Jump to content
Izab_31

Wygrałam z Profi Credit w sądzie!

Recommended Posts

Izab_31

Chciałam się pochwalić, że dzięki panu Łukaszowi i jego kancelarii, wygrałam w poniedziałek w sądzie z sępami z Profi Credit! :) Mina mojego windykatora - bezcenna. :D Nawet mi wmawiał, że to niemożliwe i to na pewno podrobiony wyrok.;)

Bradfordd

Szczere gratulacje.

dymek

Gratuluję!!!

Szacunek dla pana Łukasz

Kasi

Gratulacje! Tak trzymać.

kamilka1985

Super!! Ja trz czekam na dwie sprawy - moja i męża. Kapitał dawno spłacony a zadają dwa razy tyle. Byłaś na rozprawie? Ja się boje weksla

Izab_31

Gratulacje to się Panu Łukaszowi należą. :))))

 

Super!! Ja trz czekam na dwie sprawy - moja i męża. Kapitał dawno spłacony a zadają dwa razy tyle. Byłaś na rozprawie? Ja się boje weksla

 

Nie byłam na rozprawie. Na tej pożyczce kapitał spłaciłam dwukrotnie. Mam jeszcze jedną i też jest spłacona. W moich sprawach sąd nawet nie wydał nakazu. Miałam tylko odpowiedzieć na pozew. Chyba nie ma się czego bać. I najważniejsze: nie słuchać tego, co mówi windykacja, bo to guzik prawda.

kamilka1985

Gratuluje powodzenia musimy być dobrej myśli. Z lichwa trzeba walczyć :)

kamilka1985

Iza a od kiedy przestałaś płacić raty? Dziwne bo u męża umowa wypowiedziana a żadnej windykacji tylko listy

Izab_31

Ostatnią ratę zapłaciłam w marcu 2017. Windykator terenowy pojawił się pod koniec kwietnia po drugiej niezapłaconej racie i wypowiedzeniu umowy. Też najpierw przychodziły listy. Uważam, że nie masz się czego bać. Skoro oboje macie te pożyczki, to razem dacie radę. Ja byłam z tym zupełnie sama.

kamilka1985

Boje się tej windykacji tak bardzo ale mąż wiem ze przegoni go ostro - moj mąż wyglada groźnie :) a bardzo często Cię nachodził ? Bo to prawie dwa lata od niepłacenia. Boje się ze będzie jak w piekle ..

Izab_31

Marzec 2017. Pomyłka :)

Miał do mnie jakieś 100 km, więc nie były to częste wizyty. Mój twierdzi, że ma słabość do mnie, dlatego nie prowadził typowych działań windykacyjnych. Cokolwiek to znaczy.

kamilka1985

Czyli niecały rok. Ciekawe jak to wyglada we Wrocławiu ...

Monia33

Ogromne Gratulacje! Ja czekam na pozew, kapitał spłacony podwójnie. Będzie pozew i wtedy uderzam do P.Łukasza.

mn2017

Gratulacje. Mnie też czekają z nimi 2 sprawy. Jak dostanę nakaz poproszę o pomoc Pana Łukasz. I gratulacje i ukłony w stronę pana Łukasza za "dobra robotę"

karin555

Gratuluje mam nadzieje ze Pan Lukasz również i mnie pomoże

epsilon

Gratuluję. Ja na szczęście ich nie miałam ale i tak się cieszę że nie wyszło na ich :D

kamilka1985

A czy to normalne ze profi credit grozi w piśmie pozwem o wyłudzenie pozyczki? Ja się nie boje bo podawałam prawdziwe informacje

Izab_31
A czy to normalne ze profi credit grozi w piśmie pozwem o wyłudzenie pozyczki? Ja się nie boje bo podawałam prawdziwe informacje

 

Tak, to normalne. Dostałam takie samo pismo. Zwykły straszak.

kamilka1985
Tak, to normalne. Dostałam takie samo pismo. Zwykły straszak.

