało mi się na stronie banku uzyskać sygnaturę zajęcia i dane komornika, który go dokonał. Następnie podjąłem próbę kontaktu z komornikiem, żeby dowiedzieć się czego dotyczy zajęcie. Nie było opcji, żebym posiadał jakieś zadłużenie, o którym nie wiedziałem. Dodam także, że do dnia odkrycia zajęcia rachunku bankowego nie otrzymałem żadnego pisma z

   in Komornik, windykacja

  • Uwaga na firmę Karolina Szwajkowska Biznes Kredyt Partner

   Witam. Postępowanie ww. firmy jest podobne jak w przypadku firmy ABC Kredyty. Wysyłają mejla z umową, że dostaniesz np.10tys.zl, ale musisz wpłacić zaliczkę w wys.149zl na podane konto. Napisali, że kredyt będzie dostępny w ciągu 48h. Oczywiście kredytu nie ujrzysz nigdy. Strona to bizneskredytpartner.com. Firma ma siedzibe w Ostrów Mazowiecka ale telefonu nie podali. Odpisali mi na 2 mejle. A później cisza. Uważajcie!!! 

   in Pożyczki prywatne

  • Wiedza i praktyka - oszuści?

   Zdecydowanie wydawnictwo Wiedza i Praktyka to nie są oszuści, a krążące opinie to narzekanie sfrustrowanych dzieci, którzy o biznesie nie mają pojęcia.   Wiedza i Praktyka to wydawnictwo, z którym moja firma rozpoczęła współpracę pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Byłem wtedy początkującym przedsiębiorcą. Interesowały mnie wtedy materiały dotyczące prowadzenia księgowości, finansów, rachunkowości, a także jak weszliśmy do Unii Europejskiej w 2004 roku, pozyskiwanie funduszy z

   in Dyskusje Ogólne

  • Uwaga! Prace techniczne na forum!

   Szanowni Forumowicze, pragnę uprzejmie poinformować, że jutro tj. 12 lutego 2019 roku w godzinach wieczornych ponownie będą prowadzone prace techniczne na forum. Prawdopodobnie na krótko Forum zostanie wyłączone. Proszę mieć też na uwadze, że w kolejnych dniach mogą się zdarzać krótkie przerwy w działaniu Forum, jak i problemy z jego funkcjonalnością. Postaramy się wszystko przywrócić możliwie najszybciej zatem prosimy o wyrozumiałość.

   in Chwilówki

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.