Jump to content
jaktozrobic

Weryfikacja BIK przed uruchomieniem

Recommended Posts

jaktozrobic

Dzień dobry

proszę o informacje czy banki  po podpisaniu umowy a przed uruchomieniem kredytu weryfikują ponownie klienta w bazie BIK? 

Może ktoś ma taką wiedzę? 

Pozdrawiam

Linki
jaktozrobic

Witam

być może ktoś jednak ma informacje na pytanie zadane powyżej i podzieli się swoją wiedzą?

 

 

lzalewski

W jakim celu potrzebna Ci ta informacja?

jaktozrobic

w przypadku wypłaty kredytu w ostatnim możliwym momencie (słyszałem, że w ING możliwa jest wypłata po 6 miesiącach i w tym kierunku idę z uwagi na rozpisane transze) - czy będzie problem jeśli pojawi się  w tzw. międzyczasie nowe zobowiązanie ?

 Chciałbym kupić auto i niewykluczone że będę wspierał się kredytem gotówkowym - pytanie czy to ryzykowne posunięcie i zrobić to po wypłacie kredytu czy nie mam się czego obawiać. 

lzalewski

Nowe zobowiązanie może wpłynąć na zdolność kredytową i zgodnie z warunkami umowy powinieneś chęć zaciągnięcia takiego zobowiązania zgłosić do banku, w którym zaciągasz kredyt hipoteczny.

PlanFinance.pl

W ING w umowie będziesz zapis do jakiego poziomu dochodów możesz zaciągać zobowiązania. ING ma 3 poziomy od 40 d0 65% dochodów. Zależy od dochodów i grupy ryzyka.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Pożyczka na wyczyszczenie BIK zastaw mozliwy

   Witam,  niestety po próbie konsolidacji temat opadł.  Poszukuje wiec prywatnego inwestora który był by skłonny pożyczyć 43,000zl na okres ok 4/5 miesięcy.    Cos o mnie, 25lat, pracująca ( umowa na czas nieokreślony) dochód ok 2900msc + szanowane 500plus.    Jako zabezpieczenie pożyczki posiadam samochód o wartości ok 45,000zl, oraz znajomy może użyczyć hipoteki na działce o wartości ok 80,000zl.    Procent i warunki do ustalenia. Przez pewne życiowe błędy

   in Pożyczki prywatne

  • Punktacja BIK 0-100

   Zalogowałam się w BIK, pobrałam raport, miałam w dniu pobrania 55 punktów. Spłaciłam drobną pozostałość kredytu, został mi tylko 1, więc lada chwila ta punktacja powinna się zmienić na korzystniejszą.  W życiu spłaciłam już wiele kredytów, głównie były to kredyty ratalne, został hipoteczny. Chcę teraz wziąć pożyczkę hipoteczną, by naprawić swoją sytuację finansową. Jak mam rozumieć ten scoring ? Wszędzie czytam, że macie tych punktów kilkaset, tutaj mam max 100, więc w jaki sposób mam

   in BIK i BIG

  • Czyszczenie BIK czy zostałem oszukany ?

   Witam dwa tygodnie temu zleciłem firmie usunięcie negatywnych wpisów wpłaciłem zaliczkę 800 zł reszta po czyszczeniu. Nie podpisywałem żadnej umowy . Powiedzieli że wszystko oni załatwiają i że cały czas pracują nad usuwaniem. Czy bez mojego pelnomoctnica mogą coś zdziałać ? Czy okłamują mnie zwyczajnie .jeśli tak to mogę coś zrobić ? Niby mają kancelarie w Krakowie i w moim mieście tam gdzie byłem . Telefony odbierają ale martwi mnie to .

   in BIK i BIG

  • Czysty bik a kredyt.

   Witam wszystkich, nigdy nie mialem zadnych kredytow bankowych poza paroma chwilowkami. Moj BIK po pobraniu raportu jest zerowy, czy mam szanse na kredyt z takim bikiem? Czy ktos moglby rzucic okiem? Pozdrawiam

   in Kredyty gotówkowe

  • Pomoc w analizie raportu BIK

   Witam, Mam do Państwa pytanie. Mieszkam od 16 lat za granicą. Ponieważ przymierzam się do założenia w Polsce sp. z o.o. postanowiłem sprawdzić swój BIK. W raporcie jest napisane że nie mam zobowiązań kredytowych w trakcie spłaty ani zobowiązań kredytowych zamkniętych jednakże mam opóźnienia w płatnościach oraz rzekomo nie spłacony dług? Nie wiem skąd, bo nie mogę się tego doczytać nigdzie. Czy ktoś z państwa mógłby mi w tym pomóc, proszę? Dziękuje!

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.