Jump to content
PlanFinance.pl

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca

Recommended Posts

PlanFinance.pl

Witam,

 

Oferuję pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego dla osób spoza Polski. Warunkiem jest posiadanie karty czasowego lub stałego pobytu oraz uzyskiwanie dochodu na terenie Polski. Karta czasowego pobytu może być wydana na okres krótszy niż planowany okres spłaty kredytu hipotecznego. Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca nie jest tak skomplikowany jak myślisz :).

 

Prowadzę firmę doradztwa kredytowego i zajmuję się profesjonalną pomocą w tym zakresie. Posiadam podpisane umowy z 25 bankami działającymi na polskim rynku. W czasie swojej pracy zrealizowałem ponad 400 kredytów hipotecznych dla moich klientów w tym kilkadziesiąt dla obywateli innych państw min. Czech,Słowacji, Ukrainy, Holandii, Rosji, Litwy, Łotwy, Niemiec i innych.

 

Moje usługi są dla klientów bezpłatne.

 

Pracuję uczciwie, profesjonalnie i szybko. Posiadam stosowne referencje wystawione przez moich klientów.

 

Współpracuję z agencją tłumaczeń językowych dzięki czemu w sposób szybki i łatwy można uzyskać dostęp do przysięgłego tłumaczenia językowego dokumentów niezbędnych do kredytu hipotecznego.

 

Zapraszam do kontaktu celem szczegółowej analizy Twojego przypadku.

 

 

Plan Finance

ul. Kazimierzowska 52 02-546 Warszawa

tel.600-616-919

mail. michal.dawidowicz@planfinance.pl

www.planfinance.pl

 

Serdecznie pozdrawiam

Michał Dawidowicz

Linki

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.