Jump to content
rafalw

Analiza raportu BIK po dawnych długach

Recommended Posts

rafalw

Witam,

 

Z ładniejszą połową myślimy nad zakupem nieruchomości częściowo sfinansowanej kredytem. Z racji tego że druga połowa miała kiedyś przeboje z długami które są już spłacone postanowiłem pobrać raport BIK oraz sprawdzić w innych miejscach - BIG,KRD i tam jest czysta. Natomiast nie wiem czy dobrze czytam raport BIK. Wg raportu jest teraz czysta natomiast te wszystkie stare, uregulowane zobowiązania są w celach statycznych tzn widoczne dla nas? Jak teraz Agnieszkę widzą banki?

 

Załączam raport więc prosił bym o zaglądnięcie za co z góry dziękuję.

00000000000014063591 (2).pdf

Linki
Maciek86

Jest tak, jak piszesz.

Wszystkie zobowiązania są w części statystycznej, czyli są tylko widoczne dla partnerki.
Banki nie będą widziały tych zobowiązań.

Agnieszka będzie traktowana, jak osoba bez historii kredytowej.

rafalw

No to dobrze wiedzieć. Teraz nas czeka mozolnie budowanie wiarygodności w oczach banku. 

rafalw

No to dziś chcieliśmy kupić coś na alle z opcja raty 0 x10 i zonk.

 

"

Twój wniosek został odrzucony

Niestety bank nie przyznał Ci limitu na zakupy na Raty Od.nowa. Nie możesz kupić przedmiotów na raty - wybierz inną metodę płatności.

POWÓD ODMOWY BANKU

Informacje znajdujące się w Systemie Bankowy Rejestr, którego administratorem jest: Związek Banków Polskich z siedzibą w Warszawie, Biuro Obsługi Klientaul. Postępu 17A, 02-676 Warszawa. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze Związkiem Banków Polskich."

 

Własnie wypełniłem wniosek i jutro ślemy litem poleconym.

Aż ciekaw jestem co tam siedzi.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • BIK, BIG co jeszcze warto sprawdzić?

   Dzień dobry,   w przeszłości udało mi się złapać parę mandatów, kwoty niewielkie od 100 do 300 pln. Zazwyczaj zwlekałem z płatnościami. Regulowałem dopiero w momencie kiedy komornik przypominał mi o tym listownie. Myślę, że jesteśmy już rozliczeni. Wszystkie pozostałe rachunki, zobowiązania, raty, abonamenty płaciłem, płacę w terminie a nawet przed. W tym roku chciałbym razem z narzeczoną uruchomić kredyt hipoteczny. Co warto sprawdzić? Co sprawdza bank? BIK, BIG co jeszcze?  

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Konto bankowe, bik

   witam, pytanie bardziej z ciekawości.. czy pracownik X banku moze sprawdzić konto bankowe, historie wydatkow , wplywow itp innego banku? Np pracownik Santandera konto banku PKO.    Kolejne pytanie.. czy kolega, koleżanka ma prawo tak bezpodstawnie sprawdzić np moją historie w BIK? Z czym zalwtam itp Tak z czystej ciekawości.    Dziekuje za informacje  

   in BIK i BIG

  • Wpisy chwilówek BIK - usuwać czy zostawić?

   Przeglądnąłem swój raport BIK - ocena 58/100 Jest mnóstwo wpisów z Vivus i Wonga - cześć spłacone terminowo, część nie - większość już przekroczyła 5 lat.   Obecnie od 2 lat zero jakichkolwiek zapytań o kredyty itp, za tydzień rejestruję działalność gospodarcza, będę chciał się starać o kredyt na auto do 20 000 tyś zł.   Czy warto wysłać do nich cofniecie zgody na przetwarzanie danych aby usunąć te wpisy?  

   in BIK i BIG

  • BIK - nowa a stara punktacja

   Znalazłem jakiś czas temu wzór jak konwertować nową punktację na starą i odwrotnie. Nie mogę teraz tego znaleźć. Może mi ktoś podać linka do tego lub podać te wzory??

   in BIK i BIG

  • opóźnienia i zapytania bik

   Witam, interesuje mnie kredyt jak najszybciej na kwotę ok. 30000zł , bądź konsolidację moich zobowiązań plus dodatkowe 30000zł. Czas mnie nagli, ponieważ potrzebuje na remont. Moim problemem jest spłacony już całkowicie kredyt w Providencie na którym widnieje opóźnienie, oraz spora liczba zapytań. Aktualnie status w BIKU bez opóźnień. Santander Bank odrzucił wniosek ze względu na zapytania.  Kwota kredytu - 30 000 zł Okres kredytowania - 10 lat Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.