Jump to content
piterweb

Ugoda - pytanie o zapis

Recommended Posts

piterweb

Witam serdecznie!

Dostałem ugodę i mam pytanie o zapis.

 

Cytat

Strony zgodnie ustalają, iż niniejsza ugoda nie stanowi odnowienia długu w myśl art. 506 KC.

Czy to jest "dobry" zapis w ugodzie?

Cała reszta jest dla mnie jasna.

 

lukaszb
17 minut temu, piterweb napisał:

Czy to jest "dobry" zapis w ugodzie?

Standardowy, powszechny zapis.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Kaamila
   By Kaamila
   Witam, mamy z mężem problem na początku zeszłego roku firma w której maz pracował przestała wypłacać w terminie wynagrodzenie staraliśmy się wpłacać raty niekiedy udało się całość niekiedy czesc złożyliśmy wniosek o restrukturyzację ale zostala ona odrzucona w tym roku maz zmienił pracę i powoli zaczęliśmy spłacać zadłużenie jednak bank wypowiedział nam umowę nie dając czasu na pełną spłatę. Rata naszego kredytu to 1600zl wypłacany po 2000zl miesięcznie jednak bank nie jest tym zainteresowany. Na ugodę która nam zaproponowali nas nie stać. W poniedziałek po rozmowie z panią z banku która nam powiedziała że wypowiedzenie zostanie cofniete gdy będziemy miesięcznie wpłacać po 4000 zl na co się nie zgodzilismy dostaliśmy wiadomość z banku że do 30 kwietnia proszą o wpłatę deklarowane wpłaty 2000zl jak to rozumieć? Proszę o pomoc co mamy robic? Panie Łukaszu proszę o radę 
  • KamilOkunski
   By KamilOkunski
   Witam, 
   Sprawa wygląda następująco: komornik na początku roku zablokował kwotę na koncie do wysokości roszczenia od wierzyciela. Odrazu skontaktowałem się z bankiem, podpisaliśmy ugodę o rozłożenie na raty i dnia 09.01 komornik wysłał do mnie odpowiedź że wyraża na to zgodę. Pomimo ugody na moim koncie nadal jest blokada i pobierane są środki które wpływają na konto firmowe. Czy mogę wystosować pismo o natychmiastowe zniesienie blokady oraz zwrot środków pobranych po podpisaniu ugody? 
  • HaQ
   By HaQ
   Witam. Wczoraj była sprawa w SR. Dziś lub jutro będę dzwonił co zasądzono ale najprawdopodobniej będzie nakaz zapłaty.  Chciałbym pisac o ugodę do ING. 
   Tylko teraz czy pisać do pełnomocnika? Tj Pani radca prawny XXX gdzieś tam przewija się nazwa Kaczmarski czy bezpośrednio do banku? Pozdrawiam 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: