Jump to content
doradcafirmowy

poszukuje doradców do współpracy

Recommended Posts

doradcafirmowy

jw

PKO BP, Millenium, Santander

Linki

 • Similar Topics

  • Poszukuję pożyczki 60 000 zł.

   Dzień dobry mam trzy duże kredyty gotówkowe na dom i remont ok 300 000 zł plus chwilówki, jestem zainteresowany kredytem konsolidacyjnym lub gotówkowym na spłatę chwilówek tj. kredytem na 60 000 zł. Zarabiam netto miesięcznie 8000 zł.- zawód prawnika,ale wysokość rat i drobne opóźnienia w spłacie nie pozwalają mi wziąć kredytu bankowego.

   in Dla zadłużonych

  • Poszukuję pożyczki pod zastaw nieruchomości 60 tys.

   Witam   Poszukuję pożyczki prywatnej pod zastaw mieszkania. Wnioskowana kwota 60 tyś. Wyceniona wartość nieruchomości 120 000 zł.   Mam wpis w IV dziale na kwotę 19 500 zł. Pozostało do spłaty 4500 zł. Mam pismo od syndyka, bo firma pożyczkowa upadła.   Mieszkanie znajduje się w Głuchołazach. Wiele inwestorów nie jest zainteresowana małymi miejscowościami.   Mój dochód netto to 1900 zł. Pomaga mi mąż.

   in Pożyczki prywatne

  • Poszukuję Pożyczki 4 Tys zł

   Witam,  Szukam uczciwej osoby do udzielenia mi pożyczki na kwotę 4tys zł  popadłem w lekkie długi i nie jestem w stanie ich spłacić jednorazowo.  Pracuję w Firmie od 2 Lat, więc jestem w stanie zagwarantować terminową spłatę.  proszę o Pomoc i kontakt, Serdecznie pozdrawiam. 

   in Pożyczki prywatne

  • Poszukuje pożyczki pod zabezpieczenie (działka rolna1.385ha)

   Witam. Poszukuje pożyczki prywatnej bez przedplat typu ubezpieczenie itd - około 20-25 tys . wartość działki 50tys - oboje z zona pracujemy na czarno (ja moge zalatwic tylko do wglądu osobistego zaswiadczenie o dochodach) dodatkowo 500+ na dziecko Bardzo prosimy o pomoc

   in Pożyczki prywatne

  • Poszukuję pożyczki 3000 zł

   Witam, poszukuję pożyczki 3000 zł, mam 2 źródła dochodu tj. umowa o pracę oraz renta chorobowa na stałe. Mam komornika i dlatego nie pytam o kredyt w banku czy innej instytucji. Proszę o pomoc.

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.