 

Dzięki Iza. Mam nadzieje ze tez będziemy się cieszyć wygrana. Tak bym chciała spać spokojnie ale wierze, ze się uda

Izab_31

Mnie windykator straszył, że zgłoszą na policję wyłudzenie, bo rzekomo nie podałam we wniosku wszystkich zobowiązań. A przecież nikt mnie o to nie pytał. Później twierdził, że rozszerzą egzekucję komorniczą na mojego męża i zlicytują nam mieszkanie. Same bzdury. Sąd nawet nie wydał nakazów w tych sprawach. Żadna rozmowa z nimi nie ma sensu. Jesteście we dwoje, więc będzie Wam naprawdę o wiele łatwiej. Ja się szarpałam sama z debilem. Bądź pewna, że nie zapłacicie już ani grosza i tego się trzymaj. Nawet gdyby sąd wyda nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, to macie 14 dni na złożenie zarzutów. Profi nie leci od razu do komornika, mimo że te nakazy są natychmiast wykonalne. Chyba zdają sobie sprawę, że sąd to zaraz uwali, więc po co im dodatkowe koszty.

andrekost

Brawo Iza, szczerze gratuluję, wniosłaś wiele nadziei ludziom umęczonym przez lichwę Profi.

Gratulacje również dla Łukasza. :)

sama

Gratulacje Iza! Szacunek dla Pana Łukasza.

ZlyBrat

Brawo!!

 

Na szczęcie wszystkie moje sprawy prowadzi Pan Łukasz. Więc i ja pewnie się niedługo pochwalę :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Jezior
   By Jezior
   Czy jest ktoś kto załatwił się zwrot z ubezpieczenia w Proficredit?Jak to zrobić.?
  • marcin641
   By marcin641
   Witam
   Czy przy splacie zobowiązania w całości, mogę się ubiegać o zwrot odsetek? Zaciagnalem pożyczkę w firmie proficredyt na kwotę 4000zl, a splacilem 9700, nie licząc dwóch lub trzech rat 250zł, czyli w sumie ponad 10000zł. To trochę sporo. Wiem, że to nie wygląda za ciekawie, ale byłem delikatnie mówiąc chory w tym czasie kiedy zaciagalem ten kredyt. 
   Proszę o jakąś podpowiedź, czy można z nimi powalczyć
  • AndreKacz90
   By AndreKacz90
   Dzień dobry,
    
   Szukam pomocy i rady odnośnie mojej sytuacji z Profi Credit. Pod koniec stycznia 2020 roku została mi wypowiedziana umowa z Profi Credit, w lutym skontaktowałem się z windykatorem który zaczął mnie nachodzić i ustaliliśmy harmonogram spłaty zadłużenia. Do dnia dzisiejszego spłacałem raty uzgodnione z windykatorem (miałem dwie raty opłacone po czasie, ze względu na księgowanie się wynagrodzenia później niż powinienem dostać je na konto, ale opóźnienie dotyczyło 1 dnia roboczego, o ewentualnej obsuwie informowałem windykatora). 
    
   Wczoraj mailowo dostałem informację od Sądu Rejonowego (mam założone konto na portalu informacyjnym sądów powszechnych) że został wysłany do mnie nakaz zapłaty (jeszcze go nie otrzymałem), pomimo uzgodnień poczynionych z przedstawicielem Profi Credit. Czy składając sprzeciw od nakazu zapłaty mogę powołać się na tą ugodę ustną (którą także w smsie mam informację od Windykatora jaką ratę i do którego dnia miesiąca mam płacić) oraz przesłać potwierdzenia przelewów i zaskarżyć kwotę ? czy mam zaskarżyć całe powództwo? Mógłby mi ktoś powiedzieć czy w takim przypadku mam szansę żeby zostało płacenie rat zgodnie z ugodą, czy będę zmuszony zapłacić jednorazowo pozostałość zadłużenia?
    
   Pozdrawiam,
    
   Andrzej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK