Jump to content
Raspberry

Usuwanie zamkniętych zobowiązan z BIK a inne zgody

Recommended Posts

Raspberry

Chciałabym dowiedzieć się jakie pismo należy przygotować do banku/instytucji aby usunąć z BIK zamknięte zobowiązanie lub przesunąć je do sekcji statystycznej (bo wtedy staje się niewidoczne ? ). Mam dwa zamknięte kredyty z opóźnieniami + inne zamknięte zobowiązania spłacane terminowo. Tylko jednocześnie nie chciałabym wycofywać żadnych zgód, tak by w przyszłości móc ponownie wnioskować o kredyt w danym banku czy firmie pożyczkowej.

 

Znalazłam takie pismo, czy te będzie odpowiednie ?

 

W związku z całkowitą spłatą i zamknięciem mojego zobowiązania wynikającego z umowy z dnia:  .............. wnoszę o wykreślenia moich danych osobowych ze wszelkich rejestrów w tym BIK dotyczącej ww. zobowiązania przez Państwa instytucję oraz o przesunięcie zobowiązania do sekcji statystycznej bazy BIK.

 

Pytam, ponieważ miałam taką sytuację. Wysłałam pismo, zobowiązanie zamknięte zostało usunięte a po pewnym czasie gdy chciałam ponownie wnioskować okazało się, że zgody zostały wycofane i nie mogę starać się o żaden produkt.

Ekspert_Kredytowy

Masz raport z BIK aktualny?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK