Jump to content
Ekspert_Kredytowy

Spłaciłeś kredyt? Odzyskaj prowizję bankową! Nawet kilka tysięcy złotych

Recommended Posts

Ekspert_Kredytowy

Witam,

 

jeśli dokonałaś/dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego, ratalnego lub chwilówek (czy to gotówką czy poprzez konsolidację, czy też tzw. rolowanie) - możesz otrzymać częściowy zwrot prowizji bankowej.

Odzyskujemy dla naszych Klientów nawet kilka tysięcy złotych.

 

Przyjmujemy umowy kredytowe zawarte po 01.12.2012 r. - a które zostały spłacone wcześniej niż przewidywał harmonogram.

 

Weryfikacja jest BEZPŁATNA.

 

Dane jakie potrzebuję do analizy to:

a) skan umowy kredytowej + informacja kiedy umowa została spłacona

lub

b)

1) Nazwa Banku

2) Data zawarcia umowy kredytowej

3) Okres na jaki była zawarta umowa

4) Data wcześniejszej spłaty kredytu

5) Wysokość prowizji bankowej

 

Dane te można przesłać do mnie na maila umowy@F24.pl podając informację, że jesteś z forum-kredytowego.

 

Zapraszam również do współpracy ekspertów, doradców i inne osoby zainteresowane produktem.

 

Orzechowski Dariusz

tel. 68 452 22 16

 

http://www.F24.pl

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witam,

 

pragnę się pochwalić, że wygraliśmy kolejne procesy przeciwko Bankom.

 

Tym razem Sąd Apelacyjny nie uwzględnił roszczeń banku o umorzenie postępowania i przyklepał wyrok, zaś Bank musiał dokonać wypłaty pieniędzy dla Klienta.

 

Tym razem przegrał ING Bank Śląski.

 

Mamy na koncie mnóstwo wyroków - prowadzimy kolejne sprawy.

 

Zapraszam do kontaktu.

Ekspert_Kredytowy

Masz do odzyskania prowizję bankową za wcześniej spłacony kredyt?
 

Nasza Kancelaria poprowadzi dla Ciebie sprawę o odzyskanie prowizji bankowej, przedłużeń chwilówek, zwrot spreadu walutowego w kredytach CHF.

 

Pytania? Jestem do dyspozycji.

kamilka1985

Brałam kredyty od 2011 roku, często spłacałam je wcześniej. Do jakiego czasu można starać się o zwrot ?

Ekspert_Kredytowy

Kredyty zaciągnięte po 12.2011 roku i:

są dwie szkoły jeśli chodzi o przedawnienie - jedne mówią, że jest to 10 lat od spłaty kredytu, inne, że na wezwanie i sprawę w Sądzie przeciwko Bankowi - mamy 3 lata od spłaty i zamknięcia kredytu.

Ekspert_Kredytowy

Zapraszamy.

 

Skutecznie walczymy z kredytami frankowymi - unieważniamy umowy i wszystkie zapisy uznane przez Sąd za niedopuszczalne (abuzywne).

 

Bezpłatna wstępna analiza.

 

pozdrawiam

OrzechowskI Dariusz

tel. 68 452 22 16


 • Similar Topics

  • kredyt hipoteczny związek nieformalny duża dysproporcja w zarobkach

   Witam, mam pytanie dotyczące brania kredytu hipotecznego przez osoby w związku nieformalnym gdzie 1 osoba na umowie o prace zarabia 5200 a 2 osoba też na umowie o pracę zarabia najniższą krajową ok 1633 zł. Chodzi o kredyt hipoteczny na kwotę 150 000 zł, wkład własny 200 000 zł, mieszkanie za 350 000 zł.  Czy przez niskie zarobki jednej z osób warunki kredytu na 2 osoby byłyby mniej korzystne niż przy braniu kredytu na 1 osobę? Pozdrawiam Kasia

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt 30 tyś pod zastaw nieruchomości

   Witam,   Szukam kredytu na poziomie 20-30 tyś pod zabezpieczenie nieruchomości o wartości 100 tys. lub Banku który dopisze się jako drugi w hipotece budynku który nie jest jeszcze oddany do użytkowania, wartość nieruchomości 1.2 mln, kredyt hipoteczny 360tys.     1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - max z możliwością wcześniejszej spłaty. 3.Wysokość kredytu - 350 jest 4.Wkład własny 950000 5.Wartość nieruchomości - 1.2-1.

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Windykacja Lime Kredyt.

   Witam, właśnie miałam niemiła rozmowe z pracownicą Lime Kredyt. na wczoraj miałam wymagalna pozyczę 1850zł. mówie ze chce sie dogadac i spłace do końca miesiąca aona na mnie z ry...em ze nie wywiazałam sie z umowy i wziełam pozyczke z zamiarem jej nie spłacenia. straszy ze jak do 08.02 nie zapłace to wysla terenowego. maja takich? miał ktoś jakies doswiadczenia z ta firmą?

   in Chwilówki

  • Kredyt na budowę domu

   .Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 300 3.Wysokość kredytu - 300 000 PLN 4.Wkład własny Działka budowlana 9 ar 5.Wartość nieruchomości - 450 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości -  115 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) -  Małopolska/Olkusz 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - Tworzenie projektu 11.Łączna licz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt hipoteczny na kupno domu w stanie surowym

   Staramy się o kredyt w PKO, dowiedziałam się na forum że inne banki mają lepsze propozycje... Tym bardziej że narzeczony jest kierowcą i podstawę ma mniejszą niż faktyczny zarobek...    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 35 lat 3.Wysokość kredytu - 400.000   W tym 44tys na spłatę zobowiązań (hipoteka+konsolidacja)    4.Wkład własny - 40.000 5.Wartość nieruchomości - 500.000 (tyle wpisała Pani doradczyni) 6.Rynek pier

   in Dyskusje Ogólne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.