Jump to content
piterek9864

Pożyczka prywatna 1500 zł.

Recommended Posts

piterek9864

Witam, poszukuje kogoś kto zajmuje się prywatnymi pożyczkami w tak małej kwocie, chciałbym pożyczyć 1500zł na okres 2 miesięcy jestem w stanie oddać 1800-2000 w dwóch ratach co miesiąc. Posiadam stałe źródło dochodów około 2400 netto. Pożyczka z umową lub weksel jeżeli jest konieczne jakieś zabezpieczenie to również wchodzi w grę. Jeżeli potrzeba więcej informacji mogę je również udzielić. Pozdrawiam i proszę o kontakt.

Linki
Ekspert_Kredytowy

A czemu nie uderzysz do chwilówek?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • icemanWlkp
   By icemanWlkp
   Witam , szukam pewnej i zaufanej firmy lub osoby , która może udzielić pożyczki w wysokości 50 000 na okres 60 miesięcy z rata max 1200 zł . Czy takie warunki są możliwe ? pozdrawiam
  • Shoo92
   By Shoo92
   jak w temacie interesuje mnie taka pozyczka
    
  • Kunio
   By Kunio
   Witam, potrzebuję pożyczkę pod zastaw nieruchomości której jestem wspołwłaścicielem 50/50. Nieruchomość (dom z działką) wyceniona na 190 tys zł.
  • cypekr
   By cypekr
   Witam,
   poszukuje finansowania w kwocie 120tys zł na okres 36m-cy z opcja wcześniejszej spłaty. Zabezpieczenie na nieruchomości operat na Ok 350tys zł. DG od 2011 roku. Dochody z działalności na poziomie Ok 20tys netto/mies, niestety mam słaby BIK (branża budowlana, duże opóźnienia w płatnościach). Proszę o rozsądne propozycje.
    
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.