Jump to content
Krzysztofbb

Konto firmowe przez internet ING i ściema

Recommended Posts

Krzysztofbb

Witam,dawno mnie tutaj nie było ale muszę Wam coś opowiedzieć o wspaniałej ofercie ING a mianowicie założenie konta firmowego przez internet w ciągu godziny bez wychodzenia z domu.Do tej pory żyła mi na szyi pulsuje,bank na swojej oficjalnej stronie ma ofertę rzekomego założenia konta firmowego dla spółko z o.o. w ciągu godziny wykorzystując swoje procedury i regulaminy.Zgodnie z tymi procedurami i regulaminami wypełniłem poprawnie wniosek ,wysłałem i okazuje się ,że bank nie jest w stanie zrealizować własnej oferty bez wizyty w banku.Bank podważa wiarygodność podpisu zaufanego epuap , sprawdzonego i nadanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości,oczekuje wizyty w swoim banku z dowodem osobistym.Dowód osobisty to każdy może sobie już wydrukować na drukarce 3D a ogólnie dostępne techniki druku bez problemu załatwią resztę.Do szału doprowadziła mnie rozmowa z bardzo ważnym konsultantem ,który tak się zamotał we własnych wyjaśnieniach że chyba schudł o 2 kg.Jedna WIELKA KPINA Z KLIENTA jest hasłem przewodnim tego banku ,który bezczelnie pisze w swoim oficjalnym haśle reklamowym ,że liczą się ludzie,pewnie maja na myśli swoich udziałowców i zarząd oraz ich portfele.Drogi Banku jeśli nie potrafisz zrealizować własnej oferty na twoich warunkach to nie zawracaj klientom d*py swoją pseudo ofertą ,bo to jest niepoważne....omijać szerokim łukiem.Ps.Wcześniej przed próbą założenia konta internetowego mieliśmy mieć umówioną wizytę w placówce przez konsultanta telefonicznego ich infolinii.Udaliśmy się więc o oznaczonej godzinie do banku a tam okazało się ,że po pierwsze nikt nic nie wie,po drugie nic nie załatwimy bo oddział nie obsługuje firm tylko ciułaczy...jednym słowem drogi kliencie pobiegaj sobie po całym mieście,może wreszcie jakiś oddział łaskawie cię obsłuży...Nie polecam tych amatorów pseudobankowców

Linki
zanzi

nie ma się co dziwić, mało to było wałków. zakładanie konta przez internet powinno być zakazane bo służy to tylko lewiznom.

Guest monkej

Nie rozumiem trochę tego wylewania pomyj i żalu na ING, mają wyraźnie zaznaczone, że bez wizyty w banku albo wysłania papierowej umowy nie ma szans na otworzenie konta przez internet. To tak nie działa, jak zakładanie nowego adresu e-mail. Nawet w przypadku mBanku trzeba mieć konto podstawowe i aktywnie z niego korzystać, aby założyć firmowe bez wychodzenia z domu.

 

Druga sprawa, dużo banków ma tak, że obsługują w oddziale tylko klienta indywidualnego i trzeba sobie na ich mapie oddziałów znaleźć te ze wsparciem kont firmowych, jeszcze inne nie obsługują w ogóle gotówki itd. Ja nigdy nie miałem żadnych problemów z ING, a posiadałem tam firmowe i osobiste konto przez dobrych kilka lat. Wydaje mi się, że większość takich „problemów” wynika przez nierozumienie albo niedopowiedzenia.

 

Sumując, nie ma co się denerwować tylko czytać, pytać i jeszcze raz czytać oraz chodzić do oddziałów, bo żywy człowiek jest znacznie lepszy niż formularz internetowy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Firma pożyczkowa przelewa pieniądze na złe konto.

   Miałem dług w jednej z firm pożyczkowych. Z żoną wszystko obliczyliśmy i wyszło że mamy jednak nadpłatę 470 zł. Na infolinii kazali złożyć reklamację. Złożyliśmy i w reklamacji podaliśmy numer konta do zwrotu pieniędzy. Odpowiedź przyszła że przepraszają i że zwrócą pieniądze. Nie zwracali więc wysłaliśmy kolejną reklamację. Odpowiedzieli że pomyłkowo przelali na konto na które była pożyczka uruchamiana a nie na konto wskazane w reklamacji. Problem jest taki że na tamtym koncie miałem wypowiedzi

   in Dla zadłużonych

  • Konto PKOBP Aurum - inny doradca

   Witam.   Posiadam konto ,,Aurum'' w PKOBP i czy jak jestem niezadowolony ze swojego ,,dedykowanego'' doradcy to mogę iść do innego doradcy załatwić sprawę od tak czy będzie jakiś problem?

   in Konta bankowe

  • umowa Bank Pekao SA - konto i wpływy wynagrodzenia

   Witam Pekao SA wymaga konta z przekierowanie wynagrodzenia, czy możliwe jest aby nie przekierowywać wynagrodzenia lecz zasilać to konto z innego konta tego samego klienta (w tytule przelewu wpisać np wynagrodzenie) by bank to zaksięgował jako wynagrodzenie ?

   in Kredyty z dopłatami MdM

  • Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądu danej apelacji?

   Za zgodą kolegi karol123 wklejam ten tekst.   "Każdy może złożyć pozew przeciwko nam. Nieodebrany nakaz zapłaty stwarza problem. Jak się zabezpieczyć?   1) Najlepiej przeprowadzić się. WIERZYCIEL MA OBOWIĄZEK POZWAĆ NAS TAM GDZIE MIESZKAMY. Jak udowodnimy, że tam nie mieszkamy to jesteśmy w stanie to odkręcić. Gorzej jak pod tym adresem mieszkamy i przegapimy awizo. Lub jakiś listonosz go nie wrzuci do skrzynki. Wtedy możemy mieć poważny problem.   2) założyć sobie konto w e-sądzie i we

   in Komornik, windykacja

  • Gdzie konto ?

   W jakim banku obecnie polecacie konto? Chodzi o to żeby działało płynnie z fajna intuicyjna aplikacja mobilna i serwisem internetowym. Z nowoczesnymi technologiami?   

   in Konta bankowe×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.