Jump to content
GrzegorzJBC

Szybka Gotówka - refinansowanie.

Recommended Posts

GrzegorzJBC

Witam.

 

Posiadam zaległą pożyczkę w firmie szybkagotówka. Kwota 950zł. Spóźniłem się 2 dni ze spłatą, loguję się na konto w celu opłacenia zadłużenia a tam do kwoty pożyczki doliczone 200zł refinansowania. Dwie raty: 197zl refinansowanie 950zł pożyczka. Z wielu firm chwilówkowych korzystałem i pierwszy raz spotkałem się z czymś takim... Zwykle doliczane są drobne opłaty za opóźnienie. Ktoś miał podobnie? Coś z tym moża zrobić?

Linki
Agata0326

Również miałam pożyczkę w szybkagotowka.pl i spóźnienia nawet kilkanaście dni, ale oprócz odsetek za opóźnienie nie doliczali mi żadnych kwot. Najlepiej zadzwoń do nich i spytaj o co chodzi.

Guest bars

ja tez miałam ,oni sami refinansują po jakimś czasie ,najlepiej jak zadzwonisz

traxter33

Witam a mnie oddali do sadu i komornik

inka29
Witam a mnie oddali do sadu i komornik

Po jakim czasie podali Cię do sądu?

traxter33

Po roku czasu

Aneta009x

Tez mam u nich zaleglosc i ciągle sami mi przedłuzyli ,doliczyli mi już 400zł prawie

Agata0326

Ale czy takie samo refinansowanie przez firmę jest zgodne z prawem. Bo skoro ja się nie zgadzam na refinansowanie i nie akceptuje takich warunków, to jakim prawem oni to robią?

Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że z 1345zl, moje zadłużenie wzrosło na 1700zl ponieważ firma szybkagotowka.pl sama refinansowala sobie moją pożyczkę.

Moje opóźnienie to tylko kilka dni.

Ostatnio pobrali mi tylko odsetki i nie bylo takich rzeczy. Czy można coś z tym zrobić?

Aneta009x

Mi rozłożyłi na raty , z tym że pierwsza rata 500zl 28.03 mam zapłacić

Guest bars

no tak ,ja też miałam raty ale mało ,że za duże dla mnie to jeszcze to wpłacenie w krótkim czasie

 

- - - Uaktualniono - - -

 

no tak ,ja też miałam raty ale mało ,że za duże dla mnie to jeszcze to wpłacenie w krótkim czasie ,a na ile raty Ci rozłożyli/?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Tak,mi też rozłożyli ,tylko ,że najpierw trzeba było wpłacić np.570zł w krótkim cterminie i póżniej 2 raty bpo 1200zł w ciągu miesiąca,a Tobie na ile rat rozłożyli?każda po 500zł?

Aneta009x

Ja mam pierwsza 500 a reszta rat po 390

co miesiąc

Guest bars

Dogadałas się z Szybko Gotówką czy ,już byłaś w windykacji zewnętrznej?i czym masz nowy harmonogram spłat podpisany i wysłany ,czy tylko na słowo?

Aneta009x

Mam wysłany harmonogram na stronie w profilu .

Guest bars

A nie napisałaś z kim ustaliłas raty z Szybko Gotówką ,czy z windykacją zewnetrzną?

Aneta009x

Szybka gotowka

Aniia1984

Wziełam w Szybkiej Gotówce sumę 2450 z opłatami do zwrotu 2980. Zostało do zapłaty 2711.Wczoraj zostałąm poinformowana o refinansowaniu tej pożyczki. Zostałą podpisana umowa bez mojej zgody dnia wczorajszego. Nowa pozyczka jest na sume 2980 z opłatami 3050 plus refinansowanie 625.Razem do zapłaty 3676.Nie uwzględnili mojej spłaty .Małęj ale jednak spłaty. Moje pytania jak ja to mam dalej spłacać?Stara pozyczka ma inny numer i konto.Nigdzie w umowie nie pisze ze sobie mogą to za mnie zrefinansować bez mojej zgody.Czytam często ze należy wpłącać kapitał plus 10% czyli w tym przypadku 2450suma kredytu faktycznie wziętego plus 10%. A z resztą co? Jak bedą się domagać więcej?Dodam ze spłacić chce spłącać co miesiąc tyle ilemogę ale nie naraz. Niby mi rozłozyli na raty.1 rata to kwota refinansowania a 2 to całą pożyczka

Guest bars

Ja też mam podobnie trochę wpłaciłam ,mam refinansowaną chyba kilka razy i jeszcze ,raty owszem dali ale takie jakie im pasowały ,zbyt duże i do spłaty w krótkim czasie,o to są ich raty,szkoda gadać,ja czekam zobaczymy co będzie dalej,mnie dali do infoss windykacji ,a z oni też tak chcą wszystko w krótkim czasie

Aniia1984

A jak spłacasz to? refinansowanie ma nowy numer pożyczki i już na ten nowy numer? ja dopiero pare dnimam opoznienie. spłaciłam 270zł bo tyle mogłam w miesiącu a oni tego wogóle nie uwzględnili

Guest bars

Aniia1984,ja sprawdzałam wpłaty są,ale co z tego jak kwota dalej duża przez to refinansowanie i jakieś koszty ,odsetki.ciekawe jest to ,że mam kilka umów wszystkie zapisałam w pdf w razie co ,żebym miała,bo moga zamknąc profil,tak jak mi to zrobili w Vivusie.Wpłacałam na to konto co było podane do spłaty pożyczki.

inka29

Ja też mam raz refinansowana pożyczkę. I na profilu mam tylko podany nr konta do wpłaty po refinansowanie . Przeglądałam umowy i formularze i w żadnej nie ma podanego nr rach do spłaty pierwotnej pożyczki. A chyba w umowie albo na formularzu powinny być podane dane do spłaty.

Aniia1984

Jak dalej postępować. Mimo tego z nieba wzietego refinansowania dalej splacacie? Nie stać mnie by wpłacić im wszystko ale co miesiąc co mogę to wpłacam. Niby wyczytałam na innym forum. Należy spłacać kapitał plus 10% i tyle.

Guest bars

ja też nie mam pojęcia ,co robić!też wpłacam jak mam jakoś kwotę i tyle ,ale odsetki dalej lecą.

Aniia1984

A ile razy juz refinansowali Tobie pożyczkę? To jest nie zgodne z prawem podobno?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • Załamana12
   By Załamana12
   Witam, jeżeli mam pożyczkę w Szybka gotówka, wiem, że jest cesja to dalej spłacać ile mogę, czy nie płacić?
  • mariusz8532
   By mariusz8532
   Chciałbym się dowiedzieć czy firma Szybkagotówka posiada windykację terenową bo taką straszą w SMS. Sprawa jeszcze jest u nich. Chyba najbardziej złodziejska firma. W tej firmie wydałem na refinansowanie około 5,5 tysiąca złoty a mój dług na chwilę obecną 4700 złoty. 
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.