Jump to content
Mateusz5914

Ugoda Ultimo.

Recommended Posts

Mateusz5914

Witam. Dostałem wiadomość od windykatora terenowego z ultimo że w poniedziałek kończy się czas na polubowne załatwienie sprawy. Dług wynosi ,3600 zł. Proponuję on 1 rata 10% wartości zł a następne minimalnie 250 zł. Jak do tego podejść? Podpisywać ? Negocjować ? Odmawiać ?

Linki
lukaszb
2 godziny temu, Mateusz5914 napisał:

Witam. Dostałem wiadomość od windykatora terenowego z ultimo że w poniedziałek kończy się czas na polubowne załatwienie sprawy. Dług wynosi ,3600 zł. Proponuję on 1 rata 10% wartości zł a następne minimalnie 250 zł. Jak do tego podejść? Podpisywać ? Negocjować ? Odmawiać ?

Sprawa była w sądzie?

Mateusz5914

Nie. W poniedziałek idzie pozew 

lukaszb
12 minut temu, Mateusz5914 napisał:

Nie. W poniedziałek idzie pozew 

Niech idzie. Z mojego doświadczenia wynika, że 90% spraw z Ultimo upada w sądach, zatem masz dużą szansę o ile będziesz miał dobrego pełnomocnika, że grosza nie zapłacisz. Inaczej mówiąc najpierw czekałbym na nakaz i się bronił, a później ew pomyślał o ugodzie. Niech sąd zweryfikuje, to Twoje konstytucyjne prawo, czy w ogóle jesteś Ultimo cokolwiek winien.

Kadi25

Człowieku walcz. My od lutego wisimy w sądzie po sprzeciwie i nic zero kroków. Jedynie ultimo dzwoni że już z komornikiem jedzie i ostatnia szansa na ugodę. Więc nie taki straszny diabeł jak go malują. 😉

Dzielny1991

U mnie ultimo kupilo dług z ASA POLSKA żądają 7300 zł +koszty zastępstwa 1280 zł i czekam na sąd i co stwierdzi w mojej sprawie. Jeśli bym przegrał wtedy będę negocjować ugodę spłaty w innym wypadku nie ma takiej opcji. Byle byś uznał dług to ci rozloza na raty dogodne a żerują na niewiedzy ludzi ze można się bronić 

Mateusz5914

Dobrze dziękuję za pomoc. Panie Łukaszu czy jak przyjdzie nakaz zapłaty pomoże mi Pan napisać odwołanie ? 

lukaszb
4 minuty temu, Mateusz5914 napisał:

Dobrze dziękuję za pomoc. Panie Łukaszu czy jak przyjdzie nakaz zapłaty pomoże mi Pan napisać odwołanie ? 

Tak, oczywiście.

Zosienka

Witam u mnie tez ultimo kupilo dlug od aasa, zadaja 6581zl i dzisiaj otrzymalam pozew z Sadu Rejonowego. Co mam robic?? jak sie bronic?? Jestem kompletnie zielona w temacie.

lukaszb
2 minuty temu, Zosienka napisał:

Witam u mnie tez ultimo kupilo dlug od aasa, zadaja 6581zl i dzisiaj otrzymalam pozew z Sadu Rejonowego. Co mam robic?? jak sie bronic?? Jestem kompletnie zielona w temacie.

Musisz lecieć z tym do prawnika. Sama sobie nie poradzisz. Możliwe, ze sprawa jest do wygrania.

Zosienka

A co Pan sadzi o Fundacji Eurolege?? Mam jeszcze kilka sporych zobowiazan do splacenia i robie to systematycznie na co idzie wiekszosc mojego funduszu domowego i niestety zbytnio niestac mnie na prawnika.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Eques Debitum i Ultimo.

   Dzien dobry dostałem 2 nakazy zapłaty z SR .Jeden z super grosz wziołem 7 tys na 36 rat po 420 zł Spłaciłem 6 rat co daje ok 2600 ,sąd wystawił nakaz na 12 tys .Drugi nakaz z aasa ,pozyczka była na 5 tys spłacone 6 rat po 408 zł tj ok 2500 nakaz wystawiony na 6 tys .Czy jest sens pisać sprzeciwy ? Jesli tak jak sie bronić ?  Pozdrawiam 

   in Dla zadłużonych

  • Ugoda z bankiem na “duży” kredyt.

