Jump to content
aneculka1970

prosze o pomoc

Recommended Posts

aneculka1970

Bardzo prosze o pomoc, moja sytuacja jest dla mnie trudna w obecnej chwili, potrzebuje kredytu bez sprawdzania bik i baz, moje zadłużenie ok 3500, nie zdając sobie nawet sprawy znalazłąm sie w bik niedopłacając do raty 1,76 i widnieje wpis o zaległosci ponad 30 dni, oczywiscie kwota zostałą zapłącona, ale posiadam zadłużenie w vivus  liczba dni zaległosci 26 czyli blisko 30 juz niedługo,na które chciałąm wziasc kredyt z banku w chwili obecnej nikt nie chce mi dac tych 3000, czekam na sprostowanie bik na moja korzysc ale.... liczba  dni zaległosci z vivus rosnie, boje sie że nie zdaże nic załatwic w banku, bardzo sie martwie, całą kwote moge spłącic dopiero w dniu wypłaty a to dopiero 10 wrzesnia...telefony dzwonią, jak mam wysjc z tej sytuacji...? bardzo prosze o pomoc

slawek2802

Sama nie dostanie Pani kredytu w tej sytuacji, może ma Pani kogoś, kto weźmie na siebie kredyt a Pani będzie go spłacać?

krzysz

Nie martw się że nie dostaniesz kredytu. Spłacaj vivus ile możesz miesięcznie. To nie jest duża kwota. Wiem że oni będą chcieli żebyś wszystko natychmiast spłaciła ale jak nie masz to spłacaj ile możesz aby jak najszybciej spłacić.

kozerus

trzeba zobaczyć ten bik.

ma Pani może raport?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.