Jump to content
Monika28123

Problem z Ekassa.

Recommended Posts

Monika28123

Witam posiadam pożyczkę ratalną w ekassa, została mi do spłaty ostatnia rata, dwa dni temu jak sprawdzałam ile jest do spłaty to było 399 zł, a dzisiaj wchodzę i jest 458 zł, czy to możliwe żeby przez tak krótki okres tyle naroslo? 

myszo2

To zależy. Jeżeli wszystko spłacane terminowo to faktycznie dziwne i można by się zorientować skąd taka kwota. Może to była darmowa pożyczka i się spóźniłeś i naliczyli jakieś prowizje czy cos. Ciężko w ciemno powiedzieć :D

Monika28123

Bardzo proszę pomóżcie mi, dnia 17 marca wzięłam pożyczkę w ekassa 2760, w kolejnych dwóch transzach miałam otrzymać kolejne pieniądze, niestety żadnych pieniędzy nie otrzymałam, tłumacza się problemami technicznymi, powiedzcie czy oni mogą ot tak zmieniac warunki umowy? 

Mindriven

Mi ekassa nie wypłaciła kolejnych transz od 23/04, na infolinii dostałam info ze techniczne problemy są od tarczy 1.0 i nowych pożyczek tez nie udzielaja. 

Monika28123

I dalej spłacałeś raty od pierwotnej kwoty? Mi została ostatnia rata która rośnie w zaskakującym tempie. 4 mają było 399 zł dzisiaj już jest 570  czy to jest możliwe? 

Mindriven

Zwrócili nadpłacona kwotę z pierwszej pożyczki z ekassa, następne transze to umowy z innymi spółkami, dostałam propozycje zeby się porozumieć i tyle, zadzwoń do nich to wszystko wyjaśnia 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Paula527
   By Paula527
   Witam mam pytanie odnośnie ekassy. Wzięłam pożyczkę na 3 miesiące. Dopiero zaczynam spłacać. Po spłacie 3 rat mam dostać druga transze pożyczki czy można z tego zrezygnować i zamknąć pożyczkę? Miał ktoś taka sytuację? 
  • Luksja
   By Luksja
   Witam w ekassa wzięłam pożyczkę ratalna i na sam początek dostałam 1850zl a po 5 ratach dostałabym 850zl dodatkowo i na sam koniec rat również jakaś kwotę tylko zadluzylam się się i nie spłaciłam zadanej raty i zadają ode mnie 4200zl czy spłacić im całość czy tylko 1850zl bo się lekko pogubiłam 
  • Skfarekk
   By Skfarekk
   Ktoś wie kiedy ekassa przelewa pieniądze niby miały być w ciągu 15min a mija już z 8 godzina i nic a na stronie pokazuję mi że mam płacić numer konta itp na pewno prawidłowe
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.