Jump to content
pjotrq986

Nowy Bik a punktacja 54/100 ??

Recommended Posts

pjotrq986

Witam z żoną będziemy starać się o kredyt hipoteczny z wplata własna sprawdziłem raport bik i płace raty na czas nie zalegam Z niczym powyżej 30 dniu , czy Z taką punktacja można się starać?? 

Edited by pjotrq986
Linki
Maciek86

Punktacja nie decyduje o przyznaniu kredytu hipotecznego. Analitycy przy kredytach hipotecznych sprawdzają BIK indywidualnie.

Jeśli coś się wydarzyło w historii kredytowej, to na pewno będziesz miał większą możliwość wytłumaczenia sytuacji, niż przy kredycie gotówkowym, gdzie takie sytuacje są traktowane zero-jedynkowo.

Punktacja na poziomie 54pkt to średnia punktacja, ale tak jak już napisałem- nie punktacja jest decydująca, a cała analiza historii kredytowej.

 

Załóż temat w dziale kredytów hipotecznych, wypełnij odpowiedni schemat, to koledzy przedstawią Tobie najciekawsze oferty oraz odpowiedzą na nurtujące Ciebie pytania.

pjotrq986

Dzięki kolego za odpowiedz , bo nie wiedziałem jak patrzyć na te punkty w biku widnieje na zielono 

Ekspert_Kredytowy

Jeśli chcesz, możesz mi podesłać raport do wstępnej analizy, powiem Ci co można zrobić, żeby poprawic scoring. 

pjotrq986

Wysłałem na priv 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Telefon na abonament albo internet a zły BIK.

   Witam Czy majac zla historie kredytowa ale juz wszystko splacone . bik erif czysty wpisy tylkow bik dostane tdlefon na abonament badz internet w jakies sieci?

   in Dyskusje Ogólne

  • Zapytania z chwilówek w BIK.

   W raporcie BIK mam 24 zapytania z ostatnich 12 miesięcy i 21 z BIG InfoMonitor czyli sporo. Większość tych zapytań pochodzi z chwilówek, każda jednak jest spłacona bez choćby jednego dnia opóźnienia. Moja ocena to 66/100 - czyli jednak dosyć kiepska i zakładam że wynika to z dużej liczby zapytań. Czy usunięcie chociaż kilku tych zapytań jest w stanie podnieść mój scoring? 

   in BIK i BIG

  • Wpis bik lendon

   Szanowny Kliencie, W odpowiedzi na Pana wiadomość informujemy, że Pana dyspozycja nie zostanie zrealizowana. Podstawą prawna: Spłata nastąpiła 30 dni od daty wystawienia wezwania do zapłaty- zgodnie z  art. 105a ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz. U. 1997 nr 140, poz. 939 z późn.zm.) wierzyciel - spółka Innovatio Risk Solutions - może przetwarzać dane po wygaśnięciu zobowiązania wynikającego z wyżej wymienionej umowy w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka

   in BIK i BIG

  • pytanie o BIK

   Witam,    .Ostatnio wygenerowałem nowy raport BIK i zauważyłem że kwota zobowiązań zmniejszyła się pomimo braku spłaty długów. Chodzi o chwilówki, których nie spłacam od kilku miesięcy. Porównałem wcześniejszy oraz najnowszy raport BIK i znalazłem takie coś (załączam zdjęcia)     Może mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi?

   in BIK i BIG

  • Bank nie usuwa wpisu w BIK mimo wyroku sądu

   Moja mama odziedziczyła dług po zmarłej mamie 3 lata temu. Sądownie uzyskała wyrok że dziedziczy do wartości inwentarza a że  zmarła nie pozostawiła majątku bank nie może rościć praw. Przysłali 3 miesiące temu że usuną wpis. Dalej istnieje. Mama przez te lata nie mogła nawet nic na raty wziąć bo widniało zadłużenie od ponad 900 dni. Co można z tym zrobić? Bank pomimo ciągłych listów i telefonów nic dalej z tym nie robi.

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.