Jump to content
pjotrq986

Nowy Bik a punktacja 54/100 ??

Recommended Posts

pjotrq986

Witam z żoną będziemy starać się o kredyt hipoteczny z wplata własna sprawdziłem raport bik i płace raty na czas nie zalegam Z niczym powyżej 30 dniu , czy Z taką punktacja można się starać?? 

Edited by pjotrq986
Linki
Maciek86

Punktacja nie decyduje o przyznaniu kredytu hipotecznego. Analitycy przy kredytach hipotecznych sprawdzają BIK indywidualnie.

Jeśli coś się wydarzyło w historii kredytowej, to na pewno będziesz miał większą możliwość wytłumaczenia sytuacji, niż przy kredycie gotówkowym, gdzie takie sytuacje są traktowane zero-jedynkowo.

Punktacja na poziomie 54pkt to średnia punktacja, ale tak jak już napisałem- nie punktacja jest decydująca, a cała analiza historii kredytowej.

 

Załóż temat w dziale kredytów hipotecznych, wypełnij odpowiedni schemat, to koledzy przedstawią Tobie najciekawsze oferty oraz odpowiedzą na nurtujące Ciebie pytania.

pjotrq986

Dzięki kolego za odpowiedz , bo nie wiedziałem jak patrzyć na te punkty w biku widnieje na zielono 

Ekspert_Kredytowy

Jeśli chcesz, możesz mi podesłać raport do wstępnej analizy, powiem Ci co można zrobić, żeby poprawic scoring. 

pjotrq986

Wysłałem na priv 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Umowa o Pracę i kiepski BIK - Kredyt 50-100k

   Potrzebuje kredytu gotówkowego na spłatę pewnych rzeczy (może być też konsolidacyjny). Miałam wcześniej chwilówki i to już udało mi się samej spłacić, ale posiadam jeszcze 3 niezamknięte zobowiązania z opóźnieniami ponad 30 dni, a więc punktacja w BIK spadła znacząco  Obecnie wynosi 49/100   Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony (od 4 miesięcy)   Kwota kredytu 50-100 tys. (najlepiej bliżej górnej granicy) Okres kredytowania Jak najdłużej, niska rata Kwoty 3 ostatnio otr

   in Kredyty gotówkowe

  • Dziwna sprawa z Bik

   Witam   Mam takie pytanko od 2014 praktycznie do 2019 (czyli koło 5 lat) miałem debet na koncie rzedu 1900 zł oczywiscie co miesiac wplacalem tam jakies 300 zl czasem wieksze kwoty ale na zakonczenie miesiaca ciagle koło -1900 sie krecilo. Brałem też 2 kredyty w tym banku i oba spłaciłem   Chciałem zobaczyc jakim mam BiK i zakupiłem raport z ocena punktową dziś a tam 460 i 5 gwiazdek (jeszcze stara ocena) nie rozumiem tego bo wydaje mi sie ze skoro ostro debetowałem to powinn

   in BIK i BIG

  • Czyszczenie Bik, stare zobowiązania.

   Witam czy jest ktoś na forum bądź jakąś firma ktora przeanalizuje i wyczysci Bik gdyż staram się o kredyt gdyż moja sytuacja materialna się poprawiła, a posiadam jakieś stare wpisy, czy jest możliwość ich usunięcia szybciej mimo splacenia? W załączniku raport bik      

   in BIK i BIG

  • KH, a BIK

   Złożyłem wniosek na kredyt hipoteczny na 25000 złotych na zakup wymarzonego mieszkania w PKO BP . Spełniam wszystkie podstawowe kryteria, takie jak dochody, umowy itp. Niestety okazało się że system w PKO BP mnie nie puścił ze względu na to że widnieje w Bankowym Rejestrze. W 2012 przez firmę którą prowadziłem miałem kryzys finansowy, nie spłaciłem karty kredytowej w ING.  Przerwa trwała ponad 60 dni, a kwota to 10700 zł. Całość została spłacona do 11 czerwca 2014 roku. W 2016 brałem k

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Usuwanie zamkniętych zobowiązan z BIK a inne zgody

   Chciałabym dowiedzieć się jakie pismo należy przygotować do banku/instytucji aby usunąć z BIK zamknięte zobowiązanie lub przesunąć je do sekcji statystycznej (bo wtedy staje się niewidoczne ? ). Mam dwa zamknięte kredyty z opóźnieniami + inne zamknięte zobowiązania spłacane terminowo. Tylko jednocześnie nie chciałabym wycofywać żadnych zgód, tak by w przyszłości móc ponownie wnioskować o kredyt w danym banku czy firmie pożyczkowej.   Znalazłam takie pismo, czy te będzie odpowiednie ?

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.