Jump to content
Marta.

Konto w Lion's Banku

Recommended Posts

Marta.

Trafiłam ostatnio na ofertę Lion's Banku i zastanawiam się nad założeniem u nich konta. Warunki są dla mnie jasne, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. Czy ktoś korzysta i może wyrazić swoją opinię?

Linki
Suzana

Prywatne u nich mam jakiś czas. Co konkretnie chcesz wiedzieć i o które konto ci chodzi?

Marta.

Myślałam nad internetowym tylko ciekawi mnie czy jak spełnię warunek stałych wpływów to nie będą nic dodatkowo naliczać. Wiesz może jak z tym jest?

Suzana

Sorki nie miałam czasu odpisać bo jestem na urlopie. Jak masz na myśli prime to wystarczy stały wpływ jak dobrze pamietam 2k musiałabys tam na stronie w warunki wejsc. Nic dotad nie doplacalam

Marta.

Znalazłam regulamin, rzeczywiście jak jest wpływ 2k, to zwalniają z opłaty za konto. Poczytam dokładnie. A wiesz coś może na temat ich kart?

Suzana

Tam masz wszystko opisane na stronie. Ja sama nie mam, ale wiem, że to się sprawdza jak dużo potrzebujesz bo są tam jakieś dodatkowe korzysci concierge i chyba pierwszenstwo przy wejsciu na poklad.

zanzi

lion bank to tylko marka - bankiem jest idea bank, generalnie nie polecam firm Czarneckiego

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Firma pożyczkowa przelewa pieniądze na złe konto.

   Miałem dług w jednej z firm pożyczkowych. Z żoną wszystko obliczyliśmy i wyszło że mamy jednak nadpłatę 470 zł. Na infolinii kazali złożyć reklamację. Złożyliśmy i w reklamacji podaliśmy numer konta do zwrotu pieniędzy. Odpowiedź przyszła że przepraszają i że zwrócą pieniądze. Nie zwracali więc wysłaliśmy kolejną reklamację. Odpowiedzieli że pomyłkowo przelali na konto na które była pożyczka uruchamiana a nie na konto wskazane w reklamacji. Problem jest taki że na tamtym koncie miałem wypowiedzi

   in Dla zadłużonych

  • Konto PKOBP Aurum - inny doradca

   Witam.   Posiadam konto ,,Aurum'' w PKOBP i czy jak jestem niezadowolony ze swojego ,,dedykowanego'' doradcy to mogę iść do innego doradcy załatwić sprawę od tak czy będzie jakiś problem?

   in Konta bankowe

  • umowa Bank Pekao SA - konto i wpływy wynagrodzenia

   Witam Pekao SA wymaga konta z przekierowanie wynagrodzenia, czy możliwe jest aby nie przekierowywać wynagrodzenia lecz zasilać to konto z innego konta tego samego klienta (w tytule przelewu wpisać np wynagrodzenie) by bank to zaksięgował jako wynagrodzenie ?

   in Kredyty z dopłatami MdM

  • Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądu danej apelacji?

   Za zgodą kolegi karol123 wklejam ten tekst.   "Każdy może złożyć pozew przeciwko nam. Nieodebrany nakaz zapłaty stwarza problem. Jak się zabezpieczyć?   1) Najlepiej przeprowadzić się. WIERZYCIEL MA OBOWIĄZEK POZWAĆ NAS TAM GDZIE MIESZKAMY. Jak udowodnimy, że tam nie mieszkamy to jesteśmy w stanie to odkręcić. Gorzej jak pod tym adresem mieszkamy i przegapimy awizo. Lub jakiś listonosz go nie wrzuci do skrzynki. Wtedy możemy mieć poważny problem.   2) założyć sobie konto w e-sądzie i we

   in Komornik, windykacja

  • Gdzie konto ?

   W jakim banku obecnie polecacie konto? Chodzi o to żeby działało płynnie z fajna intuicyjna aplikacja mobilna i serwisem internetowym. Z nowoczesnymi technologiami?   

   in Konta bankowe×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.