Jump to content
Ona28

Personal Finanse inaczej Ei Global.

Recommended Posts

Ona28

Witam,jak wszyscy tutaj mam problem z długami. Chciałam się łapać wszystkiego żeby wyjść z tego,no i mam. Dwa dni temu byłam w PERSONAL FINANSE inaczej El GLOBAL itp. I jak maja w zwyczaju (zapoznałam się już z tematem o nich w jednym z forum z tej strony) brać kogoś do pomocy. Ja wzięłam teściową,chciała kobieta pomóc. Ale... coś mi nie pasowało,zaczęłam sie zastanawiać czy Napewno podpisywać umowę. Teściowa podpisała ich wewnętrzną umowę z wekslami,ale nie podpisała umowy kredytu. A ze pobierają prowizje to teraz nakazują ja zapłacić ponieważ oni zakończyli swoją pracę. Ja chce zapytać czy ich praca kończy się przy podpisaniu ich wewnętrznej umowy czy gdy podpisuje umowę kredytową i przechodzę do banku?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Według mnie,to oni kończą swoją pracę kiedy podpisze się umowę kredytową. Ale tak naprawdę nie mam pojęcia jak to jest,i chciałam aby ktoś kto miał taką sytuację,lub zna się na tym odpowiedział mi jak to właśnie jest. Czy ja mogę powiedzieć że nie podpisałam kredytu i nie mam obowiązku płacenia tej prowizji,czy z nimi już teraz nic nie wywalcze i od razu do rzecznika praw konsumentów się udać.

koko1234

Witam nie wiem co mam zrobić jestem osobą wspomagającą podpisałam umowę wstępną z personal finanse, podpisałam z bankiem [ propozycję zaraz dostałam pożyczki w banku] i rachunek prowizji dla personal finanse oczywiście nie czytając umowy.. prezenty[karta do luxmedu i prawnika].Kasa miała być na drugi minąły trzy dni każą doniść dokumęty....chcę zrezygnować mówią że nie mogę bo zapłacę i tak prowizjędonieć

hodemen

Witam bylem tydzień temu w tej instytucji o nazwie Personal fiananse bylem z ojcem bo sam nie mógł dostać kredytu podpisałem kilka kartek

by mnie sprawdzili w bankach potem wysłałem im harmonogram z mojego kredytu jaki placę i powiedzieli mi ze mam być osoba na 6 miesięcy i jak po tym

czasie wszystko bedzie płacone to znikne z umowy tego i ze mi dadzą

papierek od notariusza o tej wiarygodności. Żadnej umowy nie podpisałem z nimi oprócz tych papierkow z roznych bankow poczytalem informacje na forach i widze ze to jest to samo oszustwo. Po 3 dniach dzwonili do mnie czy przyjade na spotkanie z ojcem do nich ja powiedzialem facetowi ze ja bede rezygnowal z tego a on mnie jakimis kosztami straszy i ze bedzie dzwonic do mnie centrala a pytalem go z jakiego tytulu te koszty a on sie rozłączył z nerwami i moje pytanie brzymi bede ponosil jakies koszty czy moge byc spokojny ?

Ekspert_Kredytowy

Nie gódź się na żadne koszta, jak zadzwonią ponownie, powiedz, że za te ciągłe telefonu oskarżysz ich o stalking, poza tym - próbowali wyłudzić kredyt kłamiąc, że po 6 miesiącach zniknie Pan z umowy i to również możesz zgłosić na prokuraturę jak Ci spokoju nie dadzą.

 

powodzenia

hodemen

ale czy faktycznie moge byc obciazony kosztami jakimis czy to poprostu chca wyłudzić na mnie ? a ja mialem byc tylko poreczyciele takim na 6 miesiecy bo to nie ja chce kredyt a wychodzi na to jak bym to ja mial go brac

Ekspert_Kredytowy

Z mojego doświadczenia - nie możesz być obciążony.

Andrzejow

poręczyciel zobowiązuje się do zapłaty należności dłużnika, gdyby on tego nie uczynił.

Innymi słowy, jeśli powstała z jakiegoś tytułu kwota do spłaty - to nie musi być kredyt, może być koszt wynikający np. ze spotkania z konsultantem (przecież mogą coś takiego zrobić), to wtedy roszczenia są zasadne.

Najlepiej przeczytać wszystko co się podpisało i uprawnić się czy na pewno nie ma podstaw do roszczeń ze strony firmy. Często okazuje się, że ktoś się kłóci i wyzywa od najgorszych, a nie przeczyta, że podpisanie tego czy owego generuje jakieś zobowiązania.

 

Naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie zawsze zwalają na firmy jak sami czegoś nie przeczytają. Regularnie widzę to na forach telekomów - miał być nielimitowany internet, a nie jest, mimo, że w umowie jak wół, że nielimitowany do x np. czasu/transferu, a potem obniżają transfer, ale nadal nie ma limitu. itp.

Naprawdę - zanim zaczniecie oskarżać kogokolwiek - przeczytajcie to, co podpisaliście.

Ronin666

Ostrzegam przed Biurem Doradztwa Kredytowego w Krakowie ul Szlak 39. Na umowie widnieje egfc.SA ,Personal Finanse ul.Ostrowskiego 7 lok 213 Wrocław NIP:8971814867 Regon:362725620

Każą mi zapłacić prowizję , aczkolwiek nie doszło do podpisania umów z bankami. To jest jedno wielkie oszustwo ale mam dowód w postaci nagrania. 30 min wciskania kitów o cesji po 6 mc i niepłaceniu rat przez ten okres (ok 900 zł/mc). Chciałem pomóc i nie sądziłem ze coś takiego jest możliwe w Polsce !!!!

31.01.2017 w Expresie Reporterów program o tych OSZUSTACH !!!!!!!!!!!!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • odetta
   By odetta
   Witam. Szukam wiadomości i opinii na temat firmy udzielającej kredytów Ei Global.
   Narzeczony posiada długi w ZUS i US i firma ta zgłosiła się do niego z propozycją pożyczki. Nie wiemy tylko czy firma jest wiarygodna, czy nie okaże się firmą "lichwiarską" Czy ktoś może miał kontakt z tą firmą lub wie coś na ich temat. Bardzo proszę o Wasze opinie.
  • Rejman
   By Rejman
   UWAŻAJCIE na pośrednika pod nazwą EI GLOBAL Enterprise Investment. EI GLOBAL jedynie pośredniczy między klientem a innym pośrednikiem w udzielaniu bankowych kredytów konsumenckich. Klienci nie są informowani co do prawdziwej co do wysokości raty i okresu kredytowania, nie otrzymują kopii umowy, która zostaje wysłana zazwyczaj po 14 dniach od podpisania. A wtedy klient dowiaduje się o kosztach prowizji przelanej na konto kancelarii prawnej Proculus Sp. z o.o. w wysokości ponad 30 % kwoty kredytu. Ja dostałem druk przelewu do kancelarii Proculus Sp. z o.o. na sumę 7052,99 zł przy kwocie kredytu 22 000 zł. Wynika z tego, że prowizja za udzielenie wynosi 32 % kwoty kredytu. Sami oceńcie czy to jest lichwa czy też jawna grabież.
  • adela1985
   By adela1985
   Witam szukam osoób z miasta i terenu Bielska-Białej którzy wzięli lub mają wziąść kredyt w instytucji finansowej Council Finanse w Bielsku-Białej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: