Jump to content
doradcafirmowy

poszukuje doradców do współpracy

Recommended Posts

doradcafirmowy

jw

PKO BP, Millenium, Santander

Linki

 • Similar Topics

  • Poszukuję kredytu na zakup auta bez bik big itp

   Witam.Poszukuje kredytu od 50 tyś do 70tys.Na okres 60 miesiecy . Bądź kogoś kto z kredytuje konkretny model auta z komisu lub osoby prywatnej. Posiadam umowę o pracę na czas nie określony. Rata jaką mogę płacić to Max 1600zł miesięcznie.

   in BIK i BIG

  • Poszukuję pożyczki 10-20tys

   Witam Poszukuje prywatnej pożyczki w kwocie 10-20tys. Bank odpada, kiedyś niesplacony kredyt i czarna lista. Wszystko już uregulowane.  Chwilówki oczekują spłaty po miesiącu a ja chciałbym wyższa kwotę i rozłożyć raty na rok lub dwa. Pracuje w budowlane więc bez umowy. Wypłata w gotówce do ręki co tydzień. Chciałbym przejść na własny biznes a nie robić na kogoś. Jeśli ktoś jest zainteresowany udzieleniem takiej pożyczki to proszę o priv. 

   in Pożyczki prywatne

  • Pożyczka 125.000zl Pilnie poszukuje

   Witam  Szukam firmy/osoby która udzieli kredytu w wysokości 125.000zl na spłatę kredytów/chwilowek.. Potrzebuje konsolidacji wszystkiego. Dochód na rękę to około 4000zl. Interesuje mnie spłata w minimum 72ratach miesięcznych. Ktoś pomoże?

   in Pożyczki prywatne

  • Poszukuję osoby która udzieli pożyczki prywatnej

   Witam. Szukam osoby, która udzieli mi prywatnej pożyczki w kwocie około 10 tys. zł. Posiadam z le wpisy w bazach ale mam stały dochód. Najlepiej byłoby gdyby taka osoba pochodziła z Podkarpacia. Czekam na wiadomości i oferty. Pozdrawiam. 

   in Pożyczki prywatne

  • poszukuję pożyczki prywatnej 50 tys

   Potrzebuję pożyczyć 50 tys , na jak najdłuższy okres czasu, mam nieruchomość  

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.