   Witam,   Mam dług w Polsce w wysokości około 180.000zł wliczając odsetki, sam kapitał pożyczki jest około 2-krotnie niższy (myślę że około 80.000zł dostałem łącznie od banku, ale już nie pamiętam). Moja sytuacja w Niemczech jest w miarę stabilna. Posiadam udział mieszkaniowy w Polsce, ale z tym krajem nic mnie nie wiąże.   Myślę nad dwoma wariantami: upadłość konsumencka i pojechanie do UK na okres roku lub porozumienie się z bankiem, z którym nie rozmawiałem od około 3 lat (

   in Dla zadłużonych

  • Cesja z Aasa do Ultimo. Zawarta ugoda a spłacony kapitał.

   Dzień Dobry   W styczniu podpisałem ugodę z Ultimo po Assie wzialem 3000 zł, całosc ponad 5000 zł. Miałem napisać reklamację i z faktu że chciałem wcześniej spłacić całą pożyczkę mieli mi uznać reklamację, naturalnie potem wykpili się że nic takiego nie mówili. Czy mam szansę nie przegrać w sądzie jakbym jednak przestał płacić tą ugodę, spłaciłem do tej pory już 3700?

   in Dla zadłużonych

  • Dług w Ultimo Portfolio Investment.

   Ultimo portfolio investment łączna kwota ok 3000.  Sprawa umorzona przez komornika w październiku 2018r. Co dalej? Przeczytałam że oni zajmują się zadłużeniami z pożyczek a ja nigdy żadnej nie brałam. Kontaktować się z nimi czy czekać aż przyślą mi pismo jakieś? 

   in Komornik, windykacja

  • Brudkowski - sąd i ugoda.

   Witam, sprawa ewidentnie raczej przegrana, pozyczka, odstapienie, splacona stowa z tysiaca. Jaka macie taktyke, sprawa jest w sadzie dogadywac sie na raty ale sprawy nie cofna, czy isc do ostatniej barykady tj. Sprzeciw, odpis wyroku, uzasadnienie i po 50 zl sobie odkladac co miesiac. Nie chce sie uzerac w sadzie majac ugode badz splacona pozyczke..sprawa to credilo. Co do tego ze musze raczej splacic nie mam watpliwosci firma chce sam kapital i odsetki ustawowe.

   in Chwilówki

 • Similar Content

  • Julia2011
   By Julia2011
   Aasa pozwala mnie w epu, skutecznie złożyłam sprzeciw, sprawa przekazana do rejonu. Aasa sprzedała do Ultimo w trakcie procesu i ci chcą już kwotę pożyczki powiększoną o koszty pełnomocnika, czy to normalne? Teraz dopiero zapadł wyrok w rejonie i sąd uznał ich żądanie tylko w części, czyli o wiele mniejsza kwota niż życzy sobie Ultimo i Aasa w epu. Komu teraz płacić, do Aasy czy Ultimo? Ultimo nie przedstawiło żadnej umowy cesji, są telefony i wezwania do zapłaty.
  • Misiek1093
   By Misiek1093
   Witam, was bardzo serdecznie. Muszę się was o coś poradzić. Jak w temacie chodzi o Ultimo. Stali się wierzycielami 3 niespłacanych chwilówek. W dniu 18.09.2018 podpisałem na swoje nieszczęście. Nie bylem na forum i z głupoty to ścierwo podpisałem. Teraz sprawa wygląda następująco. Do spłaty było: 
    

   Ugoda była na kwotę 9 907, 86 zł. Tyle miałem spłacić. W chwili obecnej wpłaciłem im łącznie 1700 zł. Zamiast mieć do spłaty 8200 zł jak to było ostatnio na stronie mam dzisiaj do spłaty 9 533, 68 zł. Nosz k****a o co z tym już chodzi. Spłacam studnie bez dna ?! 😡 Co mam robić w tej sytuacji bo powoli już nie tyle co pieniądze to tracę cierpliwość. 
    
  • adi925
   By adi925
   Witam,
   Dostałem z SR Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym od Ultimo Portfolio Investment za niezapłaconą pożyczkę od Hapi. Problem w tym, że termin do złożenia sprzeciwu mija dzisiaj (22.05).  Chciałbym przede wszystkim ugrać, żeby Sąd zgodził się rozłożyć kwotę na raty (najlepiej jak najmniejsze kwoty rat) i zwolnił mnie z kosztów procesu. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w merytorycznym i sensownym sformułowaniu zarzutów oraz uzasadnieni sprzeciwu? Czy jest jeszcze na to szansa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.