Jump to content
Ola1994

Konto i kredyt w Skok'u

Recommended Posts

Ola1994

Witam, spłacam w Skok'u Stefczyka 2 kredyty gotówkowe. Podczas brania tych kredytów musiałam założyć u nich konto i wypłata też na ich konto od tego 

 

Chciałam zeby teraz wypłata wpływała na konto w innym banku. Czy mogę tak zrobić w każdej chwili czy dopiero po spłacie kredytów w Skok'u?

bieg

Jak tak robiłem po uruchomieniu kredytu zmieniłem konto na które miało wpływać wynagrodzenie. W umowie było napisane,że może być większe oprocentowanie o 2% ale w moim przypadku było cały czas takie same. Tylko wiadomo ratę wpłacałem na konto a oni pobierali sobie na ratę automatycznie. I przy wpłacie 1000 złotych miesięcznie konto było darmowe jak dobrze pamiętam 

balbina83

Witam

Dobrze trafiłam mam prawie podobny problem. Proszę o pomoc.

W SKOK Szopienice wzięłam kredyt pod hipotekę,uzyskanie tego kredytu było założenie u nich konta. Emerytura najpierw przychodzi do nich a po odciągnięciu raty pozostałość zostaje  przekazana na konto..

Wszystko by było dobrze ,gdyby te przekazywanie emerutury na moje konto odbywało się w tym samym dniu. Niestety są opóźnienia i to nawet dwu trzy dniowe. Teraz pobili rekort.

Emerytura wpłynęła 2 stycznia a ja do tej pory nie mam zwrotu.  Zapytałam czy mogę przelewać emeryturę na inne konto a raty spłacać samemu. W odpowiedzi usłyszałam ,że tak ale muszę spłacić cały kredyt.

Czy to jest prawne  ?

Kredyt zabezpieczony hipoteką.

Proszę o pomoc.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.