Jump to content
patryko2

Przetwarzanie moich danych kredytowych po wygaśnięciu zobowiązania

Recommended Posts

patryko2

Witam,

W przeszłości miałem przeterminowania na kredycie wynoszące maksymalnie 33 dni, wszystkie zobowiązania, które nie spłacałem regularnie zostały przeze mnie całkowicie zamknięte i jest to widoczne w wygenerowanym raporcie BIK. Wystosowałem do banków tzn. Alior banku i Santander pismo o zaprzestaniu przetwarzania moich danych w bazie BIK S.A od Santadera dostałem list zwrotny "Potwierdzam, że w bazie BIK S.A nie widnieje żaden wpis naszego banku dotyczący wskazanego w zgłoszeniu Pana rachunku kredytowego"

Jednak w obu sytuacjach widnieje zapis w raporcie BIK "Zgoda indywidualna na udostępnianie danych po wygaśnięciu zobowiązania udzielona dn..." 

Moja ocena punktowa jest bardzo niska tzn. 45/100 

Sugerowałem się tym wzorem: https://blogkredytowy.pl/wycofanie-zgody-na-przetwarzanie-danych-w-bik/ 

 

Bardzo proszę o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne oczekuję poprawy mojego scoringu bo zobowiązania spłaciłem. 

Mam aktualny bo wygenerowany dziś raport BIK, jeżeli będzie potrzebny to mogę przedstawić

 

Z góry dziękuję za pomoc 

 

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witaj, poproszę o raport na maila biuro@czyszczenieBIK.pl podając link do tego tematu. 

Ftxsxhs

Santander wysyła takiego sms jak już wpis został przez nich usunięty 😉 tak było w moim przypadku , dostałam sms takiej samej treści, sprawdziłam raport bik i wpis został przeniesiony do części statystycznej.

patryko2

Po jakim czasie Pani dostała takiego SMS?

Ftxsxhs

Reklamacje zgłosiłam ok 11 rano a po południu otrzymałam sms, od razu pobrałam raport i faktycznie informacja o kredycie została przeniesiona do czesci statystycznej .

patryko2

wysłałem raport bik na @ niestety nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi 

@Ekspert_Kredytowy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych w BIG

   Witam   Czy jest w ogóle możliwość usunięcia zapytań o moje dane z Biura Informacji Gospodarczej? Szukałem w internecie ale cały czas tylko pokazuje mi BIK a mi chodzi o BIG. Prosiłbym o pomoc..

   in BIK i BIG

  • Gdzie złożyć pismo o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych?

   Cześć, jak w temacie, czy pismo o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na siedzibę banku czy zlozycr w oddziale i wziąć potwierdzenie?

   in BIK i BIG

  • Zawiadomienie o przetwarzaniu danych Santander Bank SA, BIK

   Dzien Dobry,   Uprzejmie prosze o porade. Otrzymalam zawiadomienie o zamiarze przetwarzania danych z banku Santander Bank SA z powodu zaleglosci dluzszych niz 60 dni. Zawiadomienie zostalo wyslane 62 dnia, obecnie to 68 dzien zadluzenia. Wplaty zadluzenia dokonam w tym tygodniu. Czy w takiej sytuacji, po zakonczeniu kredytu, ktorego ostatnia rata planowana jest na grudzien, moje dane beda dalej wisiec w BIK? Czy jesli dokonam wplaty obecnie zaistnialych zaleglosci w ciagu 30 dni o

   in BIK i BIG

  • Przetwarzanie danych bez zgody klienta w BIK

   Witam, ostatnio Santander Bank Polska wypowiedział mi kartę kredytową. Przeterminowanie wynosiło powyżej 60 dni, bank wysłał pismo informujące o zamiarze przetwarzania danych 18.04, listem zwykłym. Kartę spłaciłem w całości dnia 17.05 (w 29 dniu po nadaniu listu), korzystając z bankowości internetowej Santander (opcja spłata całkowita karty) - mam na to dowód w postaci historii rachunku. Jednak po tej operacji karta była widoczna jeszcze przez cały weekend i poniedziałek. W poniedziałek był

   in BIK i BIG

  • Chwilowka, wycofanie zgód na przetwarzanie danych osobowych, usuniecie z BIK BIG KRD

   Witam serdecznie,   Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi dlatego postanowiłem zapytać się na forum. Przypadek jest następujący. BIK - posiadalem 26 zamkniętych zobowiązań w ciągu ostatnich 5 lat. Postanowiłem wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez co w/w zobowiązania znikły z BIK, KRD i BIG nadal istnieje te zobowiązania ( 26 informacji pozytywnych, jedyny mankament w nich to że były brane z miesiąca na miesiąc..)   Czy jeżeli wycofale

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.