Jump to content
Raspberry

Usuwanie zamkniętych zobowiązan z BIK a inne zgody

Recommended Posts

Raspberry

Chciałabym dowiedzieć się jakie pismo należy przygotować do banku/instytucji aby usunąć z BIK zamknięte zobowiązanie lub przesunąć je do sekcji statystycznej (bo wtedy staje się niewidoczne ? ). Mam dwa zamknięte kredyty z opóźnieniami + inne zamknięte zobowiązania spłacane terminowo. Tylko jednocześnie nie chciałabym wycofywać żadnych zgód, tak by w przyszłości móc ponownie wnioskować o kredyt w danym banku czy firmie pożyczkowej.

 

Znalazłam takie pismo, czy te będzie odpowiednie ?

 

W związku z całkowitą spłatą i zamknięciem mojego zobowiązania wynikającego z umowy z dnia:  .............. wnoszę o wykreślenia moich danych osobowych ze wszelkich rejestrów w tym BIK dotyczącej ww. zobowiązania przez Państwa instytucję oraz o przesunięcie zobowiązania do sekcji statystycznej bazy BIK.

 

Pytam, ponieważ miałam taką sytuację. Wysłałam pismo, zobowiązanie zamknięte zostało usunięte a po pewnym czasie gdy chciałam ponownie wnioskować okazało się, że zgody zostały wycofane i nie mogę starać się o żaden produkt.

Linki
Ekspert_Kredytowy

Masz raport z BIK aktualny?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Szukam pomocy w konsolidacji zobowiązań.

   Witam serdecznie pilnie potrzebuję kredytu pożyczki czegokolwiek na spłatę moich zaległości...chciałabym płacić 1 niska ratę a wpadłam w pętle.  PROSZĘ POMÓŻCIE  Jestem młodą mamą w zeszłym roku wszystko mi się posypalo w grudniu straciłam pracę i nie miałam jej aż do marca tego roku. Miałam 2 kredyty były splacane ale gdy straciłam pracę nie wiedziałam jak związać koniec z końcem bo raty mnie przerosly.  Credit Agricole do spłaty około 50000 rata 1200zl Credit Agricole zosta

   in Dla zadłużonych

  • Nieruchomość pod zastaw na spłatę zobowiązań.

   Proszę o radę mam nieruchomość która mogłaby być zabezpieczeniem pożyczki na spłatę pożyczek pozabankowych i chwilowek. Czy są jakieś firmy które się tym zajmują.  Przeczytałam sporo na tym forum o spłatach chwilowek i żeby się broń boże nie zadłużac ale skoro mam zabezpieczenie moze warto by było ?    

   in Dla zadłużonych

  • Konsolidacja zobowiązań z przeniesieniem hipoteki

   Mam kilka produktów do konsolidacji ok 6 pożyczek gotówkowych + pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny. Wartość domu 350 000 - kredyty w sumie ok 200 000  W związku z rozwodem, chciałbym wszystko podpiąć pod jeden kredyt. Znajdzie się jakiś chętny który w tym pomoże? 

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Kredyt 8-10 tys. na spłatę 3 zobowiązań

   Witam.   Potrzebny kredyt w granicach 8-10tys. na spłatę 3 zobowiązań w firmach pożyczkowych.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam.   Kwota kredytu      8-10tys Okres kredytowania     48-60 rat Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń:     3400x3 + 900x3 Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)     3400netto+ 900 dodatek+ (13-tka i mundurówka raz w roku 3400/2500),gratyfikacja urlopowa 2100 Źródło uzyskiwania doc

   in Kredyty gotówkowe

  • Spłata zobowiązań.

   Dobry wieczór, Rok temu wpadłam w pętle zadłużenia, zaczęło się od mini kredytów w mbanku po chwilowki żeby mieć na ratę w w/w banku, skończyło się to tak, ze przez kilka msc nie było na spłatę raty i urosło. Jak większość z Was ukrywałam to przed rodzina bo było mi po prostu wstyd, sama sobie na to zapracowałam - sama sobie dam radę- tak myślałam. Po pół roku kwoty które przychodziły w listach od różnych firm powodowały, ze bałam się coraz bardziej aż w końcu powiedziałam partnerowi a on c

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.