Jump to content
Krzysztofbb

Konto firmowe przez internet ING i ściema

Recommended Posts

Krzysztofbb

Witam,dawno mnie tutaj nie było ale muszę Wam coś opowiedzieć o wspaniałej ofercie ING a mianowicie założenie konta firmowego przez internet w ciągu godziny bez wychodzenia z domu.Do tej pory żyła mi na szyi pulsuje,bank na swojej oficjalnej stronie ma ofertę rzekomego założenia konta firmowego dla spółko z o.o. w ciągu godziny wykorzystując swoje procedury i regulaminy.Zgodnie z tymi procedurami i regulaminami wypełniłem poprawnie wniosek ,wysłałem i okazuje się ,że bank nie jest w stanie zrealizować własnej oferty bez wizyty w banku.Bank podważa wiarygodność podpisu zaufanego epuap , sprawdzonego i nadanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości,oczekuje wizyty w swoim banku z dowodem osobistym.Dowód osobisty to każdy może sobie już wydrukować na drukarce 3D a ogólnie dostępne techniki druku bez problemu załatwią resztę.Do szału doprowadziła mnie rozmowa z bardzo ważnym konsultantem ,który tak się zamotał we własnych wyjaśnieniach że chyba schudł o 2 kg.Jedna WIELKA KPINA Z KLIENTA jest hasłem przewodnim tego banku ,który bezczelnie pisze w swoim oficjalnym haśle reklamowym ,że liczą się ludzie,pewnie maja na myśli swoich udziałowców i zarząd oraz ich portfele.Drogi Banku jeśli nie potrafisz zrealizować własnej oferty na twoich warunkach to nie zawracaj klientom d*py swoją pseudo ofertą ,bo to jest niepoważne....omijać szerokim łukiem.Ps.Wcześniej przed próbą założenia konta internetowego mieliśmy mieć umówioną wizytę w placówce przez konsultanta telefonicznego ich infolinii.Udaliśmy się więc o oznaczonej godzinie do banku a tam okazało się ,że po pierwsze nikt nic nie wie,po drugie nic nie załatwimy bo oddział nie obsługuje firm tylko ciułaczy...jednym słowem drogi kliencie pobiegaj sobie po całym mieście,może wreszcie jakiś oddział łaskawie cię obsłuży...Nie polecam tych amatorów pseudobankowców

Linki
zanzi

nie ma się co dziwić, mało to było wałków. zakładanie konta przez internet powinno być zakazane bo służy to tylko lewiznom.

Guest monkej

Nie rozumiem trochę tego wylewania pomyj i żalu na ING, mają wyraźnie zaznaczone, że bez wizyty w banku albo wysłania papierowej umowy nie ma szans na otworzenie konta przez internet. To tak nie działa, jak zakładanie nowego adresu e-mail. Nawet w przypadku mBanku trzeba mieć konto podstawowe i aktywnie z niego korzystać, aby założyć firmowe bez wychodzenia z domu.

 

Druga sprawa, dużo banków ma tak, że obsługują w oddziale tylko klienta indywidualnego i trzeba sobie na ich mapie oddziałów znaleźć te ze wsparciem kont firmowych, jeszcze inne nie obsługują w ogóle gotówki itd. Ja nigdy nie miałem żadnych problemów z ING, a posiadałem tam firmowe i osobiste konto przez dobrych kilka lat. Wydaje mi się, że większość takich „problemów” wynika przez nierozumienie albo niedopowiedzenia.

 

Sumując, nie ma co się denerwować tylko czytać, pytać i jeszcze raz czytać oraz chodzić do oddziałów, bo żywy człowiek jest znacznie lepszy niż formularz internetowy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądu danej apelacji?

   Za zgodą kolegi karol123 wklejam ten tekst.   "Każdy może złożyć pozew przeciwko nam. Nieodebrany nakaz zapłaty stwarza problem. Jak się zabezpieczyć?   1) Najlepiej przeprowadzić się. WIERZYCIEL MA OBOWIĄZEK POZWAĆ NAS TAM GDZIE MIESZKAMY. Jak udowodnimy, że tam nie mieszkamy to jesteśmy w stanie to odkręcić. Gorzej jak pod tym adresem mieszkamy i przegapimy awizo. Lub jakiś listonosz go nie wrzuci do skrzynki. Wtedy możemy mieć poważny problem.   2) założyć sobie konto w e-sądzie i we

   in Komornik, windykacja

  • Comiesięczne wpływy na konto, a niższa marża

   Witam, Banki oferują niższą marżę w zamian za comiesięczne wpływy na konto. Np. mój bank, czyli Santander wymaga comiesięcznych wpływów w kwocie 2000zł. Jednak nie dopytałam czy muszą być to wpływy z wynagrodzenia czy ogólny "ruch" na koncie w kwocie 2000zł wpływu miesięcznie, np: wpłata oszczędności. Czy któryś z Państwa ekspertów wie jak to jest? I czy np. jednorazowy brak takiego wpływu podwyższa marże? 

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Konto bankowe dla dziecka poniżej 13 lat

   Interesuje mnie gdzie można założyć konto dla dziecka poniżej 13 lat aby wpłacać tam 500 plus. Jakie należy spełnić warunki? Czy posiadaczem takiego konta jest dziecko czy rodzic?

   in Konta bankowe

  • Wynagrodzenie za pracę na konto żony.

   Witam. Mam pytanie odnośnie przesyłania wypłaty na konto żony. Mam jednego komornika i teraz doszedł drugi na kwotę nie całe 2000 zł, więc nie ma tragedii. Mam zajecie przez jednego i drugiego komornika rachunku bankowego.  Zmieniłem pracę i w chwili obecnej pierwsza wypłata pójdzie na konto żony. Wiem, że komornik nie może ruszyć tych pieniędzy ale czy grozi za to kara, więzienie itd? Czy w późniejszym czasie po prostu wystosuje pismo o zajęciu wynagrodzenia zarówno jeden jak i drugi? Na chwilę

   in Komornik, windykacja

  • Konto w banku - gdzie, jeśli mam komornika?

   Witam, moje pytanie tak jak w temacie powyżej, dokładnie chodzi o to że zaczęłam w marcu pracę na etat. Ponieważ mam do spłacania do miesiąc alimenty, które pracodawca potrąca co miesiąc z wypłaty, zostaje mi niewiele z wypłaty, czyli 40% mojego wynagrodzenia jest na koncie bankowym. Na razie konto nie jest zajęte przez komornika ale pewnie to kwestia czasu. Czy pewnego dnia komornik zablokuje konto? Nie mam tam oszczędności, tylko tą pozostałą kwotę wynagrodzenia, nie mam innych dochodów i

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.