Jump to content
Khalidov90

Problem z kontem PEKAO

Recommended Posts

Khalidov90

Witam. Mam absurdalna sytuację. Otóż na moim koncie istniało zajęcie komornicze. Był wczoraj wpływ przewyższający zadłużenie, poszedłem złożyłem dyspozycję i zostało odblokowane w dniu dzisiejszym rano, z pozostała kwota z wczorajszego wpływu. Wszystko super. I zdziwienie o godzinie 18. Robiąc zakupy place karta, transakcja odrzucona, raz, drugi.. Loguje się na konto a tam kwota która spłacałem ze swoich środków które wpłynęły na konto, została ujęta jako zadłużenie. Saldo minusowe. Nawet tych środków nie mam już które przewyższały kwotę zadłużenia. Kontaktowałem się poprzez chat z konsultantka i kazała mi sprawę rozwiązywać w oddziale.. Szczegół ze jest piątek. W weekend nie mam dostępu do środków na koncie poprzez jakis chory system banku, który księguje operacje jak chce.. Sugerując mi zadłużenie. Czy w takiej sytuacji z winy banku, zostawiając mnie z brakiem dostępu do środków przez weekend jest jakaś ich odpowiedzialność w takiej sytuacji? 

Sentinel75

złóż reklamację, możesz się też domagać zadośćuczynienia jeżeli poniosłeś jakiś mierzalne straty, ale szczerze mówiąc...szanse na coś więcej niż przepraszamy za niedogodność lub takie mamy procedury, są mizerne

 

ps

masz tylko jedno konto bankowe? żadnych kart kredytowych, które w takich sytuacjach potrafią pomóc?

Khalidov90

Reklamacja złożona ale prawdopodobnie nic nie da. Do tego mają na jej rozpatrzenie 30dni. Z poziomu infolinii nie potrafią nic pomóc. Odsyłają do oddziału. A mamy weekend. Gdzie przez ich system który dosyć dziwnie księguje transakcje blokują człowiekowi dostęp całkowity do środków. Sytuacja jest absurdalna gdyż zadłużenie zostało splacone poprzez odjęcie danej kwoty z wplywu. A obecnie widnieje saldo ujemne na taką sama kwotę jaka była zadłużeniem, pomniejszona o środki które pozostały na koncie. Tłumacząc dokładnie.. 2 tys wpływu, dług 1800. Początkowo odjęte 1800, pozostawione 400. Czyli prawidłowo. A później naliczona transakcja -1800. Pomniejszone o 400. I obecne saldo to - 1400. 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.